Experiment kolonie

(relácia)

Tato reality show je kontrolovaným experimentem zkoumajícím, jak by lidé přežili po globální katastrofě. Po deset týdnů se deset dobrovolníků z různých oborů (vědec, mechanik, doktor a další) snaží přežít v prostředí po katastrofě. Jsou vymezeni na opuštěnou továrnu a její okolí. Ze začátku nemají vodu, jídlo ani elektřinu, ale postupně se snaží všechny tyto problémy vyřešit. (Sharkey)

Pochtli

Reality show, která má spíš snahu ukázat, jak lze pomocí vychytávek lépe přežít případný "konec světa". V reálu první seženu kvér či dva a pak teprv řeším ostatní, protože v takovém světě opravdu přežijí jen ti nejsilnější nebo nejchytřejší. První série za 4* (ikdyž pravděpodobnost, že se zrovna sejdou tito odborníci, je skoro rovná nule), druhá o dost slabší za 2* (takové plácání odnikud nikam, několik egoistů ve skupině = kooperace skoro nula). ()

Nowasek22

Nejhorší show, co jsem za poslední dobu viděl..vše je tak okatě hrané a ovlivněné produkcí, že tam nezbývá nic z reálného života. ()

jeandepatch

Velice zajímavá reality show (nejsem si jistý na kolik reálná), ale nemyslím si, že by mělo smysl vidět víc sérií než jednu. Parta lidí z druhé série mi bude ještě nějakou chvíli chybět... Vytknul bych tomu možná jen to, že útočníci při přepadeních neseberou ty důležité věci co kolonisté mají. Ale když to tak vemu, tak jsem za to spíš rád, protože jim vždycky fandim. ()

Forum.

Nikdo nemůže vědět jak by to vypadalo po takové katastrofě. Takže hodnotit dokumentárnost nebudu. Je zábava se na to dívat a jako kulisa je to hodně fajn. 65% ()

Mrenka

jak už tu bylo milionkrát řečeno, je to umělotina. Neber nám to jídlo, to je naše jídlo, nééé nééé, rychle vzali nám jídlo jééééé. Už sem nechoďte jooo, nechoďte sem joooo??? ()

Mr.Crowley

Já, jakožto milovník postapokalyptických filmů a her, jsem touto realityshow naprosto unešen. Nicméně jedna věc mi vadí... a sice přítomnost štábu, když by místo pobíhajících kameramanů raději kamery nainstalovali všude možně a kameramany používali jen zřídka... myslím si, že by celá show nabrala na větší realističnosti. Nicméně i tak ji opravdu hltám. Za kameremany jeden bod dolů... ()

Mr.Jokker odpad!

Hrozný odpad . Můj "nejspíš ignorantský" mozek nedokáže pochopit proč se tahle "s mirností" sra*ka nepohybuje někde na dně nejvědších odpadů . Něco jako Farma v lepším kabátě ! (J) ()

Matlosek

Tuhle reality show jsem žral. Sice mi vždy připadalo takové divné si hrát na apokalypsu, ale na to nesmíte myslet a pak je to fakt zajímavý. ()

MrAldridge odpad!

:-D to snad nééé! Co to zas je za americkou pohádku? To nemůže být pravda, že někdo tohle žere...bitky a ani jedna rána pěstí, válejí se tam po sobě, jako já v deseti na školním hřišti - být tohle ve skutečnosti, tak se s těma ostatníma pokusím spojit ( v jednotě je síla), nebo je vyvraždím ( kdo přežije, vyhraje). Tohle je jenom hra a musí to být jasné jak účastníkům, tak divákům. Nejde tady o přežití, o reality show, ale o pouhou hru! ()

dr.who

ze do toho isli amici, ktori vytrieskaju prachy aj z toho, ze dieta priberie po konzumacii hambacov v mcdonalde je uchvatne.. samozrejme, ze tie situacie tam su dramaturgicky o hubu, ze asi tazko uverit tomu ze sa niekto boji, rsp. bije/nebije pri napadnuti, ale aj tak si myslim, ze je to celkom dobry pokus spravit nieco originalne a za podmienok, ktore tento druh "survival realityshow" pred scenaristov kladie je to prijatelne. ()

JARDAHONDA

Mám rád extrémy a těžké životní situace, které jsou velkou výzvou a člověku nezbývá nic jiného, než je zvládnout.. pokud chce přežít..Tento skvělý experiment má úplně vše podle mojich představ,, Závěr = 100% ()

GlaDOS

Nejlepší reality show, co jsem viděl. Sice jsou některé situace dost nahrané ale dodává to tomu dynamiku (několikrát zmiňované "souboje"). Postapo miluji, takže sledovat Experiment kolonii je pro mě jako balzám na duši. I v dnešní době se točí dobré reality show. ()

Krteczek

Normálně bych dal asi hvězdičky dvě, ale vzhledem k tomu, že jsem druhou sérii dokoukal celou musím dát alespoň za 3* Souhlasím s tím, že je to celé uměle vykonstruované (viz. Blue.Poison) a občas mě to taky vyloženě uráží (viz. simplejack). Dokonce jsem přišel na to, že mě to díl od dílu čím dál víc vytáčí a ke konci série už jsem byl 100% přesvědčený, že to ani žádná reality show není, ale že je to normálně natočené podle přesně daného scénáře.. Původně jsem na to začal koukat kvůli tématu kterému se to má věnovat, ale bohužel mi to za víc než 7 hodin sledování vůbec nic nedalo :/ ()