Ženích na odstrel

• Česko Líbat nevěstu zakázáno (viac)

Bryan je newyorský fotograf, ktorý sa živí umeleckými snímkami zvieracích maznáčikov. Jedného dňa dôjde v jeho ateliéri k nešťastnej udalosti, v dôsledku ktorej sa zmrzačí psík patriaci manželke srbského mafiána Vadika Nikitina. Ten využije situáciu a položí Bryanovi nôž na krk. Buď mu jeho chlapci navlečú betónové papuče a hodia ho do jazera, alebo si okamžite vezme jeho dcéru Mashu, pre ktorú sa mu už dlho nedarí získať zelenú kartu. Bryan, pochopiteľne, zvolí druhú možnosť. Je rád, že Masha je veľmi pôvabná, ale nesmie sa jej ani dotknúť, pretože otec ju už prisľúbil svojmu pomocníkovi, zabijakovi Brickovi, ktorého si má v budúcnosti zobrať už naostro. Fingovaní novomanželia odchádzajú na svadobnú cestu na Havaj. Bryan vezme Mashu na odľahlú pláž, a keď sa kúpe v mori, Mashu unesú. Únoscovia požadujú výkupné desať miliónov dolárov. Brick celý čas tvrdí Vadikovi, že Bryan je do únosu viac než zapletený, je komplicom únoscov. Dievčaťu sa podarí utiecť a v džungli sa stretáva s Bryanom, ktorý sa vydal po jej stopách. Dorazia do domorodej havajskej dediny, kde spoločne strávia vášnivú noc. Ráno sa vydajú na cestu a v pätách majú Bricka. Bol to on, kto zinscenoval únos, aby mohol na šéfa urobiť dojem ako záchranca jeho dcéry. Bryan mu to však prekazil, a tak ho Brick nemieni nechať nažive... (TV JOJ)

ppospisil

Opět další low-béčkový odpad odvysílaný v hlavním TV čase.Naprosto trapná a průhledná zápletka tohoto romantického pseudoakčnáku jen potvrzuje nízký standard tohoto filmu.Dávám jednu hvězdičku za krásnou přírodu a další za krásné dekolty,správně bych měl ale půl odečíst za ty trapné keci. 30% ()

bearmeedek

Tušil jsem, že to bude ptákovina, a přesto jsem to zkusil. Celkem mě překvapilo, že se z toho vyklubala nenáročná oddechovka. Jinak cílená turistická reklama na Havaj. Ani to nevadilo. ()

Deftie

Je to hlúpe, ale kto si púšťa komédiu, kde hrá Rob Schneider a očakáva čosi inteligentnejšie? Takže toto by som ani nebrala ako mínus, tým by určite bol napríklad nedostatok priestoru skvelej postavy Kathy Bates (alebo už spomínaného Roba Schneidera), či úplná šablónovitosť a tým aj predvídavosť. Ale zabaviť sa na tom dá, takže stratený čas myslím, že nie je. ()

FunnyXis

Dobře, tohle bylo hodně pomatené. Možná budu trochu spoilovat, tak kdyžtak nečtěte dál. I když vám to zase tolik podívanou nezkazí. Film se na začátku rozjel docela příjemně a užíval jsem si celkově prostředí Hula hula tanečnic a azurových vod. Do chvíle než přišel únos hlavní postavy na závěrečnou kopulaci. Abych řekl pravdu, tak ubrat tomuto filmu atribut akční a přidat více na romantice / komedii, tak to mohl být opravdu dobrý snímek. Potencionál byl.... Nicméně ke konci už film skoro nedával smysl. Postavy se pulku filmu nevidí, potom se potkají, narazí na kmen s anglicky mluvícím náčelníkem a samozřejmě jak už jsem avizoval závěrečný kojtus bez kterého by se to samozřejmě neobešlo. Konec jsem celkově nějak nechápal. Dostane od papá požehnání z vteřiny na vteřinu a stejně řekne, že takový závazek nechce, potom se mu to rozleží na posteli/hlavě, dá si jeden kól s úchylnou matkou a najednou je konec filmu jak vystřižený z předehry v pornočasáku. Nevím jak vy, ale za prvních 40min hodnotím 4* a za zbylých několik mě zbytečných minut hodnotím 2* když to hodím dohromady a přičtu půvab Máši, tak dávám 3* Nebylo to špatný, ale...... ()

