Sport ve světě

(relácia)
všetky plagáty
Športový
Česko, 2001, 40 min

Pravidelný týdenní magazín České televize, který sumarizuje události z desítek sportovních odvětví z celého světa. Pořad se věnuje velice oblíbeným sportům (fotbal, hokej, F1), ale i méně sledovaným odvětvím (baseball, lukostřelba). Z důvodu stopáže (cca 35 - 40 minut) je jednotlivým disciplínám věnována jen krátká chvíle. (zdeny99)

Jara.Cimrman.jr

Sport ve světě nelže. Letem světem pravdivě sdělí divákovi týden staré výsledky a proto ho vyhledávám jen po těch zahraničních dovolených, na kterých nemám v chýši k dispozici televizi ani internet a řeči domorodců nerozumím. ()

Hrabka

Mám rád sport, mám rád Sport ve světě. Ale mohlo by tam být víc fotbalu vůči ostatním sportům, ale to by bylo asi dost nefér. ()

duklak2

Tento pořad je hodně mimo. Vidíme sice sport z celého světa, jenže je ho tu prostě moc a proto to jsou jen krátké ukázky. Nechápu tvůrce, kteří si neuvědomují, že by bylo mnohem lepší, kdyby si vybrali jen ty opravdu hodně sledované sporty a reportáže udělali podrobnější. Viděl jsem několik dílů, když jsem byl před dvěma lety ubytován v luxusním hotelu. Šíleně jsem se nudil a opravdu jen náhodně mě napadlo zapnout televizi. A co čert nechtěl:-) Zrovna tam běžel sport ve světě. Od nudy mi pomohl, protože díky němu jsem usnul a spal jsem až do rána:-) ()

Chrysopras

Dřív jsem tenhle pořad nemohl vynechat ( tušim, že to běželo v pondělky ). Dneska s nástupem internetu je pro mě postradatelnej a řekl bych že i kvalitou šel dolů. ()

sir-dave

Jeden z nejlepších sportovních přehledů zaobírající se všeobecně o různých sportech. Nejvíce sledován asi fotbal, ale vůbec mi to nevadilo. ()

giovanni3

Velice kvalitní sportovní pořad, který vždy rád sleduji a to ať je tam jakýkoliv sport... Potíž, je že za 40 minut to je vyloženě průlet vším možným a nic nedostane pořádně prostor z toho důvodu pouze 4z5 ()

Paity

Moderáto bohužel naprosto sterilní, je mu jedno, že komentuje dění v japonské lize, Jugošce nebo jižní Americe.... špatné. ()