Washingtonský lobbista a obchodník Jack Abramoff se zapletl do obrovského korupčního skandálu, který zahrnoval i vysoce postavené státní představitele. Byl obviněn z podvodu, spiknutí, daňových úniků a uplácení politiků. Kevin Spacey září v roli atraktivního padoucha, jenž neztrácí okouzlující styl ani při té nejšpinavější akci... (oficiálny text distribútora)

Lewisek

Hodně jsem se těšil na tenhle film nejen kvůli námětu, ale také díky perfektnímu traileru. No, film sám o sobě je slabší, než jsem čekal. Žánr komedie tomu dost ubírá potřebný "drive" který mohl film mít. Hudba není zvolena nejlíp a snižuje autentičnost, asi bych si to představoval podobně jako v letošním The Social Network. Na druhou stranu herci předvádějí skvělé výkony a o K. Spaceym ani nemluvím, ten se vyšvihl hned v první scéně. Ale je škoda, že jsem během filmu nezískal ten pocit, že Jack Abramoff je tím národním hrdinou (?padouchem?). Nicméně ten komediální kabátek tomuhle příběhu prostě nesedl a nebo odvedl režisér jen poloviční práci. Takže nakonec dávám 4* a jen díky hlavnímu herci, který zvedá film o úroveň výše. ()

jojinecko

Dlho predlho som premýšlal nad hodnotením, ale s odstupom niekoľko dní budem zhovievavý. Je fakt, že tak perfektný a večne aktuálny námet, by si zaslúžil lepšie,komplexnejšie a silnejšie spracovanie. Kevin Spacey už zahral aj lepšie, ale svoju laťku nepodlieza. Príbeh je trochu povrchnejší, niekomu môže pripadať viac domotaný a nezaujímavý, mne ten výsek stačil na vtiahnutie do deja a porozumenie postavám, hoci celé to bolo skôr skratkovité. Ale pravdivý fakt, že lobbing je hybnou silou politiky a biznisu tu bolo znázornené pekne a to sa cení... Btw odporúčam pozrieť archiv relacie Lampa, kde bol hosťom Patrik Tkáč z J&T (alias "slovenský Jack Abramoff'"). ()

M.i.k.e

zajímavý a řemeslně dobře zvládnutý pohled do politického zákulisí a fungování lobbingu.Jako celek mě to celé ale neoslovilo tak jak sem čekal a v pravdě i od Spaceyho sem čekal o trošku víc.Ne snad,že by byl jeho výkon špatný,ale od něj sme zvyklí na víc a tohle byl "pouze" standart....lepší tři (70%) ()

Krosmen

Pro fanoušky Spaceyho samozřejmě povinnost, pro ty ostatní to zase tak velká zábava není. Na podobné téma bych asi spíš ocenil dokument i třeba z dílny Moora, ten by si je podal všechny do jednoho. Osobně na mě nejvíc zapůsobil hned úvodní monolog před zrcadlem, od té chvíle se s troškou nadsázky dá říct, že už to šlo lehce dolů. ()

robbiee

[imdb: 6.6/10] | me: Zábavné poňatie lobbingu najvyššej úrovne. Lepšie povedané: hollywoodske spracovanie tejto témy, ktoré je v celku zábavné aj vďaka tempu, no hlavne Kevinovi Spacey-imu. Téma je zaujímavá, ale spôsob akým je nám celý film podávaný stráca na realite práve kvôli zjednodušovaniu a podľa mňa nie vhodnému výberu K.Spaceyho hereckých spolugolegov. Film je však napriek svojej odľahčenosti (a možno práve preto) pozerateľný a príjemný. [3 a pol *] ()

• Předobraz hlavní postavy filmu pracuje nyní v pizzerii. (Zdroj: lidovky.cz) (landsman)
  • Film je natočen podle skutečné události, která se odehrávala v USA od konce roku 2004 až do 3. ledna 2006, kdy byl známý lobista Jack Abramoff odsouzen. (Ignus.cz)
  • Casino Jack byl poslední režisérský počin George Hickenloopera, který necelé dva měsíce před uvedením filmu do kin zemřel. (Ondrus)