Radovánky v Mexiku byly fajn, ale bujarý dívčí prázdninový víkend skončil a nadešel čas vrátit se domů. Proto také nyní Jules (Cameron Goodmanová) a Mel (Peyton Listová) stojí promáčené deštěm na téměř liduprázdném, do tmy se halícím letišti. A to někomu, kdy by se rád ke své rodině dostal živý a zdravý, navíc když je ten někdo dvojice velmi pohledných slečen, rozhodně nepřijde jako nejbezpečnější místo k přenocování. A jelikož nikde nejsou ani taxíky, rozhodnou se dívky ještě s několika dalšími spolucestujícími přijmout lákavou nabídku na první pohled sympatického a neškodného řidiče transportního minibusu, který je ochoten všechny opozdilce odvézt blíže k městu. To, že někdo vypadá neškodný, ale neznamená, že je takový i ve skutečnosti. A stejně tak není nikde psáno, že noc, která začala obyčejně, musí nutně i obyčejně skončit. Tenhle spoj totiž míří přímo do pekla v děsivém americkém autorském thrilleru Edwarda Andersona z roku 2008. (oficiálny text distribútora)

pirate

Obyčejný násilný film, který nemá žádné napětí, možná tak jen někde dobrou atmosféru, zpracováním vypadá jako každý druhý obyčejný vyvražďovák a přesto jsem se dokoukal, i když násilí nerad podporuji. Celý film mě neustále zajímalo, jestli se to vyvine nějak jinak, tím myslím, že by nabral nějaký děj a to hororové napětí, abych se nemusel dívat na drasťák, ale takhle to bohužel dělám u každého a poslední dobou se nic takového nestane. Především mě dostal velmi mrazivý a nešťastný konec. Možná bych i uvěřil, že je podle skutečné události. Ne, že by se mi právě ten konec líbil, ale prostě jsem to od filmu nečekal. 30%. ()

Carcooli

Mně se to líbilo. Mělo to děj i zajímavé scény. Prostě takový klasický horůrek na oddech pro večer s partnerem. Žádné terno, ale nápad celkem fajn. ()

pirats

Stručný děj filmu- dvě kamarádky se vracejí z výletu v Mexiku domů, do USA. Na letišti potkají dva šikovné mladíky, kteří jim nejsou lhostejní. Poněvadž jim v deštivé noci ujede poslední autobus do centra, najmou si společně shuttle. Společně s nimi cestuje dosti nervózní pasažér. Z cesty do centra se stává postupně napínavý thriller, z řidiče se vyklube pěkný pruďas, který jim přichystá nejedno nepříjemné překvapení. BÉČKOVÝ mrazivý thriller až horor,plný překvapivých zvratů až do konce. Dávám ***. ()

gfrusvk odpad!

Nehorázna kravina - hovnovina. Pamätám sa že tento film som pozeral cez skúškové, keď som niekoľko dní nepil nič iné len redbull a mlieko, a síce matiku som sa vkľude vydržal učiť do 4 rána, tu som zaspával čo 5 min. Autobus ktorý ide nikam, s 5 unesenými ľuďmi a magorom za volantom, sem tam niekto niečo povie.. Po 30 minútach a asi 5 totálne presraných zjavných možnostiach únoscovi ujsť som sa na to vysral.. Keď niekto dokáže poviazať únoscu, namieriť mu zbraň k hlave, ujať sa riadenia autobusu a aj tak to potom všetko dodrbe.. no čo k tomu dodať.. snád len že po 2h sťahovania v HDčku ten film vyletel z harddisku do 5 sekúnd, a to prekonal aj všetkých pánov prsteňov (shift + delete = 10 sekúnd) ()