Život zvířat

• Česko Lidská zvířata (viac)

Šokující a brutální horor z prostředí obchodu s lidmi. Ještě brutálnější než horor SAW. Inspirováno skutečnými událostmi.
Skupina vysokoškoláků odjíždí strávit víkend na chatu. Jejich pobyt se ale zvrhne v boj o přežití, když jsou uneseni obchodníkem s lidmi jménem Wayne. Ten má na staré koňské farmě plné klece mladých lidí. Muži jsou určeni k práci v dolech a ženy pro nevěstince po celém světě. Waynův brutální přisluhovač Edgar se nezastaví před ničím, aby ze zajatců udělal poslušné otroky vhodné k prodeji. Všichni ze skupiny jsou postupně prodáni nebo zabiti, a zbývají už jen dva – Nick a Erin. Ti se zoufale pokusí o útěk. Podaří se jim opět získat svobodu? Neuvěřitelná hra o život začíná. Film obsahuje brutální scény a proto v žádném případě není vhodný pro mládež do 18 let! (oficiálny text distribútora)

Pharlap odpad!

Šílenej shit. už ten trapný úvod a neskutečně trapná hudba, vás uvedou "do problému".. a to že máte co dočinění s filmem mininálně kategorie Bé až Cé.. ani jsem to nedokoukal.. po 35ti min. to šlo do šuplíku.. nekoukatelná záležitost.. nikoli brutalitou a vším co vychvalují.. ale komentáři, dialogy.. tím jak herci "nehrajou..".. :-( ()

hladass

Ještě brutálnější než horor Saw... A co jako, že je to napsané na obalu??? To jste tomu snad někdo uvěřil??? A co taky mají na ten obal napsat??? Že je to podpůměrná sračka, kterých se teď natáčí tisíce??? Chtělo by to někdy trochu přemýšlet, zvášť když film vydává DVD Edice... Jo a ještě jednu věc si neodpustím, Saw NENÍ horor... ()

Johny M.

Horůrek s víceméně originálním námětem (kterej mohl bejt daleko líp využitej), s vychloubačnými větami "brutálnější než SAW" a "podle skutečné události" na docela vydařenym obalu (kvůli kterýmu jsem si taky dvd koupil ;)). Mohlo to dopadnout daleko líp, ale na druhou stranu žádný velký zklamání. A to vše v tradičně hnusnym obrazu jakýho se nám dostává u DVDedice :-/ ()

Hapretor

Warning: Film obsahuje brutální scény. Nepřístupné do 18 let. Toť úvodní popisek k filmu. Já bych ho poupravil. Warning: Film obsahuje rádoby "drastické" scény, trapné dialogy, nudný - běžný děj, debilní herce a žádnou - mrazící atmosféru. Konec je stupidní, očekávaný. Průběh filmu nezáživný. Na poli hororu toto patří mezi spodinu, jen na zabití času. ()

Mi Nü-Chai odpad!

Je načase zlikvidovat zvyk "jsem-li nemocná, koukám na píčoviny, protože se nemohu dobře soustředit a nechci si tak zkazit kvalitní film". Nudný tupý shit plný nesympatických vypatlaných kreténů, kteří si zasloužili mnohem horší a bolestivější smrti, než jim naordinoval neschopný režisér a scénárista v jedné osobě. ()