Napůl člověk, napůl stroj.
Kyle Finn má dokonalý bojový stroj: kovový oblek, který mu propůjčuje nadlidskou sílu. S ním svádí boje proti zlu a brání dobro. Má však také nového nepřítele. Zločinný Reed a jeho stoupenci ninjové chtějí vládnout celému světu. Kyle se bude muset utkat s přesilou v krvavém boji o budoucnost lidstva! (oficiálny text distribútora)

Mandalorian

Účelem filmu nebylo nic jiného, než komerční zátah k fenoménu jménem Ironman. Prostě natočili něco, co se podobně jmenuje a podle obrázku i podobně vypadá. Ale obsahem je sr..čka. 1 hvězdička za 2 pěkný holky. Na ty se celkem dívat dalo. 7% ()

Lamount odpad!

Proboha! Jako milovnik beckovych sci-fi (napr. namtkou Guyver I+II nebo The Shadow) jsem se tesil na milou kravinku - koupil jsem si totiz DVD s timto filmem v trafice. Cekal me vsak hrozny sok. Neco tak odpudiveho jsem jeste nevidel - vzdyt to byl fanfilm s rozpoctem 200 dolaru, ktery si parta studentu natocila ve volnu po skole! Jak se to dostalo na stanky??? Nejprofesionalnejsi byl na celem filmu asi cesky dabing! Zlaty hovadinky z dilny studia Asylum. ()

kolik27 odpad!

Byla nuda, zapl jsem nejmenovaný vyhledavač, zadal poměrně nekonkrétní parametry, které se blíže specifikují pro mne jako oddychový film na spaní, jelikož bylo pozdě v noci a já chtěl příjemně usnout... Bohužel se mi stala velice nemilá věc, jakou si nedokáži představit ani v nejhorších snech či nejkvalitnějších hororech. Nestává se vám moc často, že by vás zarazilo něco co je od přírody každému reálně známé pocházející z míst kde slunce nesvítí, ale i přes to musím uznat, že na takovoudle sračku ze septiku pravděpodpobně původem nějakého pararelního antivesmíru vymyšleného bezpochyb velmi bystrým, reálným a velmi zasraně vylízaným stvořením, jenž pravděpodobně bude kastrát nějaké buňky na kterou ještě nikdo ani nepřišel, které je na štěstí všem fandům aspoň špatných filmů soudné k tomu, aby pokračovalo v další režii ! Ty debile, jestli ještě jednou něoho donutíš dokončit nějakou tvou zasranou vizi o náznaku nefilmu, tak tě najdu a máčknu tlačítko "dělejte" ! P.S: O hercích jen zkáceně - ten kdo dokáže odehrát tohle a nechat se při tom natáčet, by se měl poohlídnout po nejbližším fástfůdu a zeptat se jestli tam nemůže vymetat popelnice a cestou to vzít okolo psychiatrické léčebny s otázkou na největšího exempláře. Řadil bych vás asi na dementa tisíciletí v konkurenci se "seriálem" strážci vesmíru, i přes to, že tady je plus bod za jeden díl !!!! ()

Bercuss odpad!

10%? by mě zajímalo, kde to nasbíral? Tohle je snímek jen pro fajnšmekry pořádně trénované společností Asylum a nebo trashovými filmy. A nebo někoho, kdo si chce hrát na hrdinu, ale ty umírají jako první! :) ()

GAZ789 odpad!

neskutočne hlúpa kokotina .. dilinko si nevie dať prilbu z hlavy dole a tak musí útočiť škrtením :) to je celé o čo vo filme ide :) ()

v.indruchova odpad!

vůbec nechápu ja na tohle někdo dal korunu, dolar, marku, nebo fénik XD, Zvuk a obraz nebo něco co byste nezvali jako animace jsou fakt špatný i na rok 2008 :) ()

pirate odpad!

Děj nudný, laciné úplně vše, co se zde děje, triky vypadají jako ze šedesátých let a prostě je to k ničemu. V žádném případě si nepředstavujte něco jako Iron Man. Radši se na to vůbec nedívejte. ()

StepHood odpad!

