Where the Hell is Matt?

USA, 2008, 4 min

Hudba:

Garry Schyman

Matt Harding

Muž jménem Matt ukazuje své taneční schopnosti na různých místech po celém světě. A tancem přivádí lidi do dobré nálady, jak děti, tak dospělé. (Benjamin-L)

Venous666

Tak až vyhraji v nějaké loterii, tak hned si taky natočím podobné video. Trochu závist, taky bych si to rád tohle všechno procestoval. Matt musí být těžký pohodář, jen jediné MÍNUS Matte. Jako kde je Česko?? :-) ()

andaa

fakt super, a ta hudba, prostě mňamka, za kterou, jako za spoustu dalších věcí, děkuji jednomu z nej kluků, kterýho znám, On ví... Viď Pepo ;) :-* ()

JirkaLexa

Úžasné video Matta Hardinga, který roztančil a vykouzlil úsměv na tváři mnoha lidem na naší planetě. Malý akt odvahy, nevázanosti a co to dokáže s lidmi udělat, za tuto aktivitu a odhodlání dělat lidem radost se mu ze srdce klaním a smekám. Pro někoho možná hloupost, či maličkost, pro mne však ukázka velkého srdce a dobroty - takový lidé by měli jít příkladem všem ... 100% ()

Lyžař

Jsou videa, které už jsem viděl několikrát. A pořád nevím, jak je hodnotit. Tady je vidět síla okamžiku. Síla splněných přání. A o tom v životě jde. Jen tak dál, Matte..a všichni, co jdete podobnou cestou :-) je to zvláštní, ale krásná cesta :-) ()

Blaogranas

Písnička = 4*. Navštívená místa = 5*. Kdo to všechno platil? Tanec = 1*. Myšlenka tohoto videa = odpad! Moje nabídka lepšího řešení = nechat hrát tu příjemnou písničku a k ní ukazovat ty překrásné kouty přírody. Samozřejmě bez Matta!! ()

Kryat

Sice nechápu, co to dělá tady na ČSFD, ale je to tak nabité pozitivní energií, že neodolám a dávám plný počet * :) Už se těším, až se podívám znovu... a znovu... a znovu... ()

Carthorias

Když jsem byl na dovolené v New Yorku, tak tam tohle video pouštěli furt dokola na Times Square, nešlo od toho odtrhnout oči, zvlášť když je člověk nucenej stát ve čtyřhodinové frontě na lístky. ()

cogi

Doporučuju .. všude s ním někdo tancuje, jen v demiltarizované zóně vedle něj jen stojí voják a vůbec se nehýbe ()

redwik

Uau. Už dlho sa mi nestalo, že by ma nejaké video takto dostalo. Povedal by som, že tento dokument je DOKONALÝ. Mattovi môžme len a len závidieť. Pobehať toľko zemí, spoznať toľko nových ľudí a kultúr.. jedným slovom úžasné. Toto video si budem asi púšťať veľmi často, je vysoko pravdepodobné, že mi vždy zdvihne náladu. Škoda len, že nebol na Slovensku, i keď až tak veľa mu vytknúť nemôžem, u nás snáď s výnimkou Vysokých Tatier toho nieje moc na pozeranie. Aj hudba je skvelá, do videa sa neskutočne hodí. A všimol si niekto, že sa to občas trošku podobá na Harlem Shake? ()

FireTight

To by mě nenapadlo, že na ČSFD budu moct hodnotit taky videa z YouTube! :D Každopádně, tohle pětiminutový videjko si pět hvězdiček zaslouží, krásný sestřih s krásnou písničkou! ()