V nepříliš vzdálené budoucnosti sestrojí lidé roboty TR, kteří jim mají pomáhat a sloužit. Roboti se však vzbouří a otočí zbraně proti svým stvořitelům. Lidstvo je takřka zdecimováno a jedinou nadějí se stává hrstka přeživších.
The Terminators jsou dalším z děl produkční společnosti Asylum, která se tentokrát rozhodla zasadit tvrdý políček McGeho očekávanému trháku Terminator Salvation. (Skejpr)

Vyrida

Asylum se nezapře a tentokrát se dokonce rozhodlo znásilnit filmový Cameronův klenot Terminátora. Hádám, že za tím byla čistá vychcanost zmást nějaké nepozorné zákazníky, kteří si přišli do krámu pro tehdy nově vycházejicí čtvrté pokračování této filmové klasiky a staví na to viditelně i cover DVDéčka. Bohužel tento film s pravými terminátory šetří a na toho pořádného si budete muset počkat až na úplný závěr a že je to zatraceně dlouhá ukolébavka. Celý scénař je jedna velká nuda s efekty, jak z movie makeru a opravdu s děsnými herci, kteří furt jen křičí, nebo mají debilní otázky a vůbec se chovají jako sjezd největších dementů na světě. Zkrátka film, který by si zasloužil bez nějakých keců, okamžitě odpadové hodnocení a nikdo by nemohl říct ani popel. Jenomže moje stupnice je trochu jiná a s odpadkama se snažím šetřit, takže logicky mi vychází jedna hvězdička a když už za nic, tak aspoň za animace už zmíněného velkého terminátor na konci filmu. ()

peto12

Tak toto je dosť nudná hovadina o filmoch Terminátoři, kde sa až pri konci filmu objaví jeden Terminátor. Žiadny dej, nič. Bol som rád, že som to vydržal až do konca. Dávam 1 z 10. ()

bourec odpad!

Tohle dílo proniklo ke mě domů vlastně záměnou jednoho čísla na dvd při rezervaci.Teď se určitě divíte,že sleduju filmy na dvd,ale jo,mám rád dvd,dobře ozvučený,nesnášim všechny notorický stahovače-zloděje filmů z internetu,tak se fanda filmu nepozná.Jedině pokud film u nás nebyl nikdy uvedenej,pak jo,to beru.Ale to jenom na okraj.Film Terminátoři je příšernej,už myšlenka,že každá rodina má svoje TR,je úplně dementní.No,kdo by si koupil takovýdle monstrum domů,a na co?Loupání brambor?Cha,cha.Nevim,asi kritizuju něco,co se kritizovat ani nedá,ale i některý levný filmy se daj označit za kvalitní,ale tohle.Děs.0%. ()

cariada

Určitě si to nezaslouží tak mizerný hodnocení. Je to sice béčko jak vyšitý, ale poměrně solidně udělaný. Tyhle globální vize já můžu. Roboti jsou nekompromisní a lidi téměř bezmocní, akce střídá akci i herci se docela snažili. Tak že solidní průměr někdy na ráno ideální. ()

Mr.Bulanek

Efekty prehlizim, ne kazdy ma miliony na poradne efekty. No a na vic nemuzu najit nejaka ta slova. Po chvili vstrebavani musim precejen jednu * pridat protoze jsem se u toho filmu nenudil a utekl hodne rychle. ()

oveckaoa

V rámci žánru nadprůměr pokud moc neočekáváte nebudete zklamáni podle hodnocení jsem to čekal horší ale shlédl jsem to v pohodě bez újmy. ()

Chris Masters

Ano, leželo mi to na stole hodně dlouho než jsem našel ve svém nitru impuls k puštění tohoto blafu. Ale člověk když už se na tento snímek dívá tak ho musí brát s rezervou. Někdy radši s více rezervama. :D Hvězdičku dávám za sympatickou roli šerifa. Jinak vážně, kdo si chce pochutnat a rozmýšlí se nad Cameronovým Terminátorem a tímto, nerozmýšlejte se a pusťe si Camerona. 15% ()

Danny F. odpad!

