Tyrion a Daenerys plánují napadení Casterlyovy skály. Jon dostává svolení na těžbu dračího skla, zatímco se Sansa stará o Zimohrad. (KajusaK)

pojslik

Počkejte dva týdny a Lannistři splatí své dluhy??? :-D to je moc, během dvou dílů a všichni spojenci zlikvidováni?? Až to zavání tím, že má Daenerys v týmu škodnou. Každopádně teď je na tahu!!! ()

gonzo

Krásný vizuál sráží k zemi (ne)kvalita dialogů. Dani je ve Westerosu, kuje pikle s Jonem, ale není to tak dobré, jak jsme chtěli a očekávali. Euron je k smíchu. Celé je to prázdné a bez vnitřní logiky. Ne že by zbytek sérií byl dokonalý, ale proč jsme obléhali Blackfishe půlku šesté sezóny, když hrad babičky Oliny padne během jedné montáže? A jsem rád, že Jorah žije, ale to to fakt stačilo oloupat a natřít? ()

MC_nechva

Zatím bohužel hodně slabá série a tento díl je zatím rozhodně nejslabší. Nekonečné tlachání o ničem, opravdu velmi nelogické přesuny armád v časoprostoru. Euron je všude a přiblíží se na metr se svou obrovskou flotilou aniž by si ho někdo vši mnul. Dobití Casterlyovi skály díky tajnému vchodu o kterém nikdo nevěděl kromě Tyriona v minutovém prostřihu. Dobytí Vysokých Zahrad bez jediného dobývacího stroje během hodiny v 10 vteřinovém záběru. Zatím skoro všechno špatně ()