Epizódy(37)
-
Der höllische Heinz (S50E01)
-
Weiter, immer weiter (S50E02)
-
Wahre Lügen (S50E03)
-
Zorn (S50E04)
-
Der Pakt (S50E05)
-
Das verschwundene Kind (S50E06)
-
Murot und das Murmeltier (S50E07)
-
Ein Tag wie jeder andere (S50E08)
-
Borowski und das Glück der Anderen (S50E09)
-
Für immer und dich (S50E10)
-
Spieglein, Spieglein (S50E11)
-
Bombengeschäft (S50E12)
-
Inferno (S50E13)
-
Komisárka Lürsenová: Na večnosť ťa posielam (S50E14)
-
Drážďany: Skrýš (S50E15)
-
Berlín: Na správné cestě (S50E16)
-
Das Monster von Kassel (S50E17)
-
Anne und der Tod (S50E18)
-
Die ewige Welle (S50E19)
-
Glück allein (S50E20)
-
Kaputt (S50E21)
-
Ausgezählt (S50E22)
-
Drážďany: Nemesis (S50E23)
-
Falscher Hase (S50E24)
-
Maleficius (S50E25)
-
Die harte Kern (S50E26)
-
Hüter der Schwelle (S50E27)
-
Angriff auf Wache 08 (S50E28)
-
Der Elefant im Raum (S50E29)
-
Lakritz (S50E30)
Hrajú
Elisabeth Brück
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mark Ortel
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Lucie Hollmann
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Aylin Werner
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Christoph Bautz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nina Vorbrodt
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Götz Schubert
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Anna Schudt
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Daniel Fritz
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Paranoid (2016) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Anke Fuenfstueck
Najlepšie seriály:
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Bibiana Beglau
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Martin Geisen
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Thomas Lawinky
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Jörg Hartmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Homeland - Zradca (2011) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Andreas Döhler
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Boj o ťažkú vodu (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Sybille Schedwill
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Günter Alt
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Richard van Weyden
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zaklínač (2019) (seriál)
Borgia (2011) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Peter Kremer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Klinika Charité (2017) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Rick Okon
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
X-company (2015) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)