Totálně nepovedené ve všech směrech. Takové kopírování jsem dlouho neviděl. Efekty žádné a když tak primitivní. To snad točil nějaký amatér. Hrůza! ()

FunDinDung odpad!

Po necelých dvanácti minutách jsem vypnul tento "film"! Panebože kdo se postaral o scénář? Hledal jsem alespoň jednu snahu nebo náznak hereckého výkonu ale toho jsem se nedočkal. ()

Kosmik 1

Odpad z nějakého mnou neznámého důvodu nemůžu dát, i přesto, že se jedná o prachsprostou vykradačku a film sám o sobě je pěkně mizerný, dialogy stupidní, herci taktéž o efektech radši ani nepsat. Ale kupodivu se mě podařilo film shlédnout celý, možná to bude ten pravý důvod, nutkání dodívat se do konce na tu ohyzdnost. ()

AsylumFan

Technický pokrok nezastavíš, a tak ve světě budoucnosti vlastní svého androida již každý. Tím je zaplať Pánbůh zajištěna sociální spravedlnost. Terminátorů je již tolik, že by mohli klidně založit největší odborovou organizaci na světě, kterou by jim i taťka Falbr záviděl. V budoucím světě ovšem nechybí ani teroristická organizace Al-Kajda. Její vedení je již tak znechuceno tím, že kdykoli se jim podaří sundat v Americe nějaký barák, je okamžitě tento úspěch připisován Mossadu, že provede nový ďábelský plán. Teroristé přeprogramují populaci terminátorů tak, aby začali na potkání vraždit veškeré lidi. Genocida lidstva spěje rychle ke svému konci. Poslední nadějí pro přežití lidstva se stává skupinka uřvaných a značně afektovaných jedinců, které vede místní šerif. Jsou to opravdu samí sympaťáci, takže každý normální divák musí začít fandit týmu terminátorů a je neskonale potěšen, kdykoliv android rozšmelcuje nějakou uječenou blbku. Jedinou možností jak androidy zastavit, je letět na vesmírnou stanici a vypnout jejich terminál. Zvládnou to a zachrání sebe i lidstvo?... - Pro milovníky špatných filmů nečekaně zábavný film z dílny Asyla - 90 %. ()

Pecival

Podle mě to patří mezi tu lepší Asylumáckou tvorbu. Dokonale příšerní herci (až na toho šerifa), ultimátní macho terminátor Paul Logan (to mi povězte jaká firma by vyráběla sloužicí roboty na domácnost, jako namusklený bouchače v tílku :), úplně absurdní zápletka a naprosto zcestné dialogy. Ke konci se dokonce dočkáme mega robota s laserem v očích a přestože je stejně levej jako všichni před ním, potěší u srdce a pohladí na duši. Prostě tenhle film má šťávu a Paul Logan rules. ()

matiisek

Podľa hodnotení som nečakal žiadny zázrak ale ono sa to celkom dalo pozerať! Fakt som bol pripravený na to najhoršie... zbytočne. Len 2 veci mi vadili - Jeremy London a Paul Logan alias Terminátor, ich by som nahradil za niekoho iného inak všetko bolo v poriadku. Najviac som sa zabával na Loganovi, tá jeho chôdza alá RoboCop nemala chybu + ksichty čo hádzal keď sa chystal na strelbu. Každopádne to pridalo na mojom hodnotení, aj keď tvorcovia filmu asi nemali v pláne rozosmiať divákov. 53% ()

Kracken odpad!

Tohle je po všech stránkách kravina jak stodola. Navíc, film vyloženě těží z očekávanýho čtvrtýho dílu terminatora a svým názvem uráží předchozí díly. Ikdyž chytré načasování tohoto braku může upoutat pozornost, diváka s vkusem může jen odradit. Jako vtip je to dobrý ale jako film je to ubohý. ()

chamba odpad!

Ako výsmech na terminátora by to aj šlo, ale ako seriózny film toto tu nemá šancu uspieť. Na záver si k tomuto komentu dovolím napísať vtip, ktorý je vo svojej podstate o triedu lepší ako celý tento "Akčný / Sci-Fi / Horor." Viete aké su posledné tri slová terminátora, ktoré počul na východe? "Dig more železo." ()