Reality šou o tetovaní. Účinkujú rôzni tetovači, klienti a ďalší ľudia, ktorí majú čosi spoločné s „kérkami“. (bari68)

Lula.cz

Ačkoliv je seriál tak nějak na "jedno brdo", bavil mě pořád stejně. Pokaždé přišel někdo se srdcervoucím příběhem proč na kérku jdou a co přibližně chtějí a suprová Kat Von D jim to následně vytetovala. Výsledek byl snad vždycky nad očekávání, takže všichni nakonec odcházeli spokojení. Musím říct, že jsem si často říkala, že bych si taky něco nechala udělat (bohužel ne od Kat), ale zatím se jen kochám přes LA Ink a Miami Ink. ()

FFilipCZ

Jsem hodně zklamán, čekal jsem o trošku jiný formát, než mi bylo nabídnuto. Přijde mi, jako by show byla víc o těch lidech (hlavně celebritách), co si přijdou tetování dělat, než o jeho samotné výrobě. Většina stopáže je jen nezáživné většinou off-topic žvatlání. Uvidíme, jak na tom bude London, Miami a NY, na které se také chystám. ()

Slasher

Výtečná tatérská reality show v čele s celebritou Kat Von D. V podstatě jde o následující: lidi přijdou s nápadem, poslechneme si příběh s tím spojený, odejdou s (většinou pěkným a někdy až nářezovým -respekt-) tetováním. Kdo se o tetování jen trochu málo zajímá, pro toho by to měla být zaručená zábava. Otrávit můžou maximálně tak 'reality' zápletky ze života salónu a týmu tatérů, ale ty jsou počítám v podobném pořadu povinností... já osobně se při většině z nich bavil. ()