Malé městečko je otřeseno sebevraždou mladého páru. Další sebevraždy rychle následují a všichni obyvatelé jsou brzy vystrašení a nevědí si rady. Studentka Lindsay a její přítel Aidan ale objeví něco zlého, co spojuje všechny oběti. Lindsay si postupně uvědomuje, že další na řadě je právě ona a její jedinou nadějí je Aidan... (oficiálny text distribútora)

Petulka88 odpad!

Vydržet u tohoto zvěrstva až do konce, to chce opravdu silnou dávku sebezapření. Já to teda dal, ale že bych z toho měl dobrej pocit se říct nedá. Stupidní hybrid mezi šračkoidním seriálem Sedmé nebe a dalším geniálním dílkem, Stmívání. Víc snad dodávat nemusím... ()

Euchrid

Je to těžká řehole být fanouškem tak oddychového žánru, jako jsou horory, protože v tomhle žánru vzniká tolika sra.ek, že pak stačí i něco vcelku průměrného a aspoň trochu originálního jako tohle a člověk by měl bouchnout šampáňo nebo něco. Prostě docela průměrný film, občas mi to zpracováním až připomínalo nějaký odpolední americký seriál, ale na horor dobrý. Moc se mi líbila snaha o dvě paralelní děsivé linky, přičemž ta křesťansko-buranská byla v některých momentech ještě děsivější než ta bubákovská. A už jenom kvůli závěrečným titulkům to stojí za to vidět... ()

Magoor

Jako Horror docela blbost, ale to spojení amerického fundamentálně-křesťanského pokrytectví s emařstvím je opravdu dobrý úlet. Opravdu jsem se bavil! ()

dewil21

Film o pokřiveném světě jednoho kněze, jeho fanatického synka a stádu oveček - lépe řečeno ovcí. Zbytek znáte, touha po pomstě, kletba, kniha "psaná krví", teenka, co se snaží všechny (a sebe) zachránit a bratr viníka, co jí v tom nakonec nenechá. Potěšil mě konec a vcelku i neoriginální provedení sebe/vražd. ()

Alouette

Tajemná kniha a manipulace s ní způsobí sérii sebevražd v malém, silně náboženském městečku. Jedna mladá obyvatelka s kámošem, který nepochází zrovna z oblíbené rodinky, přímo nenáviděné místními katolickými, fanatickými obyvateli, nemají jinou možnost, než knihu zla zničit a předejít dalším nešťastným smrtím. U filmu jsem dvakrát usnul. No malinko jsem se nudil no. Možná se film bude líbit pubescentnímu divákovi, který se zamiluje do milých mladých, krásně načesaných amíků, kteří bojují se zlem a nezapomenou si během toho načesat své přechytralé hlavičky. ()

intro

No po dlouhé době celkem originální horor. Paráda, určitě doporučuji se podívat. Bodík navíc dávám za konec a za antikřesťanskej námět. ()

Patches1984

Taková ničím zajímavá emo duchařina o sérii sebevražd postihující malé městečko. Příběh sám není úplně špatný a ačkoliv se obejde bez zásadních zvratů a občas je v něm nějaká ta logická nesrovnalost, pořád patří k tomu méně zpackanému, co lze v rámci žánru najít. O poznání méně zajímavé jsou pak postavy, které lze rozdělit na dvě kategorie - ploché a nedávající smysl. Tedy až na ty, co jsou současně ploché i nedávající smysl. Ale tohle bych ještě odpustil, ostatně většina postav jsou nevyrovnaní teenageři hraní ne o moc staršími, vesměs průměrnými herci, takže to podle toho vypadá. Co ale odpustit nemůžu je absence jakékoliv atmosféry, bez které se prostě horor neobejde. Trochu za to můžou právě ty nevýrazné postavy, na kterých vám pak nemá proč záležet. Ale vedle toho nefunuguje ani nic jiného. Lekačky jsou předvídatelné a nelekají ani v prvních scénách, navíc později jsou pořád stejné a spíše unavují. Strašidla nejsou strašidelná a vlastně vůbec nic nedělají (což zase na druhou stranu dává smysl později, když se jejich existence vysvětlí). Záporáci jsou tak trochu kromě hlavní hrdinky všichni, takže nakonec tam chybí nějaký výraznější, kterému bych mohl přát něco opravdu zlého. Navíc všichni odváději v záporákování pěkně mizernou práci. Dokonce ani ta závěrečná scéna není tak srdcervoucí, jak asi režisér zamýšlel. Spíš nudná. A tak je to s celým filmem. 4/10 ()

