Zamestnanie televíznej produkčnej je ideálne pre workoholikov, ktorým to rovnako rýchlo hovorí ako myslí a ktorí nemajú problém zariadiť na počkanie nemožné. Teda aj pre Becky (Rachel McAdamsová), ktorá má zachrániť vädnúcu rannú televíznu šou, ktorej sledovanosť klesla na minimum. Akčná Becky má mraky nápadov, čo urobiť inak a lepšie, lenže hneď ten prvý sa zmení na permanentnú nočnú moru. K ostrieľanej moderátorke ranného vysielania Colleen Peckovej (Diane Keatonová) sa totiž rozhodne pridať legendu medzi americkými novinármi Mikea Pomeroya (Harrison Ford). Tento nesympatický a nafúkaný búrlivák ju v dôsledku zmluvy, ktorú podpísal s televíznou spoločnosťou, nemôže poslať do čerta, a preto jej z moderátorskej stoličky aspoň znepríjemňuje život tak, ako sa len dá. Akoby to nestačilo, nebezpečne to škrípe aj medzi Mikeom a Colleen a sledovanosť neustále klesá, aj keď už pomaly nemá kam. Tvárou v tvár nevyhnutnému krachu sa Becky pokúsi o nemožné. Podarí sa jej zachrániť reláciu aj napriek tomu, že jej čas a energiu začína pohlcovať rodiaci sa vzťah k sympatickému kolegovi Adamovi Bennettovi (Patrick Wilson)? (TV JOJ)

Martensson35

Asi už jsem zahořklej jako Fordova postava, protože tohle je hrůza jediná. Pitomoučké a stokrát ohrané situace kýčovitých komedí, znovu a znovu. ()

maruli

V rámci žánru skvělá tutovka, jíž bezkonkurenčně kraluje Ford. Když nemá bič, dává alespoň nemilosrdné rány slovy a skutky. Kdo by to byl řekl, že z obyčejné a tuctové romanťárny udělá film, který si budete pamatovat a neslije se vám v jedno, jako tucty jiných romanťáren. Od chvíle, kdy vstoupil na plátno, jsem se smála, docela nezřízeně, docela nahlas :-) ()

dydl1

Já jsem se bavil.Není to nic velkolepého,ale příjemná komedie s prvky dramatu v uvozovkách.Nejvíc mě dostal moderátor v terénu,to jsem pořádně natlemil. ()

Looka

80% postupem času jsem se do toho zažíral, až jsem zjistil že je to opravdu vtipné. Role jak šitá pro stárnoucího Forda. ()

dj_kure

Průměrná komedie s krásnou Rachel McAdams. Je jedna věc kterou asi nepoberu. Proč mají takovéhle průměrné komedie 1hod a 40min+ ? Je to škoda. Zkrátit tyhle filmy by se tvůrcům vyplatilo. Být to kratší o15,20 min přemýšlel bych o 4*. Ne že by Hezké vstávání byl dlouhý, utahaný film, ale vtěsnat zábavu do kratší stopáže by zanechalo určitě lepší dojem. ()

Adrai

Ale tak dalo se to. Dva poznatky z filmu - Rachel McAdams má pěknej zadek a Harrison Ford má zvláštní zálibu ve výběru ponožek ;) ()

TommyDiamond

Měla to být romantická komedie,ale byla to spíš víc komedie. Byly tam momenty,kdy jsem se zasmál,ale náko mě to celý nudilo. Spíš bych tento film zařadil mezi ty tuctové. Hlavní herecká hvězdy (McAdams,Keaton,Ford) ovšem odvedly celkem dobrý výkon. Dvě hvězdy víc ani ťuk. Celkově40% ()

Alfmen

Příjemná komedie, jež neurazí, pobaví, ukáže vám zákoutí televizního studia ve čtyři ráno a naučí vás dělat vajíčka. ()

Alojs

Jeden z těch filmů, který je sice příjemný, ale kterému poměrně snadno podráží nohy absence příběhu a větší dávky humoru. Chemie mezi postavami je - zkráceně řečeno - pochybná. A co se zde opěvovaného Forda týče, tak u mě teda trefa vedle (jakkoliv jej jako herce zbožňuju). ()

TEKAS

Pozorovat nadšenou proaktivní Rachel McAdams při snaze dostat z nabručeného Forda nějaký ten vtípek a do toho perfektní Diane Keaton rapující s 50 Centem Candy Shop byla zábava. Pomalejší rozjezd filmu byl odpuštěn v druhé půli, kdy se to rozjelo všechno naplno. takové spíš 3, 5 hvězdy :) ()

popos

Povedená romantická komedie,ve které převládal spíše vtip než romance. Žádný film který by se tomuto nějako podobal jsem ještě neviděl,takže výrazné plus.Hraje zde výborný herec Harrison Ford(můj oblíbený),takže další bomba. Jen bych tento film neviděl jako drama. ()

sWONDER

Veľmi príjemný filmík s Rachel na zožratie a jedným skvelým "kalerábom" od Natashky Bedingfieldovej , ktorý som si potom pustil ešte asi 168 krát. ()

Nufa

Nejen hezké vstávání, ale i hezké sledování. Trochu mě překvapilo, že se v takovém žánru, jakým je romantická komedie, může oběvit Harrison Ford, ačkoliv nebyl úplně hlavní hvězdou, nicméně filmu to jedině přispělo. Role mu sedla opravdu dokonale, navíc mě celkem slušně pobavil, což jsem u něj vůbec nečekal. Hlavním tahounem je ale bezpochyby Rachel McAdams, která si určitě zaslouží větší role a kvalitnější žánry, než je tento. Opět ukázala, jak je úžasná a proč se řadí mezi mé oblíbené herečky. Jediným slabším bodem je scénář, který je však u tohoto typu žánru obvykle nedokonalý. I tak ale můžu pro milovníky romantických komedií tento film jedině doporučit. ()

Gromit

Natrefit dnes na opravdu dobrou komedii je takřka zázrak. Ale Rogeru Michellovi se takovou komedii natočit podařilo. Hezké vstávání je milé, vtipné a vkusné. Žádné tlačení na pilu, žádné fórky za každou cenu. Vše tu má své místo, nic nechybí ani nepřebývá. Tím, kdo se ale nejvíce zasloužil o kvalitu tohoto filmu, je v mých očích Harrison Ford. Jeho mrzoutský a cynický novinářský guru je věru šťavnatou postavou, až jednoho mrzí, že se po scéně neproducíruje od první do poslední minuty. Jsem si jistý, že dříve nebo později se Hezké vstávání stane jedním z těch filmů, s jejichž pomocí budu zahánět splín. ()

Bube1

Neškodná komedie, která má kupodivu více kladů než záporů. Docela pěkně se na to koukalo, ale vrchol filmařiny to rozhodně není... Průměr jak vyšitý. ()