Zamestnanie televíznej produkčnej je ideálne pre workoholikov, ktorým to rovnako rýchlo hovorí ako myslí a ktorí nemajú problém zariadiť na počkanie nemožné. Teda aj pre Becky (Rachel McAdamsová), ktorá má zachrániť vädnúcu rannú televíznu šou, ktorej sledovanosť klesla na minimum. Akčná Becky má mraky nápadov, čo urobiť inak a lepšie, lenže hneď ten prvý sa zmení na permanentnú nočnú moru. K ostrieľanej moderátorke ranného vysielania Colleen Peckovej (Diane Keatonová) sa totiž rozhodne pridať legendu medzi americkými novinármi Mikea Pomeroya (Harrison Ford). Tento nesympatický a nafúkaný búrlivák ju v dôsledku zmluvy, ktorú podpísal s televíznou spoločnosťou, nemôže poslať do čerta, a preto jej z moderátorskej stoličky aspoň znepríjemňuje život tak, ako sa len dá. Akoby to nestačilo, nebezpečne to škrípe aj medzi Mikeom a Colleen a sledovanosť neustále klesá, aj keď už pomaly nemá kam. Tvárou v tvár nevyhnutnému krachu sa Becky pokúsi o nemožné. Podarí sa jej zachrániť reláciu aj napriek tomu, že jej čas a energiu začína pohlcovať rodiaci sa vzťah k sympatickému kolegovi Adamovi Bennettovi (Patrick Wilson)? (TV JOJ)

Cheeker

Typická americká komedie. Afektovaná blondýna, která něco řídí a snaží se to dělat co nejlépe. Nejvíc mi vrtá hlavou, proč se Harrison Ford nechal k tomuto filmu přesvědčit. Roli, která mi k němu vůbec nesedí. Indiana Jones hraje protivného moderátora televizních zpráv? To mi přijde jako krok vedle. ()

bararich8

Jeden z těch snímků, který se vám prostě krásně trefí do noty. Dnes jsem viděl po dlouhé době podruhé a opět maximálně spokojen, celou dobu jsem se usmíval, některé scénky pěkně pohotové, občas takové to klasické americké klišé, má to prostě všechno, co má americká komedie mít, ve správném poměru a správně zamícháno a protřepáno. Pokud chcete oddychovou a hlavně náramně pohodovou komedii, s tímhle chybu rozhodně neuděláte. Nestydím se za 5* ()

Bobšule

Dobře fungující komedie, která nikoho neomráčí, ale rozhodně také neurazí. Harrison Ford, po právu největší (a pro mne i jediný) tahák filmu, nezklamal. Mile pobavila Diane Keaton, ovšem z energií a optimismem překypující Rachel McAdams jsem byla sedřená ještě druhý den. A to jsem se na ní jen koukala. Příjemným okořeněním byl Jeff Goldblum. Ačkoli jde o komedii, přesto se ovšem nemohu ubránit pocitu smutku, který mě při myšlence na tento film zaplavuje. Média totiž skutečně člověka vyždímají jako citrón, a poté jej "odloží" na poličku, kde se může laskat tak maximálně se svými vzpomínkami na to, jak byl dobrej, v lepším případě s nějakou tou cenou... ()

haroska

Harrison v těžce ležérní záporné roli a dvě hlavní dámy okouzlující,chvílemi se člověk baví,chvílemi to trošku skřípe,ale na závěr máte z filmu dobrý pocit.Hodil by se spíš do letního období,jako letní oddechovka,ale i tak jsem se bavila ()

zberatel

Nejako takto si predstavujem oddychovu komediu. Ked chcete niekoho naucit plavat, hodte ho rovno do hlbokej vody... :) Praca v televizii sice dost tvrda a casovo narocna, ale tak ako minca ma dve strany, urcite vsak je aj zabavna a plna humornych situacii... Zatrpknuty Ford, Diane "dali mi malo priestoru" Keaton a Rachelka ktora sa prakticky nehne z obrazu a je nehorazne roztomila ze som sa asi zas platonicky zalaskoval:)) ()

