Cyklus snažící se zachytit nejen současné proměny českého venkova, ale také přibližovat tradiční hodnoty, výhody a nevýhody života na vesnici a osobitou práci občanů mimo města. (oficiálny text distribútora)

Rockerman

Viděl jsem jen jeden díl a to "Za prací na konečnou". Jelikož pojednává o pracovnících na mé milované Lysé hoře nemohu hodnotit jinak, než pěti hvězdama! ()

Neklan006 odpad!

já to teda viděl prvně, a tak hodnotím jen díl "Lufťák, nikoliv náplava". tam vystupoval jakýsi "básník" Škrabal, který seděl chvílemi na stromě, chvílemi v hospodě, a odtud trousil nejen své "verše", ale i svá hluboká moudra. co vám mám povidat, nebyl to pěkný zážitek. myslím, že tento pořad se odvážím zapnout zase za dalších 400 dílů... ()

Berry0153

Hodnotím díl Valašský zvěřinec. Pro mě naprosto úžasný vhled do života Pana Bači a jeho rodiny. Byla jsem dojatá. Žijí můj sen. Tak třeba v příštím životě. ()

jungewolf

Díl vysílaný v sobotu 28.5.2016, ČT2, 9 h : Co by se kovbojkám stávat nemělo? . Výborný .... . P. S. : naprosto výstižné komentáře celého cyklu + konkrétních dílů - VIZ Pepinec , Everyone , rakovnik . ()