Manželstvo Phila a Clary Fosterovcov začína byť plné stereotypov. Nechcú, aby ich vzťah stratil šťavu, a tak raz do týždňa majú večer rande. Phil sa rozhodne , že vezme manželku na fantastické rande. Ako miesto vyberie vychytenú reštauráciu uprostred Manhattanu, kde sa však rezervácie musia robiť mesiace dopredu. Phil je rozhodnutý večer si užiť a neuvážene si privlastní cudziu rezerváciu. Nanešťastie sa však ukáže, že stôl si pôvodne rezervovala dvojica zlodejov. Nevinná zámena však roztočí kolotoč bláznivých nedorozumení. Obyčajný manželský pár sa ocitne uprostred divokej naháňačky a prežije dobrodružstvo ktoré sa len tak neskončí. Phil a Clara si zrazu spomenú, prečo sa do seba zaľúbili a znovu zistia, ako perfektne sa dopĺňajú, čo im pomôže prekonať bezškrupulóznych gangstrov, skorumpovaných policajtov i bláznivého taxikára. Na toto radne rozhodne nezabudnú a ak sa im podarí prežiť bláznivú noc a možno znovu objavia aj vášeň vytrácajúcu sa z ich manželstva... (TV JOJ)

Boogeyman

Začátek je vynikající, řešení rodinných problémů, nevzrušivého sexu a stereotypního soužití, to jsem se fakt nasmál, ačkoliv, nebo právě proto, že jsem se musel smát sám sobě. Jenže od chvíle, kdy dojde k "osudnému" přebrání rezervace a manželům nastanou krušné chvilky já se naopak začal nudit. Už jsem neviděl trefnou vztahovou komedii, ale pouze tuctovou akční. Někdy sice vykoukl pěkný vtip, ale většinou jen šeď a průměr. Škoda, mnohem radši bych s Tinou Fey a Stevem Carellem řešil jejich nudný vztah. ()

Shit

Když to vezmu kolem a kolem, tak je to docela zábavný, ale celkově to je takový nedotažený - je to trošku vtipný, je to trošku akční, ale ve výsledku nic z toho pořádně, nicméně jako taková pohodovka na odreagování idealní. Navíc Carrell umí být vtipnej a Tina Fey ho slušně doplňuje. A Wahlberg by si to tričko fakt měl vzít, kdo na to má furt čumět a závidět ()

Xmilden

Na film jsem se díval jen díky cameu Marka Wahlberga. Steve Carella upřímně moc nemusím. Žádnému jeho filmu jsem nedal více než 3 hvězdičky. Už od Božského Bruce s rozpaky sleduju jeho rostoucí popularitu. Tady je postaven na jeho "humoru" další film. Film na mě působil jako manželský poradce. Akční dění na place nebudu komentovat, stejně jako "humorné" scénky v titulcích. Já se prostě nesmál. ()

Crawler-D

V celovečerním filmu se vám sejdou dvě velké osobnosti seriálové komiky, okolo vám raší spousta luxusního křoví a vy se zmůžete jen na moralitku o tom, že manželství může být kvalitní i po letech, záleží přitom na lidech samotných? Co se divím, Levy prokázal svoji neschopnost už tolikrát, že si mezi filmovými znalci dokázal udělat jméno. Producentům stačí, že vydělává, a to se počítá. ()

Jara.Cimrman.jr

Jsem hrdým vlastníkem naivní představy o tom, kterak se budu po padesátiletém soužití se svou vyvolenou procházet v parku, držet se s ní za ruku a stále si rozdávat zamilované pohledy. Ale pokud bych se k tomuto stavu měl probrodit celoživotním nestíháním, dětským terorem a četbou knih o afgánských dívkách dojemně menstruujících v poušti, tak ... bych to stejně udělal. Jsem už zkrátka takový. A jelikož si běžně vztah kořením střelbou, automobilovými honičkami či brutálními krádežemi rezervací v luxusních podnicích, tak mám pro tento snímek dost pochopení. ()

• Ve scéně, kdy se Tina Fey chystá do postele, má nasobě tričko Univerzity Viginia, kde gradovala v roce 1992. (HellFire)
  • Pro režiséra Shawna Levyho byl film po snímcích série Noc v muzeu třetím po sobě jdoucím, který obsahoval slovo „Night“ v názvu. (Missa08)
  • Keďže Mark Wahlberg je vo všetkých scénach od pol pása nahý, museli byť natočené veľmi starostlivo, aby nebolo vidno jeho tetovanie Boba Marleyho na ľavom ramene. (erapo)