Človíček

(neoficiálny názov)

Osmiletý Mathias dostal za úkol napsat do školy esej, kterou nazval "Jak porozumět ženám". Jeho práce se ale ukáže celkem složitou, a v průběhu psaní práce se zamiluje do své spolužačky Marie. (Philber)

Hanys_

Tenhle kraťas se náramně povedl. Malý klučina zjišťuje, co že jsou ty holky vlastně zač. Vtipné, pravdivé a s parádní závěrečnou pointou... ()

sona123

Milé. Malý klučík poznává svět žen a zjišťuje o nich velké pravdy (např. že nemají smysl pro humor). Ale není jediný, kdo ke svému školnímu projektu přistoupil pečlivě. Podbarveno líbivou, pozbízivou hudbou a celé je to příjemně kýčovité. ()

Rufete

Malý chlapec se se svou slohovou prací rozhodne vyrazit do světa, který nejsou schopni pochopit ani ti nezkušenější muži. A přijde opravdu na hodně věcí. Konec nám jasně ukázal, jaké ženy jsou. A muži se mohou pouze pousmát nad tím, jak nad nimi ženy opět vyzrály. Sice jsem ve filmu zahlédl pár scén, které se k dětem a jejich zkoumání příliš nehodí, ale přidalo to na pravé atmosféře. Pobavil jsem se velmi dobře. ()

Kratoc

Holky mají divná těla, nemají smysl pro humor a musí se jim lhát :) Jak to ti Dánové dělají? Že umí točit takové filmy? Celý tenhle kraťas je skvělý a někdy tak trefný, že až to mrazí. A dialog v dámských šatnách: Tady nemáš co dělat! Ale já nemůžu najít maminku. To nemá chybu. ()

miawallacova

předvídatelné, nudné a nějakým zvláštním způsobem urážející. Ale hezká hudba a bazénová scéna. Snímek nenadchne, ale alespoň délka je přijatelná ()

stiewe

Jak neviná je duše malého chlapce a jak promyšlené jsou intriky žen v kterémkoliv věku. Krásná ukázka dětství s výbornou pointou. ()

Iwet.K

Úžasný nápad... pravda vložena do myšlenek malého chlapce, který ji objevuje a následně zkouší, kam až může zajít. Konec dokonalý! ()

Margerie

Nikdy jsem neviděla a dost možná už ani neuvidím lepší hraný kraťas. Ten kluk je prostě k sežrání, nápad kouzelný, zpracování dokonalé. A hudba úžasně úchylná. 100% ()