oliveros

Jeden z najslabších príspevkov After Dark Horrorfestu III. Katastrofálne ohraný príbeh, až príliš pripomínajúci existujúce žánrové diela. Niektoré scénky sú takmer totožné so scénami z The Broken (2008), ktorý bol však ako celok o niečo presvedčivejší a originálnejší (minochodom tiež súčasť ADH III.). Za zmienku isto stojí aj podobnosť so súčasnou novinkou Unborn, vizuálne isto atraktívnejšou i keď dejovo taktiež slabou. Opísané zhody nebudem konkretizovať, každý ich isto odhalí. Som prekvapený, že niektoré obsahy tu napísaných komentárov vyzdvihujú záver filmu. Podla mňa veľmi silno americký, príliš čitateľný (tak ako celý priebeh) a predvídateľný. Celkovo, absolútne zbytočný film, bez jednej zaujímavejšej scény. ()

djbarrel

Když film začal tak cca po 10 minutách jsem chtěl dát 4 hvězdy, s přibývajícím časem (modlením, bohem, nesmysly), jsem klesal ke 3 hvězdám. Když vyšlo najevo jak to vlastně s kletbou bylo a co vlastně ta malá křesťanka způsobila, padal jsem na dvě hvězdy. Závěrečná řežba snížila kvalitu mého zážitku na jednu jedinou ušmudlanou hvězdičku. Dokonce jsem chtěl film vypnout, ale teď jsem rád, že jsem vydržel, protože konec byl opravdu fantastický a skvělý. Tím jsem se opět dostal na 4 **** a 75 % ()

CrazymanM

Celkem slušné,ale drží se to zaběhlých hororových klišé jako hovno košile!Praštění fanatici,láska všem navzdory,nevysvětlený přechod kletby,ach jo.Aspoň že to skončilo tak,jak to skončilo,happyend bych asi nesnesl! ()

jkpj22

Začátek filmu mě moc nezaujal, SPOILER ALERT - pár sebevražd, něco o temné knížce, pak ale přišla první "lekačka" (nelekl jsem se, ale bylo to dobrý) a hned mi došlo, že tenhle film bude stát za to. Hororových momentů se pár najde a ačkoliv film jako takový není kdovíjak dobrý, dá se na něj dívat. Pár momentů SPOILER ALERT - mi připomíná jiný film Mirrors... a asi proto mě to bavilo. Ta část o partě nábožensky založených vidláků mě ale nebavila. Nesnáším věřící blbečky. Shrnuto a podtrženo, kdyby to šlo, dám filmu dvě a půl hvězdy. Nejde to, tak dostane jen dvě hvězdy. ()

david666

Solidní thriller s hororovou patinou se s From Within vyklubal. Máme tady vcelku originální námět, civilní herce a skvělý konec, který otevírá dveře pro pokračování. Atmosféra je taky pěkná a pomalu graduje. Taky jsem se vytočil u postav vesnických pánbíčkářů - v podobném městě bydlet tak asi tu kletbu spustím sám:-). Vrámci After Dark Horror festu jasný nadprůměr. ()

bezprezdivky

Na tomhle hororu je asi nejlepší ten konec, jakože není povinně americký dobrý. Atmosféra fajn, umíračky taky dobré, ale bohužel velká schématičnost ve scénáři a osvětlení celé zápletky - to je jedna velká šablona. ()

TheKLF

Film mě docela zklamal, přišel mi takový nemastný neslaný, dělaný jakoby na koleně, efekty docela dobré, ale jak píšu celkově film zklamání :-( ()

leo8111

velmi priemerna vec odomna 2 hviezdicky a to len preto ze som horroru nakloneny tu a tam trosku bububu ale inak neuveritelna nuda ja vzdy hovorim preco sa tocia taketo filmi ked deti v somalsku mru hladom ()

D||X

Hezky to odsýpalo, nenudil jsem se, jednou jsem se i nahlas zasmál (scéna s klavírem) Taková hezká průměrná jednohubka. Docela se divím, že mě ten konec vůbec nedostal... Přemýšlím nad tím proč, protože vymyšlený nebyl vůbec zle... 3* ()