Novoty

Jiří Adamec

Scenár:

Petr Novotný

Účinkujú:

Petr Novotný, Josef Alois Náhlovský, Karel Gott, Petr Kotvald, Jiřina Bohdalová, Václav Faltus, Jan Nedvěd, Jiřina Jirásková, Pavlína Filipovská (viac)

Zábavná show Petra Novotného s mnoha převleky, historkami z rodinného prostředí a hosty v neuvěřitelných situacích. (oficiálny text distribútora)

lekr odpad!

Naprotý humus!! Nehorázně stupidní vtipy, příšerní hosté a nemožný Novotný. Na tohle se fakt nedalo koukat!! ()

rakovnik odpad!

Odporný pocit při pohledu na nechutného rádobybaviče, který se zapotil už při první větě, ve mně zůstal dodnes. Jeho škvírky místo očí, nakřáplý hlas a především absolutně trapné a hloupé nevtipy už nechci na obrazovce vidět. Ve srovnání s tímto je zlatá i Bohdalka s Dvořákem... ()

MJMilan

Novotný byl tenkrát hodně v kurzu ... ale tento typ optimismu fakt rád nemám. Aby se někdo smál už při vyslovení svého jména, to je trochu moc. ()

otík

Bez ostychu přiznám, že ze začátku mě to velmi bavilo. Petr Novotný měl své kouzlo, byl vtipný a hosté v čele s Náhlovským mi rozhodně nevadili. Ke konci ovšem už bylo vidět, že Novotnému dochází nápady. Ale i tak spíše z těch lepších nováckých pořadů. ()

pytlik...

Ať Novotný řekne cokoli, zatváří se jakkoli a převleče se za cokoli, jeden člověk se tomu bude vždycky na celé kolo řehtat - totiž sám Novotný. ()

Linkyc odpad!

Jak někdo může veřejně radit lidem co, kde a kdy mají dělat a nazývat to zásady ala Klub přátel dobré pohody? Jeden z nejhorších projektů, které TV NOHA vypotila za svá už tak žalostná léta své působnosti na českém trhu. ()

Jello Biafra odpad!

Megatrapná šaráda, kde sa upotený Petr Novotný snažil o humor. Občas prihodil nejakú rodinnú historku či scénku, kde sa predvádzal v prevleku. Snáď v každom 3 diely tu šaškoval aj božský Kája v rôznych úlohách (napr. Ivan z Mrazíka). Samozrejme že jednotlivé fórky nemali žiadnu úroveň. Typická ukážka konzumnej nováckej zábavy. ()

LukyHell odpad!

Na Novoty pamatuji a nyní díky nové digitální televizi si je bude moci vychutnat další generace diváků a všichni můžou zažít onen nádherný WTF moment, který nastane při sledování Petra Novotného, který je při výpravění anekdot stejně úderný jako anthrax (chápej nemoc, né kapela). Scéna, kde Petr vypráví jak jí chleba je legendární. Pamatuju si jí, protože sem viděl jak se lidé smějí a já začal zpochybňovat realitu, protože není možné, aby to kdokoliv považoval za humor a i přesto se všichni v sále za břicha popadali, neuvěřitelný zážitek, sice dávám odpad, ale třeba to je jen vtip, který sem nepochopil a místo jednoho dílu pak vznikla tahle satira na život. Opravdu, WTF! ()