Manželstvo Phila a Clary Fosterovcov začína byť plné stereotypov. Nechcú, aby ich vzťah stratil šťavu, a tak raz do týždňa majú večer rande. Phil sa rozhodne , že vezme manželku na fantastické rande. Ako miesto vyberie vychytenú reštauráciu uprostred Manhattanu, kde sa však rezervácie musia robiť mesiace dopredu. Phil je rozhodnutý večer si užiť a neuvážene si privlastní cudziu rezerváciu. Nanešťastie sa však ukáže, že stôl si pôvodne rezervovala dvojica zlodejov. Nevinná zámena však roztočí kolotoč bláznivých nedorozumení. Obyčajný manželský pár sa ocitne uprostred divokej naháňačky a prežije dobrodružstvo ktoré sa len tak neskončí. Phil a Clara si zrazu spomenú, prečo sa do seba zaľúbili a znovu zistia, ako perfektne sa dopĺňajú, čo im pomôže prekonať bezškrupulóznych gangstrov, skorumpovaných policajtov i bláznivého taxikára. Na toto radne rozhodne nezabudnú a ak sa im podarí prežiť bláznivú noc a možno znovu objavia aj vášeň vytrácajúcu sa z ich manželstva... (TV JOJ)

Pythonator

Docela zajímavě podaná komedie o manželské krizi, která potřebuje nakopnout extrémním zážitkem, aby vášeň zcela nevyhasla. Tina Fey je jako mamina celkem přitažlivá a hlavně vtipně příjemná. Nečekal bych, že zastíní Steva Carella. Docela potěší i výstup Marka Wahlberga, který odehrál celou svoji roli nahoře bez, což sice není zábavné, ale jednoduše úsměvné. A tak je to i s celým filmem. ()

Matulko_

To muselo dát příšernou práci. Přitom taková blbost, co? The Office meets 30 Rock, alebo aj ako zrecyklovať hlavné postavy a zaplatiť balík za vedľajšie úlohy. ()

SULiik

Po dlouhé době komedie, u které jsem se bavil a nekoukal kolik ještě zbývá času do konce. Ano, občas jsem hodně nenáročný divák a nestydím se za to. Je to svižné, akční a několikrát i hodně vtipné. "Superrychlý" člun na jezeře v parku určitě pobaví nejednoho stejně nenáročného diváka jako já :) ()

whoof

No nebyl to kdovíjakej zázrak, ale pár vtipných scének se tady našlo, navíc Carella mám docela rád. Nejvíc mě asi bavil ten začátek, jak film sjíždí do akční roviny, tak už to trošku pokulhává. Koukalo se na to ale docela dobře. S přimhouřením očka se to na ty tři hvězdy vyškrábe. ()

engu

Poměrně milá oddychovka, která ovšem zamrzí neuvěřitelně promarněným potenciálem. Dva nejlepší současní komici, mraky cameo roliček, velký rozpočet .. a výsledek je "docela fajn" film. ()

Deacon59

Není to fil z kterého by člověk padl na zadek, ale občas se nějaká vtipná situace najde. Spousta známých tváří ve vedlejších rolích. Ústřední dvojici to klape. Sice už mnohokrát viděné přesto dobré. ()

BEZHLAVY

Pocity při pohledu na otevřené šuplíky znaj snad všichni v našem středním věku :)), i proto mi je tento film sympatický...Tina Fey zahrála svou roli hezky, nepravděpodobná historka snad do takového žánru i patří, takže dojem docela v pořádku... ()

andaAanda

zhruba deset minut jsem marně snažila ponořit do příběhu, než jsem to vzdala, protože takový skvost, abych ho musela dokoukat do konce za každou cenu, tahle komedie vážně není. pro mě je to spotřební zboží, sestavené ze stejné množiny prvků jako mnoho komedií před ní i po ní, zase trochu jinak nakombinovaných. jsem schopná se tu zasmát nějaké situaci, hlášce, ale absolutně nezvládám napojit se na jakoukoli z postav nebo se zajímat o další vývoj příběhu. u nás podobný typ komedií moc nevzniká, ale američani je vyloženě vyrábějí skoro na pásu a ani herci z okruhu většinou brilantního 30 rocku se mu holt nevyhýbají. - tina fey to tak má, objevila se během posledního desetiletí hned v několika romantických komediích a vždycky to byl maximálně průměr. ()

josezuna

sú také jednoduché filmy, ktoré potrebujú osobnú skúsenosť a trochu nadhľadu. nie všetko je absolútne umenie. niekedy je umenie pobaviť diváka. a tento film to asi celkom slušne a v dobrom tempe robí. nehrá sa na umenie, len proste ide. hlavní predstavitelia sú ok, rozvíjajú zápletku a snažia sa nás pobaviť, čo sa im celkom slušne darí. na ameriku celkom svižná komédia, len treba mať odžité a zažité. ()

Yossaretix

Já se tedy bavil, klasicky jednoduchá zápletka zábavně a trošičku akčně podaná, musím ocenit herecké obsazení, ústřední dvojice se dobře doplňuje, herci ve vedlejších rolích taky skvělí(Kunis a Franco asi nejlepší scéna filmu) a zcela evidentně si to užívali, inteligentní humor a kanálové legrace minimum, my absolventi mnohaletého manželství se bavíme asi víc ()

Lagertha

Franco a Kunis-parádna scénka, Franco ako vždy excelentný. Wahlberg bez košele-jedna báseň... Carell s Tinou Fey ma dosť pobavili-ich tanec "zúfalcov" pri tyči, alebo nepredvídaná jazda s Holbrookovým fárom zakvačeným do žltého taxíka-nepredvídaná pre toho taxikára...Fajn oddychovka, môže byť. ()

SNCIS

"Tohle nepřežijeme!" - "Nechci, aby děti vyrůstaly s tvou matkou." - "Cože?" - "Je to ježibaba!" Byli ve špatnou dobu na špatném místě. "Jestli mám za kraba platit tolik, tak by měl zpívat, tančit a představit nás malé mořské víle." Je to klasická bláznivá komedie s dobrým vedlejším obsazením (Gal Gadot, Mila Kunis, James Franco, Mark Wahlberg.). Bohužel, ale žádná pecka to není! Rozesmál mně tanec u tyče, a scény s Wahlbergem. "Proboha, nechceš už si obléct tu zatracenou košili?" Taková jednohubka, když chcete něco odlehčeného. Nic víc, nic míň. - 50%. ()

viax

Za Wahlberga bez trička, za Carella v těch vážnějších polohách a za taxikáře, co čte And in the Morning we Walk with the Birds of Change. ()