Nejvytrvalejší ze všech televizních magazínů na české televizní scéně vysílá od září 1992. Za předchozích 12 let uplatnilo Buly originální styl hokejové zábavy. První magazín Buly má pořadové číslo 448. Při plánovaném rekordním počtu TV-utkání je možné, že během finále dovrší Buly hranici 500 odvysílaných dílů. (oficiálny text distribútora)

WolfR

Miluji hokej, miluji Buly hokej živě. Perfektně zorganizovaný pořad, který nabízí to nejlepší z českého hokeje, 5 hvězd! ()

Sharlay

Když pominu tu hroznou a trapnou rádoby-hustou-hokejovou hudbu a někdy velice trapné rozbory s elektronickou tužkou, tak mi vyjde celkem solidní hokejový pořad, který je jediný svého druhu u nás, protože jsou všichni paf z fotbalu jehož úroveň (i v otázce jeho televizního prezentování) je v prorovnání s hokejem mnohem nižší a mnohem méně zajímavější a exkluzivnější. Navíc, kvalita komentátorů a redaktorů reprezentovaných především pány Zárubou, Vichnarem a Dusíkem, je vynikající. Díky Bohu za ně. ()

Splasher

Moc jiných hokejových studií a formátů neznám (přesně si vybavím snad jen NBC), takže ani moc nevím s čím to srovnávat. V konkurenci i jiných sportů pokrytých ČT je Buly určitě těžký nadprůměr. ()

skrblik007

ČT má výborné komentátory, kvalitní přenosy zápasů a o přestávkách zajímavé rozhovory, rozbory a reportáže. A to platí jak pro domácí hokejovou scénu, tak pro mezinárodní turnaje, při kterých je organizace ještě náročnější. Celý štáb v čele s fenomenálním Zárubou odvádí dlouhodobě velmi kvalitní práci. ()

Kosmik 1

Ikdyž nechápu podle čeho a jak mám hodnotit sportovní televizní přenosy, tak pokud jde o hokej, který miluju, tak jedině Buly na Čt. A Vííítkóvicééé Vííítkóvicééé héjá héjá Vííítkóvicééé. :-))) Modrá-bílá letos vyhraje! ()

MencaCZ

Ač se v pořadu možná nezabývají nejlepší ligou světa, rozhodně ho dělají nejlepší komentátoři, takže pokud chcete v českém éteru sledovat hokej - Buly je nejlepší volbou. Jiné Tv kanály jako nova sport atd možná davají potencionálně atraktivnější zápasy, komentátoři se ale těm z ČT nemohou rovnat. PROTO JEDINĚ BULY !!!! :) ()

giovanni3

No Buly je fakt zvláštní na hodnocení, když obsah je každý hrací den jiný a i obsah přestávek se v průběhu let mění... tak jako tak kvalitní komentátoři i elektronická tužka a často i zajímaví hosté já jsem spokojen. 5z5 ()

Zemi11

Nebudu dávat hvězdičky jen za to, že znám Davida Lukšů. Takový žabař opravdu nejsem. Já oceňuji profesionálnost a jakousi lehkost s níž nám moderátoři a komentátoři předkládají neuvěřitelné kvantum statistik. Zvlášť Robert Záruba je tím proslulý. Do jeho statistik bych chtěl jednou nahlédnout. Je proslulý i tím, že si domlouvá schůzky s hráči, aby mohl předkládat i perličky z jejich života, které by se nikdo jiný jen tak nedozvěděl. ()

ranp

No kdyby vysílali NHL, tak bych dal *****, ale i tak je to velmi dobrý pořad o podle mě nejatraktivnějším sportu na světě (teda pokud jsem v roli diváka). ()

herr_carter

S přihlédnutím k pořadu, jak se stylizoval v minulosti, bych neváhal s udělením 4*, jelikož jako kluk jsem na něj koukal pravidelně každou sobotu. Dnes ovšem, za účasti "hokejových odborníků" a trapné elektronické tužky, která ve výsledku stejně vůbec nikoho nezajímá, uděluji výsledné horší 3*..............moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

Zagros

Je sice netradiční hodnotit na filmové databázi i tento druh pořadů, ale proč ne? Vždy výborně připravení reportéři, komentátoři a sportovní experti (kteří jsou o několik levelů výše než ti fotbaloví v podobných pořadech), dobrý formát a hlavně tradice, to vše dělá z Buly nejlepší pravidelný sportovní pořad u nás. Buly pomáhá svou trochou k tomu, že všichni máme moc rádi hokej a je důstojnou stálicí v programu hokejového národa. ()

Paity

Jasná volba, pokud chcete sledovat tuzemský hokej. Je neuvěřitelné, že to vysílá od roku 1992 a ještě neuvěřitelnější je, jak se pořad za ty roky změnil. ()