Ženích na odstrel

• Česko Líbat nevěstu zakázáno (viac)

Bryan je newyorský fotograf, ktorý sa živí umeleckými snímkami zvieracích maznáčikov. Jedného dňa dôjde v jeho ateliéri k nešťastnej udalosti, v dôsledku ktorej sa zmrzačí psík patriaci manželke srbského mafiána Vadika Nikitina. Ten využije situáciu a položí Bryanovi nôž na krk. Buď mu jeho chlapci navlečú betónové papuče a hodia ho do jazera, alebo si okamžite vezme jeho dcéru Mashu, pre ktorú sa mu už dlho nedarí získať zelenú kartu. Bryan, pochopiteľne, zvolí druhú možnosť. Je rád, že Masha je veľmi pôvabná, ale nesmie sa jej ani dotknúť, pretože otec ju už prisľúbil svojmu pomocníkovi, zabijakovi Brickovi, ktorého si má v budúcnosti zobrať už naostro. Fingovaní novomanželia odchádzajú na svadobnú cestu na Havaj. Bryan vezme Mashu na odľahlú pláž, a keď sa kúpe v mori, Mashu unesú. Únoscovia požadujú výkupné desať miliónov dolárov. Brick celý čas tvrdí Vadikovi, že Bryan je do únosu viac než zapletený, je komplicom únoscov. Dievčaťu sa podarí utiecť a v džungli sa stretáva s Bryanom, ktorý sa vydal po jej stopách. Dorazia do domorodej havajskej dediny, kde spoločne strávia vášnivú noc. Ráno sa vydajú na cestu a v pätách majú Bricka. Bol to on, kto zinscenoval únos, aby mohol na šéfa urobiť dojem ako záchranca jeho dcéry. Bryan mu to však prekazil, a tak ho Brick nemieni nechať nažive... (TV JOJ)

Minoka odpad!

Návod na dodívání se až do konce: (upozornění - bude vás to stát hodně sil) Sedněte si na ruce tak, ať nemůžete šáhnout po ovládání a tuto blbost vypnout. Občas si ulehčete trápení občasným obrácením očí vzhůru ke stropu. Hodně štěstí! ()

jerzy1976

Pohodová "dobrodružná" komedie, která úplně nenadchne ani neurazí. Mena Suvari je pořád "americky" krásná a Schneider správnej magor:-) ()

Calabria

Zábavnej film na kterej se dá podívat znova až po delším čase, protože zas taková bomba to nebyla. nejvíc mě otravovala postava, kterou stvárnila Mena Suvari. O celou vtipnou scénu se postaral Rob Scheider, kterýmu role opět sedla. Myslím si že by se film mohl řadit i mezi akční. Film mě bavil a jednalo se o zábavu, kterou jsem čekal a je i jiných filmech proto 3* ()

len.tilka

Pravda, je tam pár trapně nenápadně náhodně nereálných momentů, ale dají se přetrpět, protože to je film. A tento filmový žánr nikdy neni tak, jak by se to stalo ve skutečnosti. Hlavní hrdina jako ňouma fotící čuňátka v sukýnkách a chorvatská dcera trpasličího máfoše jsou příjemnou ústřední dvojicí a jejich normalitu perfektně vyvažuje prdlej Schneider se stále já-jsem-tvá-přítelkyně-Bryane ječící pipinou, která na záchrannou misi do džungle koupí místo jídla módní časák. Působící na tom je, že se 100 minut nekoukáte na nějakej ohranej příběh, jak se do sebe dva naprosto neznámí lidi pomalu zamilovávají a překonávají krize, tady na to prostě neni prostor, prakticky půlku filmu spolu vůbec nejsou a přitom je to o nich. To střílení a útěky hlavně neprožívejte, protože je to KOMEDIE, ne AKČNÍ, taky proto tak vypadaj. A navíc to moře tam je absolutně úžasný. ()

Maci

Snůška hovadin a, nesmyslů. Občas se film dostane do vážnější roviny, aby byl zase poslán ke dnu přehnanými scénami. Kdyby se drželi jednoho filmového žánru, možná bych hodnocení zvedl, takhle je to spíše 1,5* ()

dr.slam

Taková klasická praštěná americká komedie v exotickém prostředí...….příjemná oddychovka. Ale musím říct, že ta Katharine McPhee je fakt kus :-) ()