Snídaně

Česko, 1994, 181 min

Réžia:

Václav Svoboda

Účinkujú:

Johan Mádr (moderátor), Ondřej Havel (moderátor), Milan Peroutka ml. (moderátor), Nikola Čechová (moderátor), Kristina Kloubková (moderátor) (viac)

Snídaně s Novou je televizní pořad TV Nova, Snídaně je vysílaná od počátku vysílání TV Nova. Snídaně se vysílá každý všední den od 5:55 do 9:00, dříve byla vysílaná již od 5:00. Během ranního vysílání probíhají rozhovory, každou půlhodinu se vysílá zpravodajský blok, po něm přehled tisku a dopravní servis. Před sedmou hodinou se vysílá Pohádka pro děti doprovázená soutěží o hračky. Kromě moderátorů do vysílání zasahují i moderátoři u internetu. Nechybí informace o počasí. (oficiálny text distribútora)

Wallis3 odpad!

Dne 3.9. 2018: "MODERÁTOR PETR SVOBODA VEDE SVÉHO SEDMIROČNÍHO SYNA POPRVÉ DO ŠKOLY! NENECHTE SI TO UJÍT!" Že na tv Hovna něco berou je všeobecně známo, ale že už i IQ mají jak bublající bahno, to už je moc. Takovou vypatlanost předčí už jen jejich Televizní Noviny. Ne jenom, že si to s klidným svědomím nechám ujít, ale ještě ho prokleju do pátýho pokolení!!!! ()

Liduskaa

Jediný důvod proč sem ráno zapínala televizi byla pohádka před sedmou,ale jak tam začali dávat ty moderní kraviny tak i to už mě přestalo bavit... ()

bodlis odpad!

Pardon, ale tohle je už několik let porád stejně trapný...Jediná moderátorská dvojice tomu neda sebemenší šmrnc a neustálá propagace TN.CZ je nesnesitelná. ()

hlína

Koncentrovaná nuda po ránu, aneb snaha Novy diváka asimilovat co nejdříve po ránu, dokud má ještě vypnutou půlku mozku... ()

ChickenPate

Dvě hvězdičky za pohádku- to bylo to nejkvalitnější z celého programu. Mimochodem v prořadu až moc zaměstanců Novy v porovnání s počtem činností zde vykonávaných. ()

OPI.

Dávám dvě hvězdičky, když jsem vstával do školky nebo do školy, rád jsem koukal na ty pohádky, které se v pořadu objevily. Byla to vždy pěkná kulisa u toho stereotypu - oblékání, čištění zubů a jiné.. Dokonce jsem vyhrál v té dětské soutěži postavičku Batmana.. ()

strEEter_

Zrovna běžel zajímavý rozhovor, kvůli kterému přepojovali ze studia a hosta utnou aby dali prostor 8 min reklam kde všude se**u voyo. Zábava tohle sledovat. ()

johhny007

Když se ráno vzbudím dřív tak nejčastěji stihnu Pepka nebo jak ted tam chodí Jen počkej zajíci a líbí se mi to hosti sou taky občas dobří moderatoři příjemní ------60%------- ()

Honziss

Televizi Nova si pouštím jen pro jejich komedie, například večerní zprávy. Jenže vymažte 7 let školního vstávání za doprovodu snídaně s nohou... mám to pod kůží. Bohužel ()

topi80

Líné posnídání se Slávkem Bourou, Danou Morávkovou, Liborem Baselidesem, Pavlem Svobodou, Alešem Hámou, Hanou Šimkovou a dalšími... ()

milwaukee odpad!

Ještě, že snídám až v práci. V opačném případě bych poblil schody, chodník i auto. A možná i sousedku, která po ránu venčí psa. ()

LuNaj

Jenom to, že je to s Novou znamená nízké hodnocení? Ok, nemůžu vystát Krejčíře a jeho úsměv alá Joker v Batmanovi. Proto pouze 4*. Prakticky jedinou konkurencí je Dobré ráno na ČT. Osobně mi Snídaně s Novou přijde krapet lepší. ()