Shitonit

No ty pyčo, asi mám klyku na dobrý fylmi, v poslední dobje.Tendleten komedyje mně bavyl od začátku aš do konce, tlemil sem se aš sem si prdel natrch. Prostě vobičejná jednoduchá komedije, kerá udělá radost. Bryjan je super pako, a ta buchta je dost dobrá. Vono je taky duležitý si nečíést komentáře vostatních před načmáráním toho svýho komentáře, páč to človjeka muže docela odradit a rozhodit. No a já to nečet. a bavyl se, a teť jak to tak myslím, to je vážně dobrý.Má to prima mafjánskou zapletku, náádhernou krajynu v thajsku asi nebo kde, a je to hesky zamilovaNÝ. Tak, a teť uš jen najit ten knoflík na oprvu chip..kdeje..?! ()

zuzzuli

Nečekejte od toho nic moc světoborného. Příjemně se na to koukat dalo, ale přece jenom jste si byli jistí, že je tento film v podstatě blbost. Nehorázně mě rozčilovala bývalá "přítelkyně" od Bryana. V takových chvílích jsem se sama sebe ptala, na co to koukám. Jinak film utíká rychle a samozřejmě se dočkáte happy endu. ()

pida123

Nic moc, trošku propracovanější děj a vynechání rádoby akčních scén a byla by z toho dobrá romanťárna...ale takhle... ach jo. ()

lobo87

Trošku podpriemerný romanťák, ale na jednoduché vyplnenie času postačí. Romantičky si určite prihodia ešte jednu hviezdu... 45% ()

Mikecat

Veselá zamotaná krimi komédia o neveste, ktorá vlastne ani nebola nevestou a jej manželovi, ktorý ani nieje jej manžel a blaznivej prenasledovacke pod dohladom pomotaného chlapa pre všetko Roba Schneidera. ()

kikin01

Není nad to, podívat se na docela bláznivou a hezkou romantickou komedii, jako je tato. Jediná osůbka, která ani trochu vtipná nebyla, je Mena Suvari. Ale jinak o hezkou tvář plátna není nouze a tou krasavicí není nikdo jiný než Katharine McPhee. A Rob Schneider, no fí ha, to byl borec!:) Takže konec konců, jsou o hodně lepší romantické komedie, ale také horší. ()

Radek273

Bláznivá komedie, u které jsem se mnohdy neubránil smíchu. Nicméně, i když mě dost láká ohodnotit malinko lépe (obzvláště pod vlivem Katharine McPhee), nakonec musím zůstat na původních hvězdičkách. ()

Pythonator

Pět důvodů proč vidět tento film: 1.) Rád se podívám na sexy kočičku Menu Suvari. 2.) Rád se podívám na sexy kočičku Katherine McPhee. 3.) Zajímá mě jak stárne do krásy sexy kočička Tia Carrere. 4.) Jsem fanoušek Roba Schneidera a musím vidět každý film, kde se objeví i v malé roli. 5.) Mám rád podprůměrné romantické komedie či stupidní dobrodružné snímky, kde se neschopný záporák nechá vždycky lehce oddělat. Pokud vás nezaujal ani jeden důvod proč to vidět, tak jednoduše nedoporučuju se na to dívat. Dvě hvězdičky dávám za Roba Schneidera, který byl na tom filmu asi to nejvtipnější. ()

R.E.M.

Základní nápad docela dobrý, ústřední dvojice také. Provedení odbyté. Nesmyslné přestřelky, rány pěstí, přiblblé scény s asistentkou hlavního hrdiny a pilotem. Hysterické a samoúčelné scény sice natáhly film, k jeho škodě. Možná, co bych ještě mohla ocenit, jsou exteriéry, ale to je tak všechno. Zkrátka film, který neví, čím chce být - romantikou, crazy komedií, mafiánským filmem. Z tohoto koktejlu se divákovi nejspíš udělá nevolno. ()

Peabody

že je příběh prostinký, no budiž, to se dá čekat, že bude novácký dabing blbý to je jistota, originální zvuk je lepší. Vadila mi hysterická Mena Suvari a i McPhee nic moc, to je pro mne základní problém, neslaný nemastný buchty unifikovaného amerického střihu. nakonec vedla Tia Carrera coby domorodý mix s pěknými ramínky u letních šatů. Hlavní hrdina je takový klasický americký nerd do kterého se musí zamilovat i královna krásy, jako v červené knihovně si vždycky chudá dívka našla milionáře. Prostředí je krásné, nápad s Tahiti dobrý, některé linie absolutně zbytečné, no budiž, mafiánská rodina je tak stylovka. Oceňuji, že to na rozdíl od jiných amerických komedií nestojí na diskusi o vagínách Takže dvě hvězdy. ()