Moderný rodinný seriál, v ktorom sa vzájomne preplietajú osudy šiestich hlavných postáv. Tri ženy a traja muži v troch pároch sú previazaní rodinnými, pracovnými, mileneckými a rôznymi inými väzbami a ich životy a konanie sa vzájomne ovplyvňujú. Šesť hlavných postáv má výrazne odlišné charaktery, páry žijú v rozdielnych sociálnych podmienkach a majú rozdielne uloženú hierarchiou životných hodnôt. Názorovo sú v mnohom odlišní, ale majú aj plno spoločných záujmov, ktoré ich spájajú. (TV JOJ)

Recenzie používateľa althinka k tomuto seriálu (1)

Keby bolo keby (2009)

je samozrejmé, že seriály vždy budú stavať na vzťahových trojuholníkoch ... a pocit, že vidíte všetko na veľmi malej ploche zas znásobuje ozaj veľmi skúpa stopáž a počet dielov, čo ma osobne veľmi sklamalo, no na druhej strane som sa pri tom nestihla nudiť ... mnohé postavy ma dožierali, ale aj tak ho hodnotím vysoko ... a som rada, že sa na Slovensku ešte produkuje niečo pozerateľné ... má to myšlienku, má to spád ... prijala by som viac dotiahnuť pohnútky a dôsledky konania .... a ozaj seriálu dopriať ešte aspoň pár častí ... no mne osobne sa to proste páčilo :) a gro hercom som ich charaktery žrala s navijákom:) ()