Jon Sníh organizuje obranu Severu. Cersei se pokouší vyrovnat rozdíly. Samwell zjistí zásadní informaci. Daenerys se vrací domů. (HBO Europe)

marek.kocian

Všemi očekávaný úvod 7 série je tu. Jak zde píšou ostatní klasický úvodník ve kterým mě přišel nejlepší začátek jak Arya Stark otrávila Freye.... a konec příchod Daenerys.... Jinak na mě atmosféra předešlých sérií nějak nedolehla a jako by to byl trochu jiný seriál :(...... ale věřím, že dalším dílem to bude zpět proto dávám 4* ()

SimcaJB

Jako první díl sezóny jsem doplňovací příběh čekal, byl dost dobře sepsán a dialogy taky padnou svým postavám. Z náznaků a úsměvů herců je jasně vidět, že ne všechno bude tak jednoduché, jak se řeklo dialogy. Vše se určitě posune do temnějších časů, kdy se bude bojovat o každý život. Akce bude hodně. Těším se na pokračování a pohyb všech hlavních postav po šachovnici sedmi království.80 % ()

herdek550

Překvapivě napínavý začátek sedmé série. Přesto, že u jiných sérií je začátek nudný, tak tentokrát je tomu naopak. Roste napětí ohledně bílých chodců na severu a na jihu se stupňuje zápletka s Daenerys Targaryen. Zatím nejlepší začátek série navíc s nádhernými CGI efekty. ()