Hra o trůny - Série 6 (2016) (séria)

Vichry zimy (S06E10)

(epizóda)
  • USA The Winds of Winter
Z nakrúcania  - D.B. Weiss, David Benioff

Daenerys se chystá na cestu do Západozemí. Jon a Sansa sjednocují sever a Jaime se vrací domů. (KajusaK)

L.O.T.R

Bezkonkurenčne najlepší diel celej série a GoT je právom najlepší seriál aký kedy vznikol. To skrátka nemá konkurenciu. Nikdy som pri ničom nemal tak intenzívne zážitky ako pri tejto epizóde ()

SimcaJB

Tentokrát se poslední díl opravdu vydařil. Vše, to co jsme od posledního dílu očekávali, tak se stalo. Ale stalo se o hodně více, než by fanoušek od knihy a od seriálu čekal. Posledním díl řekl, že už jsou kostky vrženy, celých 59 dílů to byl úvod pro to, aby se postavy, které zažili mnoho utrpení, postavili za své sny a přání. Nad tím, co bude v dalších sezónách žádní fanoušci ani nepřemýšlí. Má přijít zima a s ní armáda nemrtvých v čele s Nočním králem. Bude to velké. Postupně se odbyde mnoho bitev, ve kterých se bude bojovat o království, o korunu a samozřejmě o to, aby to co přichází ze Severu za zdí, bylo poraženo.100 % ()

kudryj

Pátá série byla pro mě zklamáním,ale šestá jako celek byla fantastická, poslední dvě epizody kulervoucí a nemluvě o tom,že v posledním díle byl i úžasný soundtrack, tyhle dvě epizody by zasloužili víc než 5*****, takže 6 sezónu si troufám nazvat epickou........ ()

JarinDL7 odpad!

96 %, úsměvné. Arya "dokončila" svůj trénink jedním zabitím, kdy se naučila používat obličeje? Proč jí ostatní nechávají používat tuhle schopnost, když je zradila? Jak se ze Cersei stala královna po tom, co odpálila Vatikán? Měly by tam být nepokoje, dokud nezemře. Pěkně se tam zbavili všech vedlejších postav, aby s nimi už nemuseli nic dělat. Proč zabíjet Pycelle, když je zcela oddaný Lannisterům? To tolik vadil Qyburnovi? Proč Mace Tyrell a Margaery souhlasí, že jejich rod vymře? Proč proboha Cersei víc netruchlí? Kdy se z matky, která své děti milovala asi jako Catelyn, stala studená mocichtivá mrcha? Jon poděkoval Sanse za to, že mu neřekla o armádě, to nevymyslíte. Proč jsou šťastní, že zima je tady? Kvůli vzpomínce na Neda? Uvědomují si, co na ně přichází se zimou? To asi nevadí. Proč nikdo nejde po Samovi, který ukradl ten meč? Ví, kam má namířeno. Littlefingerův stupidní plán pokračuje, prodal Sansu Boltonům a pak zabil Boltony a Sansa ho nenávidí, opravdu geniální plán! ()