Mŕtvy bod

Z nakrúcania  - Jaimie Alexander, Sullivan Stapleton
Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2015–2020), 71 h (Minutáž: 41–43 min)

Tvorcovia:

Martin Gero

Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Audrey Esparza, Ashley Johnson, Rob Brown, Luke Mitchell, Ennis Esmer, Ukweli Roach, Michelle Hurd (viac)

Na newyorskom Times Square sa nájde taška, v ktorej je živá mladá žena, ktorej telo je pokryté záhadným tetovaním. Vôbec nemá tušenie, kto je, odkiaľ prichádza a ako sa tam dostala. Agent FBI Kurt Weller, ktorého meno má vytetované na chrbte, bol vďaka tomu povolaný k prípadu. Začína sa domnievať, že každé tetovanie je vodítkom k zločinom, ktorých bude treba vypátrať. S každým vyriešeným prípadom sa agenti dostávajú bližšie k identite záhadnej krásky, ktorú zatiaľ pomenovali Jane Doe (neznáma). (TV Markíza)

Lambrija

Po půlce první série, kdy došlo k částečnému rozuzlení se rozhoduji mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Skvělý nápad, stejně tak dobře rozehrané osudy hlavních postav. Po solidním startu však seriál mírně upadá, aby nakonec opět zaujal. At už jsou jednotlivé díly jakkoli zdařilé, ústřední dějová linka přiměje vydržet. Tvůrcům se stejně tak podařilo udržet stabilní atmosféru a mezi klady seriálu podle mě patří i hudba. Kurt je tvrďák, jak má být, Jane to moc nežeru. Pořád doufám, že až přijde věci na kloub, začne hrát jinak. Pokud přimhouříte oči nad tím, jak tým kriminalistů snadno vybruslí z každé šlamastiky a že Pattersonová dokáže v mžiku rozluštit i sebevětší záludnost, což je potíž všech podobných amerických kriminálek, můžete se dobře bavit. ()

cien

Končím po čtyřech dílech, dobrá akce, ale plno věcí je zmatených a nedávají smysl, je to až do očí bijící, odhalí se daná tetovačka a nečekaně dojde ke zločinu, jako průměr ujde, Weller je sympaťák Jane je cute, nic víc.. ()

cartyci

Kto hľadá nájde. Pozeral som z toho veľkého množstva seriálov čo by sa dalo zhliadnuť.Výber bol správny. Blindspot má dej, nie je nudný, (pripada strašne veľa otázok, možností ako bude vyzerať dalšia a dalšia časť)a divák dostane čo chce. ()

xray0045

Vzdal jsem po pulce 1.serie abych se z nudy vratil az po skonceni cele serie a hned jsem zjistil proc jsem to vzdal. Scenaristum se podari divaka utahat, pokladaji otazky na ktere neni dulezite odpovidat, vytvareji chemii mezi hlavnimi hrdiny, ktera mi prisla chvilemi dost nucena. Za to muze Jaimie nebot se cely serial tvari vystrasene jak prvnicka. Mysterioznost se tu projevuje prachsprostou detektivkou. Gero tvrdi, ze to maji vymyslene do finale, tak mu preji aby mel nejake divaky se kterymi se bude moci podelit. Za me nuda za 50% ()

Alkakajda odpad!

Viděl jsem jen kus prvního dílu a stačí, námět fajn, ale do očí bijící blbosti: člen bomb squad bez rukavic, přepadovka FBI bez helem, hlavní hrdinku posílají do bytu po traumatu bez psychologa, na první stopu do Čínské čtvrti jedou jen tři agenti s obětí a bez zabezpečení nějakého komanda o překladateli do čínštiny nemluvě, ve 25 minutě vypnuto, amen :-). ()

IAMAD

Dobrej seriál, akorát to děsně kazí velmi nesympatický hlavní hrdina. Takovej ten snaživej megaslušnej hyperaktivní týpek agenta FBI, kterýmu navíc děsně kouká z očí, jak by hned voš**al hlavní hrdinku. Ten herec svoji roli prostě strašně přehání a tím znehodnocuje celý seriál. Hodnocení 3* Korekce po 1. sezoně: Serál se vyvíjí zajímavě, hyperaktivní týpek sice zůstává, ale už se tak okatě nezajímá o hlavní hrdinku a děj je dobře napínavý. Zvyšuji na 4*. ()

Jan00 odpad!

Doporučuji pro diváky od 15-ti do 20-ti let. Pro starší ročníky je to odpad! Nedodíval jsem se ani na první epizodu. Již po půl hodině jsem seriál zavrhl. ()

Emma06

Velmi povedený pilotní díl, po kterém jsem měla o čtyřech hvězdičkách jasno a názor jsem nezměnila ani po posledním dílu druhé série. Jasně, některé díly (zvlášť ve druhé sérii) byly zbytečně zdlouhavé se zápletkou nic moc, ale celkově měl seriál zajímavou myšlenku, nechybělo mu napětí a originalita. Jen doufám, že to tvůrci seriálu třetí sérií nepokazí. ()

bowow

Serie jedna...bomba. Neotrele, nove, zajimave, logicke, napinave... 5* Serie dve... z predchozi serie uz jen zajimave, k tomu navic roztahane, nelogicke, nekdy trochu na hlavu postavene... 3* Serie tri... jen nazev zustal. Jinak uz v prvnim dile postavene na totalni hamotine cili uplne kravine, nechapu jak dokazali cely serial poslat takhle rychle po hlave do prd.... tmy. Na vic nez tri dily nemam nervy. Odpad! Prumer 3*, kdyz budu predstirat, ze treti serie neni, tak krasna ctverecka. ()

Animka

Představitelka Jane Doe, Jaimie Alexander, táhne seriál ke dnu. Nebaví mě jeden její výraz, který má neustále nasazený...Dívám se silou vůle na třetí díl a fakt mě to nebaví. Béčkový seriál. Ani hlavnímu hrdinovi nevěřím. Námět je dobrý, ale... tím to končí. Zpracování pod psa. Překvapilo mne celkových 72% hodnocení. Měním ze tří *** na dvě. ()

nagual2

Úvodné časti skvelé. má to iskru dramatičnosť, tajomno. Skvelý je aj samotný nápad riešenia symbolov skrytých v tetovaní. Ale posledná 4 séria pôsobí dojmom, len náhrady za predošlé. vcelku ale prvé série skvelé a najsympatickejšia vedľajšia hercká rola u mňa jednoznačne Ashley Johnson v postave Pattersonovej. No práve som si pozrel 5 sériu. Úplný prúser. Všetko natočené v jednej miestnosti. Katastrofa ()

Honzyg

S přimhouřením obou očí 3 hvězdy. Seriál plný klišé a z prstu vycucaných zápletek. První série diváka chytnou, ale s přibývajícími díly a sériemi je nutno tomu jít čím dál víc naproti a nad nelogičnostmi, špatnými hereckými výkony a kulhajícím příběhem stále častěji mávat rukou. V poslední sérii pak od neustálého mávání ruka už solidně bolí. ()