Admirál Bublina útočí

• Kanada My Goldfish Is Evil

Kdo je nejnebezpečnější tvor živočišné říše? Lidožravý žralok? Hrozivý grizzly? Ne! Je to malá rozkošná zlatá rybička, která chce řídit celý svět a její malý přítel chlapec Beanie jí musí neustále tahat z malérů... (oficiálny text distribútora)

gudaulin odpad!

Absolutní dno současné animované tvorby to sice není, ale seriál má jednu vadu typickou pro velkosériovou komerční tvorbu animovaných studií na severoamerickém kontinentu. Scénář je dementní tak, že podobně postiženého pacienta v psychiatrické léčebně byste jen stěží dohledali. K tomu je nutné přičíst tuctovou animaci a to nejprofláknutější výtvarné pojetí a neštěstí je hotové. Celkový dojem: 10 %. ()

Bordoshut

Recenze na animovaný seriál Admirál Bublina útočí: Nemůžu si pomoct. Jsem hrozně rád, že jsem tenhle titul našel. Pamatuju si, jak jsem ho jako malý vždy, když hrál v televizi, miloval a v duchu tajně fandil tomu rybímu padouchovi, aby ovládnul svět. Neuvěřitelná nostalgie. Samozřejmě už si vůbec nepamatuju, o čem jednotlivé epizody jsou, v hlavě mám jen nějaké více či méně weird útržky, jeden z nich je o tom, jak si tahle rybička vytvořila obří tělesnou schránkou poskládanou z bůhvíčeho... no prostě strašně ujetá krávovina, ale vysvětlete to tak sedmiletému děcku se sklony k lásce k antihrdinům. Admirál Bublina, ačkoliv si vůbec nevzpomínám, že bych tohle jméno kdy slyšel, mě tehdy totálně uhranul. A jak jsem truchlil, když ho jednou zčistajasna přestali dávat! Jednu hvězdu musím strhnout, protože overall vůbec nevím, o čem mluvím, ale tento rybí zlosyn má a navždy bude mít místo v mém srdci a prostě nejsem v téhle věci objektivní kritik, tak si to neberte osobně. Admirál Bublina navždy! ()