Es Gibt Reis!

Krátkometrážny
Česko, 2007, 2 min

Réžia:

Pavel Lukáš

Září 1938. Jeden z nejdůležitějších projevů Adolfa Hitlera je netrpělivě očekáván sudetskými Němci. Fakt, že projev se koná v Reichstagu je příčinou vůdcova nečekaného rozmaru. (Festival otrlého diváka)

Aluska88

A vida... Vůdce dokáže být i vtipný a pobavit celou Třetí říši, když se trochu vynasnaží:) A všichni bedlivě poslouchají jeho důležitý a zábavný proslov:) ()

zelvopyr

He? To tu bude v databázi každý youtubový amatérský videoklip (AMV) = sestříhaný zvuk z nějaké nejapné písně na obrázky natočené někým jiným? Rozkládá to tu někdo naschvál? Odmítám hodnotit z principu. ()

Zodd

Taky si nemyslím, že to tu má co dělat, ale vzhledem k střihu a myšlence pořád po filmové stránce lepší než Svatba Jiřího Káry. :) Přitom některým jiným snímkům tohoto rejži bych klidně házel hvězdičky z recese. ()

korbitch22

Všechno co si dělá prdel z Hitlera mě baví, je to dobře sestříhané, opravdu jsem se zasmál, škoda jen, že to je dost monotóní a vlastně neoriginální.60%. ()

heyda odpad!

??? nechápu...při pohledu na zfanatizovaný nacistický dav mně nějak přestává být cokoliv vtipné, takže mi na tváři zbyl jen udivený výraz a hodnocení mluví za vše... ()

Yaan

Jsem si celkem jistý, že v době, kdy je nějaká ideologie u moci, je právě humor pro ní tou nejlepší zbraní. Ale zpětně? ...V tom ještě nemám jasno. Každopádně to, že mě tyhle dvě minuty přiměly o tom zauvažovat, už taky něco znamená. ()