Některé věci prostě neutajíte. A před šéfem teprv ne!  Thea je sekretářka v jednom malém vydavatelství. Její rodiče zemřeli při autonehodě, a ona musela opustit školu a postarat se o svojí mladší sestru. Jenže sama o sobě si myslí, že je nula, a podle toho také žije. Její šéf jí místo dobré práce nutí mýt a venčit svého psa, a peskuje jí, když přijde o čtyři minuty pozdě do práce. Jednoho dne má ale Thea dostat padáka, a tak řekne, že je těhotná. Jako těhotná nesmí být ze zaměstnání vyhozena. Jenže na těhotenství jen tak někdo nezapomene, a když se to v práci rozkřikne, je nucena několik měsíců předstírat, že je stále těhotná. Nakonec si to tak vsugeruje, že tomu i sama věří. Jenže jednoho dne to praskne, a Thea bude mít co vysvětlovat. (oficiálny text distribútora)

Tsuki

Ať už je Lindsay Lohan jakákoliv, od doby, kdy jsem viděla Mezi námi děvčaty, jsem si ji jako herečku oblíbila. A nebýt jí, na tento film bych se určitě nepodívala. Takže, jak už zde napsalo více lidí, Labor Pains dokáže udělat radost jen těm, kdo mají rádi Lindsay Lohan. Protože kromě ní není na filmu co k vidění - námět s falešným těhotenstvím sice není špatný, ale jinak se v obecném rámci nejedná o žádnou novinku. Všechno ostatní je víceméně průměrné až podprůměrné - herci, režie... Nic neoslní, nic nepřekvapí. Pobavení se taktéž vleze do průměru. Pro mě tedy hvězda navíc jen za Lindsay. ~(2,5)~ ()

Rosaviva

Film o tom jak snadno se z vás může stát šílenec, co nakonec sám uvěří, že falešné těhoteství je pravdivé. Pomněrně originální zápletka, kromě Lindsay Lohan se ale neobjevil ve filmu nikdo kdo by mě aspoň trochu zaujal. Jen snad, přišlo mi trochu moc nápadný, že jí přes jednu noc narostlo břicho z velikosti 0 do 4 měsíce. Dávám 3*, přece jen jsem se bavila. ()

MickeyStuma

Jak se vyhnout propuštění v práci? Ženy to mají jednoduché. Mohou předstírat že jsou těhotné, čímž podle zákona výpověď dostat nemohou. A právě tímto způsobem se hrozící výpověď rozhodla řešilt Thea Clayhill, s tváří Lindsay Lohan. Šance pro bláznivou romantickou komedii? Námětem snad, tímto zpracováním však ani omylem. O hlavní postavě by se dalo předpokládat, že je charakterově krapet střelená, ale to se i přes viditelné snažení představitelky prostě nějak nepovedlo. Příběh také zaráží snahou se dotknout satiry, kancelářské a romantické komedie zároveň. To ale bylo chybou. Nic z toho nevyčnívá svým důrazem na stav věci a tak celý koncept jako celek prostě nefunguje jak by měl. O nějakých emocích není potřeba se zmiňoval už vůbec. Vznikla prachobyčejná situační komedie ukazující Lindsay Lohan plnou energie do života, čímž si nějaký ten dojem u diváků bohužel nezískala. Na takovou zásluhu to chtělo daleko více propracovanější scénář a pevnější režisérskou ruku. Neshlédnutelný sice snímek není, ale v paměti v dobrém slova smyslu také nijak neutkví. ()

Tominni

Thea raději předstírá, že je v jiném stavu, aby se vyhnula výpovědi od svého šéfa. Jenže péče ostatních se jí začne líbit a tak z nevinného nápadu se stane neustálé lhaní, kdy už sama Thea začne ztrácet pojem o realitě. Oddychová americká komedie, která celkem sedí Lindsay Lohan, ale moc nepřekvapí a co se týče mě, tak ani moc nezaujme. ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Prostředí 5/10/// PLUS: prozatím stále oblíbená Lindsay Lohan, která určitě brzy získá zajímavější role, zhruba od poloviny snímku si zvyknete na děj a budete se občas i bavit, jsem celkem rád, že se to obešlo bez trapných scén MÍNUS: po všech stránkách docela průměrná komedie, nebýt tady Lindsay jdu ještě o hvězdičku níž, scénář určitě není pro každého a taky není moc pravděpodobný a reálný***(Celkem 52%)*** Jste v tom? A šéf vás chce vyrazit, protože jste zapomněla na nějakou maličkost. Upozorněte ho na to, že jste v tom i kdyby to nebyla pravda, určitě si tak pomůžete k úspěšné kariéře. Ale teď vážně! Zdá se vám to jako zajímavý námět, pokud ano tak vám zaručuji že se budete dobře bavit./// PS: Hlavní představitelka poslední roky ztrácí půdu pod nohama a docela se plácá z průměru do průměru. Možná to má vliv na její osobní život a nebo obráceně její chování má vliv na nabídky od producentů či režisérů. Je načase aby se holka vzpamatovala a vypracovala se zpět do první ligy. ()

• Filmovalo sa v kalifornskom meste Los Angeles, Burbanku a Woodland Hills. (MikaelSVK)
  • Původně film jen pro kino distribuci, ale později povolený jako televizní film. (ČSFD)