Hoja hou na druhou, Párksoni. Ocelový muž (v originálním názvu Metal man nebo také Mental man) je hrdina, který získává mocné schopnosti s helmou (nezdravě parodující Iron Mana). Tato přilbice je vědeckým objevem hodného pana profesora, který s ní plánuje jen nenásilné využití – ale jak tomu už bývá, vždy se najde zlosyn, co by rád helmu pro sebe. A je tu filmová zápletka. Profesor před smrtí promění mladého studentíka v mocného Ocelového muže (proč se mu říká Ocelový nevím – spíše plastikový), který se rozhodne pomstít. Mrtvý profesor se ale objeví co by holografický Metal manův rádce (ehm, takový J.A.R.V.I.S. z Iron mana? Co? Co?) a vzniká tak skvělý tým. Začíná hodina a půl pláče a smíchu zároveň. Mezi Mental manovi zbraně především patří pěsti, kterými to nandává pěti dokola se opakujícím nohsledům hlavního padoucha. V poslední bitce dokonce vystřelí jednu (opravdu, celou jednu !!!) raketu. Jako další kruto-hi-tech vybavení musíme připočíst štít (aktivovaný slovem „štít“), skrytí obleku aneb návrat do civilu (slovem „skrýt“), kompletní neviditelnost (slovíčko „úplně skrýt“) a dokonce holografickou změnu obličeje (na to stačí jen pomyslet). Co se týče efektů, opravdu nelze vůbec nic čekat – zapnutý štít nebo již zmiňovaná raketa působí více než levně. Velice často se rozostřuje kamera, interiéry (což je 90% filmu) jsou jednoduché – profesorova laboratoř, dům Mental mana, místnost zlouna, domácí vězení a zlounova laboratoř – to vše bylo podle mě natočeno v režisérově domě. Na druhou stranu pobavila kalkulačka (ano, + ,-,* a / ), která měla symbolizovat číselník na otevírání „zkušební“ místnosti nebo dětský plastikový noktovizor ( s parádní hláškou jednoho ze zlosynů „vidím tě, skrčku … stůj a objev se, jinak zhebneš“). Už z tohoto krásného popisu samotného „filmu“ je jasné, že veškeré náklady se pohybovaly ve výši dvouměsíčního kapesného režiséra. Jedná se o komicky vyhlížející studentský projekt (v celém filmu bylo tak 20 herců), který horko těžko pobaví jednou a to jen díky amaterismu. Jako bonus je dobré připočíst český dabing, který opravdu dokresluje pitomost a ubohost Mental mana. Suma sumárum - znovu koukat už ne – začaly by mě krvácet oči. ()

jizvoun odpad!

Tohle muselo točit dítě, který se ještě nenaučilo chodit, natož plně používat mozek a pokusilo se natočil remake power rangers za kapesné na svačinu. Boha jeho, aspoň ty herci mohli trochu předstírat herecký výkony, na to se nedalo fakt vůbec dívat. ()

dj_pepino odpad!

Co říct no .... jako názorná úkázka toho jak se nemají točit filmy je to naprosto skvělé a dokonalé. Herci jsou tak stupidní, že já po litru vodky bych podal lepší herecký výkon než herci v tomto snímku. Oblek sám o sobě pochází snad z 90tých let. Hlasové příkazy Skrýt a uplně skrýt se mi vryly do paměti a svět už nikdy nebude jako před tím. No prostě představte si to nejhorší na filmu co jen může být a tohle je presně ono v čem to všechno najdete. Jediné čeho se bojím, že by snad někdo chtěl natočit pokračování. ()

pazkund

...jednu hvězdu dávám z milosti a to pouze za to, že jsem si prvních 10 min. myslel,že je to komedie a pak mi došlo, že je to myšleno vážně. Je to fakt peklo !!!!!!! ()

bobo7171 odpad!

skvely trennig na natacacanie a zaroven ucebnicovy priklad ako sa to robit nema... na druhej strane vsak chapem ze bolo nutne z tohoto neuveritelneho braku vytrieskat aspon nejake prachy iked pochybujem ze sa to podarilo z 30%... ()