The Raspberry Reich

• Kanada The Revolution Is My Boyfriend (viac)

Film kontroverzního kanadského režiséra Bruce Labruce. Děj se odehrává v Berlíně. Příběh je o skupině teroristů nazývaných Raspberry Reich. Jejich moto je: "heterosexuálové jsou opijáti bordelu, připoj se k homosexuálům." (Gaytitulky.info)

FilmFan24

Film blbý jak to tágo, které si v něm snad všichni kluci leští. Nic nemění fakt, že se tváří velice revolučně. Blbé dialogy a ještě blbější nápisy po celou necenzurovanou délku filmu. No žádná revoluce se teda nekonala...spíš údiv "vocogou." ()

Idego

Je to prvoplánová pornoslátanina a smysl pro objektivitu mi radí dát odpad, ale stejně si neodpustím jednu hvězdu. Chvílemi jsem se totiž nad absurdní zápletkou a dialogy velice dobře bavil. Dokonce jsem se smál nahlas. Tohle je jeden z těch odpadů s jistým – ač zvráceným – půvabem. Měl jsem během projekce pocit, že režisér testuje moji odolnost, a bavilo mě čekat, čím vším se mě bude snažit dostat. ()

janik.sk

Totálna hovadina s mizernými hercami a nervnou grafikou. Kto to zaradil ako komédiu, to určite nepozeral, pretože v celom filme nebol jediný vtipný moment. Ani erotické to nie je. Čisté porno, aj to zlé. ()

jiri.twist

Hnusné porno a vyhodit do koše! Takto může reagovat část diváků. Skutečnost je ale daleko složitější… Bruce vymyslel opravdu bizarní skloubenec „politické a sexuální revoluce“ vyšperkovaný ozvláštněným zpracováním. Gudrun je na začátku úplně příšerná a nechutná, potom, jak jí dali tu paruku, už je snesitelnější. Od tohoto režiséra, co rád míchá sex s originalitou, je zde zatím celkem 5 filmů: Skin Flick bych raději viděl jako Skin Gang, Super 8½ tady není a na netu jsem našel jen druhý díl online, dva další filmy jsem viděl: Hustler White se mi moc nelíbil a vymazal jsem jej, Gerontophilia je naprosto úžasný a ojedinělý kamínek  … 43810 ()

mardun odpad!

Film , ktery je o tom ze by se to melo delat vzdy a vsude za jakekoliv situace a je jedno s kym. Herecke vykony strasne !!!!! Rezisera bych upalil :) ()

Lubos N.

Zdržuji se hodnocení tohoto díla. Záleží na tom, z jakého pohledu hodnotíte. Jako film je to absolutní slátanina plná plků o ničem. Jako porno to celkem ušlo a dokonce to mělo i nějaký příběh... Ze začátku mi přišlo celkem zajímavé použití textu a nápisů přes obraz, ale brzy se to okouká a když to navíc nedává žádný smysl, začnou být ta blikající písmenka trochu otravná. ()