Tvorcovia hrubozrnných komédií bratia Farrellyovci sú tu opäť – tentoraz s komédiou, ktorej hrdinom je policajt trpiaci rozdvojením osobnosti, čiže schizofréniou. Tá prvá podoba je dokonalý „slušňák“ (alebo aj „pripečený pako“), milý a naivný strážca zákona Charlie Baileygates (Jim Carrey), tá druhá – jeho pravý opak – zločinecký Hank Evans. A ako to dopadne, keď medzi nich „vstúpi“ krásna Irene P. Watersová (Renée Zellwegerová), ktorú prenasleduje jej bývalý milenec a zamestnávateľ v jednej osobe, mafián Dickie Thurman (Daniel Greene)? (TV JOJ)

BiKeRr

Myslím že každého ,kdo má rád Jima Carryho , tento film velice pobaví.Filmovou partnerku mu zde dělá hubená verze bridget jonesové - Renée Zellweger.Film je plný typického Jimova humoru, který je ovšem dost osobitý a né každému se líbí. ()

°°aPi°°

Dnes jsem to viděla po hodně dlouhý době a musím uznat, že Jim Carrey mě rozesměje v každý komedii, ale tahle role mu byla ušitá na míru.. ()

jakub.kuba

Někdo možná tvrdí že je to trapné a dětinské, ale je to jeden z filmů, který by se neměl brát vážně. Mě se to líbilo, pobavil jsem se a kdykoliv bych měl chuť podívat se znovu. ()

Pukancek odpad!

Boze boze boze..! Takú kravinu som už dávno nevidela ak nepočítam filmy od Nielsena.. proste des a hrúza. Nikdy v živote si to už nechcem pozrieť. Film pre hlupákov o hlupákoch. Pre mňa úplný prepadák... asi si ho dám na čiernu listinu.. ODPAD! ()

cachanell odpad!

Pro mě pomatlaná zkaženina? že to je divný výraz ? ... film je taky divný ... jako ten výraz. A Jima Careyho nemám ráda, jeho škleby a podivné hraní .... ()

ixel1

Není to moc vtipné, až na pár světlých okamžiků. Navíc pro mě naprosto nesympatičtí herci...podruhé na to rozhodně koukat nebudu. ()

burg

Taková totálně průměrná americká komedie. Ničím nenadchne a nebýt pár slušných scén a Renée Zellweger, tak je to o hvězdičku míň. ()

akiro

Pitvoření a ksichty Jima Carreyho mě od shlédnutí tohoto filmu odrazovaly, ale když jsem si ho jednoho večera pustil, udělal jsem dobře. Je to výborná komedie plná vtipů a gagů, Jim na tuto roli sedí jako prdel na hrnec a i Renée je milá a sympatická. Nesmím zapomenout na Jimovy "syny", kteří jsou skvěle cáknutě geniální. Klidně si to pustím znovu. ()

1990Jirik

Tak malé hodnocení nechápu podle mého nejlepší komedie vůbec co znám.. Scény kdy manželka odejde s liliputem nebo kdy se Charlie mění do druhé osobnosti a chová se naprosto odlišně oproti normálnímu prvnímu Charlimu byli skvělý, Navíc sem tam nezažil jako u většiny komedií takové ty pasáže kdy bylo něco nudný či opakovaný v 300 dalších filmech s podobnou tématikou.. Prostě u mě za 5 hvězd možná sem filmový negramot, ale tohle byla prostě suprrr komedie jim carrey nezklamal:) ()

lossosuck

Když jsem zavítal na stránku tohoto filmu, byl jsem hodně překvapen jeho hodnocením. Považuji to za nejlepší komedii s Jimem. Je to role přesně ušita na něj. Sem tam se zde objevují primitivní fórky, ale celkově jsem byl z filmu doslova unešen. Málokdy se nahlas u komedie směju, ale zde jsem se za břicho popadal a přetáčel scény (na VHS) i třikrát dokola. ()

LukasLongr

Docela dobrá komedie s rozdvojenou osobností, kdy na jedné straně je osoba, co si nechá všechno líbit a druhá, která si zase nic líbit nenechá. U filmu se člověk párkrát zasměje. Na pět hvězdiček to ale nemá. ()

Lelelee

Chápu, že film nesedne každému, ale za mě 5*. Mimika Jima Carreyho opět bravurní. Snad jen ti negři si mohli pár hlášek odpustit, ke konci už mi to přišlo relativně trapné. Ale jinak sem se bavil skvěle ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster

12.10.2019

Ve věku 78 let zemřel vážený herec Robert Forster. Ten byl známý především díky svým charakterovým rolím, včetně té ve snímku Jackie Brown, která mu vynesla dokonce i nominaci na Oscara. Herec… (viac)