Oonika

Taková rádobyvtipná komedie s happyendem, nechápu, proč se k tomu Ford nechal ukecat.. Možná stejný problém jako hlavní hrdina :) Každopádně omeletu bych si od něj taky dala... ()

Psycho.R

Skvělý herci - Ford, Keaton, Goldblum, ale příběh tak nějak chvilkami super, chvilkami ne. Ale i tak 4*. Neptejte se proč, ale je to tak. Nějaký vnitřní pocit nebo co. ()

Kingjiri

Před zkouknutím Hezkýho vstávání jsem si řikal, že herec formátu Harrisona Forda nemusí brát každou blbost a tohle prostě musí mít něco do sebe. A taky mělo. Neobávejte se přídomku "romantický", v tomto případě je tu romantiky opravdu o skromnu a je to pořádná pohodová a oddechová podívaná o práci (což možná působí trochu paradoxně, protože práce většinou žádný oddech ani pohoda neni:)). Co se týče herců, tak Ford mě nezklamal, protože podal skvělý výkon a namyšlenýho a arogantního moderátora tak zahrál perfektně. Rachel McAdams je zase sympaťačka a hlavně se na ní hezky koukalo. Jó, s tou bych zůstával v práci přes čas a možná bych i kvůli ní dobrovolně brzy ráno vstával. K pěti hvězdám přece jenom pořád něco schází, možná ještě více vtipných scének, ale i tak to všechno stačí na čtyři silnější hvězdy a rozhodně nezůstanu u jednoho zhlédnutí. ()

sarfian

Tento film pripomína žuvačku, ktorá v prvých chvílach chutí dobre no neskôr svoju chuť stratí a dá sa už len dobre naťahovať. Tak to bolo aj v prípade tohto filmu, ktorý len ťažko udržal moju pozornosť. Najhoršie je na tom to, že hudba prekonala film, čo nie je dobré. Harrison a Rachel McAdams to ťahali za všetkých a nebiť ich tak neviem ako hlboko by tento film padol. VIDENÉ 1x ()

waska

Film je hezkým zpetřením mezi obyčejnými romantickými komedii, které na nás Holywood chrlí. A to obzlát pro dobře vybrané herce do jednotlivých rolí. Nikoho jiného, který by tak bravurně zvládnul nerudného, starého, ostříleného novináře bych si nedokázal představit, Harrisonovi sedí dokonale a vitální a žívá Rachel je potěšením i pro oko. ()

E lan

Výborná odpočinková záležitost. Hlavní postava sice od začátku leze na nervy, ale i to více člověk po pochopení jejích předností potom fandí jejímu boji s Fordem (také povedený výkon) a Goldblumem. Několik opravdu vtipných scén a povedený scénář, to jsou hlavní přednosti. ()

renoarko

Nechápem niektoré nízke hodnotenia, videli sme ten istý film? :) Podľa mňa išlo u skotočne milý a príjemný filmík s roztomilou Rachel Mc Adams v hlavnej úlohe, nakoniec si však film ukradol pre seba Harrison Ford a jeho nadurdilé ksichty :D Dojem z filmu som mala veľmi dobrý, takže pre mňa plný počet. ()

Lasombra

Velice průměrná komedie, která stojí na dvou hercích - Harrisonovi a Diane. Rachel McAdams mi zde pila krev svou neustálou zbrklostí a hysterií. ()

jiriks

dal bych přesně mezi 3 a 4, Rachel prostě miluju a Harrison Ford to zahraje dobře, takhle vystupujícího a v takovéto roli jsem jej ještě neviděl.. ()

M0NCA

Notorická snažilka typu "na co sáhnu, to dám do pucu" a geniální bručoun, který se nakonec ukáže být mužem se srdcem na správném místě. K tomu kopec lásky na pracovišti a spousta rozpustilých podivínů kolem... Uuuuuuh, proč mám pocit, že jsem tohle už někde viděla? Díkybohu za vkusně umístěnou rozkošnou Rachel McAdams a její sem tam dobře mířené vtipné poznámky. Na osamělý sobotní večer u televize to ale docela dobře poslouží, proto u mě za tři hvězdy. P.S. Chyběl mi tu prvoplánový hezounek, tenhle chlápek z vedlejší kanceláře mi teda rozhodně nestačil! ()