Rodina, která to opravdu potřebuje, se dočká překvapivě rychlé renovace svého bydlení. Pokud se ovšem tým návrhářů vydrží alespoň chvíli nehádat... (TV Nova)

Bukk

Kdyby tak stavěli normální domy a ne ty velké krávy ze dřeva, se stropy do nebes...kolik oni pak musí dát za elektřinu a nevím, co všechno ještě? Na mě až moc monstrózní. ()

Illy

Ukážeme komunistickým buřičům jak umí správní kapitalisti pomáhat potřebným a ucpeme jim tím revoluční děla. A budeme líp spát. Takže vybereme nějakou zablešenou rodinu se srdcervoucím příběhem. Nevadí že většinou nemají ani na hadr na podlahu a o prachovce neslyšeli nikdy. Postavíme jim palác a pak v slzách budeme koukat jak si rvou rodidla asmějou se sousedům. Jen škoda že třeba není natočen návrat týmu po roce. Myslím že kolikrát by se ti uječení homodějové divili...... ()

TaanStari odpad!

Píčovina. Asi si taky naadoptuju 15 děcek a půjdu do USA brečet, ať mi postaví vilu... Opravdu se mi nelíbí, když je někdo odměňován za to, jaký je to hlupák nebo kripl. A ano, jsem zahořklá bezcitná zrůdička, nemusíte mě kvůli tomu spamovat. :)) ()

Darth Vader

Něco pro české stavaře... osobně se vždy dobře pobavím nad tím jak amíci vytvoří "mohutnou kůlničku na dříví za 7 božích dnů"... Projevy američanů do kamery jsou taky hodně velkej Shit! ()

Košoun

Je fascinující, co tým dokáže za tak krátkou dobu vytvořit. Ale je také fascinující, jak někdo může natočit takovou srdcebolnou blbost, jejíž cílového diváka za 1/ neumím vůbec odhadnout a za 2/ bych nechtěl nikdy poznat. Typická americká reality show, která vám má naplno zaměstnat slzný kanálky. ()

lu-cinka

jsou to amíci, takže co čekáte? mě se ty jejich šíleně vybavený a vystylingovaný baráky líbí. Navíc pomáhají lidem, kteří to potřebují. třeba jsem naivní. Nicméně na mém hodnocení to nic nemění. ()

Elbarto08

Vy všichni bedzuší to hodnotíte tak špatně jen pro to, že je tam plno amerikanismu, patriotismu, dobré nálady a plnění přání. A co jako???? Američani jsou hrdí národ, ne jako češi. Američané mají být za co hrdí a to, co v tomto pořadu dělají, jsou opravdu sny každého druhého z nás. A neříkejte, že byste taky nechtěli mít novej krásnej dům s furniture a dovolenou k tomu...fakt trapas tadyto číst ()

Downloader

Hvězdička je za občas fakt hezkej obývák nebo kuchyni, ale opravdu jen výjmečně. Srdceryvných keců je tam prostě moc. Ty Pennington je opravdu idiot. A pokud ne tak nechápu proč ho ze sebe dělá. Opravdu by mě zajímalo, když malé holčičce udělají pokoj plný poníků , sedel, podkov a nedivil bych se kdyby pod postelí byl koňskej trus (proč ne, má ráda koně tak ať to má grády), tak co bude malá holčička dělat za tři roky až se jí líbit nebudou. Z toho pokoje zešílí a pochybuju, že rodiče budou mít peníze na to ho předělat, přece jenom, jsou to (většinou) chudé rodiny. Opravdu bych chtěl někdy vidět díl, kde jedno z dětí bude narkoman nebo nymfomanka, ten pokoj by musel stát za to... ()

gumbo

Ta neustálá uřvanost je příšerná. To neustálé tahání emocí je... příšerné. To neustálé opakování toho co ještě uvidíme... je příšerné. To, že se potřebným postaví dům takřka zadarmo, je sice chválihodné, ale ty příšernosti to bohužel nepřebije. 40% ()

chrispe

K chudým či jinak nezvýhodněným rodinám přijede banda návrhářů v čele s nažloutlým Tyem Penningtonem, přizvou partu nadšených dělníků, postaví obrovskou haciendu (hlavně nezapomenout na bazén, vířivku, spoustu elektroniky) a po hlášce ,,Odjeď s tím!" nastane v převážné většině hysterie nevídaného kalibru. A já vždycky přemýšlím, kde ta rodina na všechen ten luxus vezme, když si nemohla dovolit ani opravit hlavní dveře. Nechci tomu brát tu hezkou myšlenku - pomoci lidem v nouzi... ale občas bych přidala trochu pokory. ()

Bejbinka

No tohle mě dostalo v tom negativním slova smyslu...přeslazená reality show v americké podobě hrající na city neuvěřitelně nevkusným způsobem...tohle je ještě 100x horší, než sladké telenovely...odpudivý herci nebo moderátoři, nebo co to v tomhle případě vlastě je, vyumělkovaní, afektovaní komedianti, že jim nevěřim ani "dobrej den". Na druhou stranu to, co tam tvoří, je nádhera i když, kdyby přišlo tornádo, mají v mžiku po baráku, protože to je všechno dřevo a dřevotříska spíchnutá na 5 dní do tvaru domu. Vyměnit kreatůry, nahradit je lidma, stavět kvalitní stavby a bylo by to OK. ()

Hubis_

Některé příběhy jsou opravdu smutné,že jim ten dům člověk přeje.Zajímavé jak se za týden dá postavit krásný dům.Ale hlavní moderátor je neuvěřitelný magor.Typický Američan!!! ()

SidneyP

Uznávám, dokázat za pár dní něco tak skvělého, jako postavit dům, kdy na tom lidi dělaj ve dne v noci,... ano, potlesk pro všechny ty lidi. Ale dělat z toho strašnou americkou sračkoslátaninu, kdy moderátor srdceryvně vypráví o životě dané rodiny "Joo, ten je černej, nemá práci, pojďme mu postavit obrovskej barák", "Holčičce upadla před šesti lety nožička a celá rodina je od té doby bez práce, protože všechny výdaje dali za lékaře...", do toho samozřejmě zapojí pár slziček, aby víc dostal babičky u obrazovek, to je prostě moc. Jak já kurva nesnáším tyhlety srance, kdy z diváka chtějí vyždímat i poslední zbytky emocí, abychom je všichni litovali, tak tady je toho až příliš. Za mě ta hvězdička jde jenom za tu odvedenou práci, jinak je to pro mě totální blbost a když ji vidím v telce, ježí se mi chlupy i na prdeli. UPDATE 31. 12. 2015 - ten moderátor je fakt neskutečná pi*a. 15%. ()

kamil0606

Omnoho lepšie ako slovenská či česká verzia... Lietajú tu ohromné emócie a snáď jediným negatívom je, že niekedy tam stavajú dosť zbytočné veci. Rodiny vo finančnej tiesni predsa nemôžu zvládať platiť účty za elektrinu keď majú po celom dome samé repro a elektrické módne doplnky(zbytočnosti) prípadne keď majú na dvore mini(a to že fakt mini) motokárovú dráhu pričom v rodine má najmladši člen 16 rokov... No ale ako sa hovorí darovanému koňovi na zuby nepozeraj ()