Zoe má za sebou veľa partnerských vzťahov, ale nájsť toho pravého sa jej nepodarilo, a tak sa rozhodne stať matkou na vlastnú päsť. Dohovorí si návštevu u lekára za účelom umelého oplodnenia. Hneď po zákroku však stretne atraktívneho Stana, muža svojich snov, ktorý na ňu pôsobí veľmi nádejným dojmom. V snahe získať a nevyplašiť svojho nového nápadníka sa Zoe snaží ukryť svoje tehotenstvo, a tak spôsobí ohňostroj nedorozumení a chýb, z ktorých je Stan zmätený. Keď sa Zoe nakoniec prizná, Stan začne zvažovať či vo vzťahu má zmysel pokračovať. (TV JOJ)

snupko13

Vždy som Jennifer Lopez uprednostňoval viac ako herečku, než ako speváčku. A je mi ľúto, že bola prítomná v tomto filme. Najhoršií film svojej kategórie tohto roku. Fakt, klišovité, scénar ako cez kopirák s podobných záležitostí, len ešte slobodnú "inseminovanú" budúcu mamičku sme tu ešte nemali. Humor bol otrasný, silený, tupý. Alex O'Loughlin? To by odohral hocikto. Jediný kto sa mi pozdával bol v mini úlohe Anthony Anderson. ()

Koffe

Za Alexe O´Loughlina který je extra sexy. Jinak obyčejná americká komedie, s pár přehnanýma, nechutnýma a naprosto zbytečnýma vtípkama. ()

Davvee

Zo začiatku nuda nuda nuda , nepomohla tomu ani jennifer ale v strede sa to pekne rozbehlo a zvyšok filmu sa mi celkom páčil. Priemer. ()

JJaannee

Ale tak jsem se nakonec podívala a dokonce v některých pasážích i zasmála, každopádně jsem viděla i lepší komedie s Jennifer Lopez....takže jednou stačí... ()

Rikku

plus tři hvězdičky za pejska na kolečkách, scény na pískovišti a postavu kámošky Mony. mínus jednu hvězdičku za zbytečnou a přehnaně naturalistickou scénu porodu, která byla opravdu mimo žánr... Výsledkem oddychovka na víkendové odpoledne, kterou ale pánům rozhodně nepouštějte. ()

zero_zelo odpad!

že je J. Lopez mizerná zpěvačka víme. že ma tak maximálně asi jebatelné tělo taky víme. a teď už i víme, že její jedinej shlédnutelnej výkon je Cela... todle je jeden z filmů, za který se stydim, že sem je shlédlo... ()

vlk++

Koukatelná romantická komedie, Jennifer vypadá pořád k světu, vhodné pro páry, které hodlají založit rodinu, a těch bylo, je a bude vždycky spousta :). Poučné hlášky od otce tří dětí na dětském hřišti ;). Dávám 3*. ()

bombastus

Příjemný,trochu tuctový, film pro oddechový večer..teda až na tu trapnou scénu s porodem, ta kdyby tam nebyla tak by se podle mě vůbec nic nestalo. Jinak tedy ke zdokonalení bych navrhla konec...ale zas bych asi neměla být k "romantickým komediím" tak přísná :). ()

Chlo0opek

Takový standardní film na toto téma - jak dělané pro mnou ne příliš oblíbenou Jennifer. Opět musí místy člověk skřípat zubama u nějakých trapných scén, ale jinak jsem se dodíval až do konce, tak to zas až tak strašný nebylo. Holt Jennifer se sem hodí - tak aby se nám zde ukázala, ale jinak se žádné velké herectví nekoná. Slabší 3*. ()

Pythonator

Tak proti tomuhle je i Krásná pokojská veledílo hodné obdivu. Odpad nedám snad jen díky psímu vozíčkářovi a jeho scéně, kde se vyboural. Když tak nad tím přemýšlím, to byl asi jediný okamžik, kdy jsem se opravdu zasmál. Jako romantická komedie to je prostě dost ubohé. Spíš taková epizoda z venezuelské telenovely se zachovalou starou Lopezkou, která sice pořád neumí hrát, ale dívá se na ní hezky. Bohužel to pánům kazí nárazník s dítětem, takže se tomu radši vyhněte obloukem. ()

R.E.M.

Jednu hvězdičku dávám za slibný začátek, neotřelé téma, kdy po umělem oplodnění hlavní hrdinka potká "toho pravého". A co teď, že!? Film měl reálný potenciál stát se originálním počinem, ale... zvrhl se v tisíc a jedno klišé. Tvůrci k tomu ještě přihodili nesmyslné nechutnosti narážející na těhotenství, porod a mateřství. Tak hloupé vykreslení těhotné ženy a posléze matky už jsem dlouho neviděla. Zoufale byly napsány i vedlejší postavy. Autor scénáře patrně nikdy neviděl skutečnou budoucí matku. V tom případě měl raději psát sci-fi. Tam by mu diváci přitroublé scény "sežrali". ()

doogiemus

S Džej-Lou to ide dolu vodou. Cíti, že hru s časom nevyhrá a tak sa podujme na experiment, ktorý takto na plátne vyzerá ako pomerne trápna, dosť štvúca feministická pohroma. Nepáčilo, a tak neodporúčam. ()

chamonix odpad!

Umaštěná ofina, kila make-upu, rozkydlý zadek, který jde vyretušovat na plakátu, ale udělat to samé s brutálně upřímnými leginami na iks filmových políčkách už by stálo moc peněz a hlavně blbý, fakt blbý příběh. Když nedokážu něco dokoukat ani s posouváním (a to opravdu nejsem vybíravý), je hodnocení nabíledni ... ()

Revoc

Zbytečně dlouhé, předvídatelné, jednou se to dá překousnout, po druhé nikdy. Dvě hvězdičky za zabavný repliky černocha s dětmi ()

J.Bonnie

Abych řekla pravdu, ani pořádně nevím, proč dávám jen dvě hvězdy. Jennifer s Alexem k sobě docela seděli, jednou jsem smíchy málem spadla ze židle (a jindy zase měla chuť znechuceně ze sálu odejít), ale pořád je to prostě jen další romantická komedie, která zapadá do hlubokého průměru a kterou už bych narozdíl od jiných nikdy vidět nemusela. Takže 2* asi proto. ()

Dusan-Be

moc jednostrannej chick flick... na tohle vemte holku, kterou chcete sbalit. téma je jasný a na kafi potom vám žádný scény v paměti nebudou kazit konverzaci ()