17-ročný stredoškolák White Mike (Chace Crawford) dodáva deťom z bohatých rodín v New Yorku marihuanu, ale obchodovanie s novou drogou Twelve ponecháva na nebezpečného dílera Lionela (Curtis Jackson / 50 Cent). Nebezpečný život medzi domovom v drahom penthouse a obchodovaním v špinavých uliciach, a tiež spolupráca s psychpatickým drogovým dílerom Lionelom už čoskoro vyústia do vraždy dvoch mladých ľudí. Lionel namieša drogu Twelve, v afekte zavraždí Witheovho bratranca Charlieho a náhodného svedka Nanu. Polícia však zatkne Whiteovho najlepšieho priateľa Huntera a obviní ho z oboch vrážd. Ďalšie intoxikované decká si v permanentnom rauši ani nevšimnú stratu svojich najbližších kamarátov. Ich život je jedna veľká párty plná sexu, drog a alkoholu, počas ktorej ich nič nezaujíma, celý svet im môže byť ukradnutý a osudy cudzích ľudí sú im ľahostajné. Život ako drogový večierok pokračuje, až kým veľká a krásna bublina so životným pozlátkom nepraskne na tej najočakávanejšej udalosti sezóny, ktorou je narodeninová párty stredoškolskej kráľovnej krásy, Sary Ludlowovej (Esti Ginzburgová). (TV JOJ)

Mukade

ten komentujúci hlas bol absolútne nesympatický a otravný, jednak vďaka tomu kto ho nahovoril a jednak už tým že vôbec bol.................Ináč je to dobrý, ďalší, film o pokroku a evolúcii ľudstva smerom k lepším a lepším zajtrajškom. Je to film o novej generácii vysokovyspelých mladých ľudí, sú to tzv indigové, krištáľové a dúhové deti, viď tu http://duhaduse.wordpress.com/2011/12/10/indigove-kristalove-a-duhove-deti/ Tieto deti už vlastne hraničia svojou ušľachtilosťou s anjelmi a sú predzvesťou budúceho raja na Zemi. Ide o tzv Vzostup Zeme a nástup veku Vodnára. Keď už toto nie je dôkaz, tak neviem čo! Aaaaaaach XDD ()

tykew4

Tak tohle jsem tedy absolutně nepochopila. Nepochopila jsem o čem to mělo být, či co nám chtěl film sdělit. Jestli to mělo být něco jako temnější Gossip Girl, tak to se tedy opravdu nepovedlo a ani "Nate" v hlavní roli to nezachránil. A jestli to mělo být něco jiného.. kdo ví? ()

HelenaHanke

Zhmotnění prázdnoty, samoty a úniku před nimi. Nehodnotím ani tak způsob zpracování jako sdělovanou myšlenku, a té jsem porozuměla a oslovila mě. (60 %) ()

Radovan.Long

Sice se to tváří hodně hluboce až s nádechem nějakých filozofických úvah, ale ve výsledku je to jen ubrečené nic s předřazeným režisérem, který s toho ve výsledku asi taky neměl moc radost.Za mě 3, protože Crawford se do toho opravdu vžil a zahrál to na výbornou. ()