Snídaně

Česko, 1994, 181 min

Réžia:

Václav Svoboda

Účinkujú:

Johan Mádr (moderátor), Ondřej Havel (moderátor), Milan Peroutka ml. (moderátor), Nikola Čechová (moderátor), Kristina Kloubková (moderátor) (viac)

Snídaně s Novou je televizní pořad TV Nova, Snídaně je vysílaná od počátku vysílání TV Nova. Snídaně se vysílá každý všední den od 5:55 do 9:00, dříve byla vysílaná již od 5:00. Během ranního vysílání probíhají rozhovory, každou půlhodinu se vysílá zpravodajský blok, po něm přehled tisku a dopravní servis. Před sedmou hodinou se vysílá Pohádka pro děti doprovázená soutěží o hračky. Kromě moderátorů do vysílání zasahují i moderátoři u internetu. Nechybí informace o počasí. (oficiálny text distribútora)

Mejdzula odpad!

Tato relace pro mne představuje dlouholetý dobrovolný každoranní ojeb. Velmi dlouhou dobu jsem vše snášel a neměl jsem nic proti, až poslední dobou se mi tento výtvor neskutečně, ale opravdu neskutečně zhnusil. Nad chováním jistých "moderátorů" zůstává rozum stát, a to čím dál víc a čím dál na všech. Dokonce i ti dva Tomášové mne již deprimují. Otázkou tedy pro mne zůstává, proč tak najednou přišlo to zvracení? Asi to částečně souvisí se zhoršením kvality, zvýšením debility a nouzí na trhu s nápady, ale velký podíl má na tom zajisté i to, že už se nyní do školy vstává znatelně hůře a tak to co souvisí s ránem je špatné. Jedna výhoda tu ale byla (dokud sledováno): posledně chodící pohádky (tohle & tohle) mne dokázaly rychle dostat od snídaně (od téhle i té skutečné jídelné). Když nad tím tak přemýšlím, tak nemám ráno většinově rád, naštěstí už ho prožívám se Studiem 6, které je pro mne nepopsatelně lepší...na rozdíl od Dobrého rána, to mi též přijde více než ubohé.. ()

Facik.

Smrt nově. Říká se, že snídaně je základ. V ranním hnojení snídaně s nohou vás ihned po probrání se z delíria vyvede v míry Michal Jančařík který zrovna přivrávoral z nonstopáče a pokouší se ve svém smokingu zlitém kořalkou který si doma za dlouhých večerů uštrikoval vypadat profesionálně a trousit z úst plky o počasí. Pokračuje tradiční zprávařský koutek ve kterém se dozvíte důležité slinty tipu že za jízdy vlakové soupravy vylítl z útrob její toalety na vedle táhnoucí se vozovku hnědý projektil který pleskl do obličeje řidiče škody 120 s utrženými dveřmi který ihned po střetu s nábojnicí strhl řízení přímo na dětské hřiště na které záhy dopadla balistické střela vyslána Leonidem Brežněvem který na své dvouhlavé mule kolonizuje Evropu. Díky bohu že svím kulinářským koutkem nemůže do této hrůzostrašnosti přispět Láďa "prznitel" Hruška který má image velkého gurmána ale žere chipsy s kuřecích předkožek kuřátek protože dal výpověď a není tudíž součástí této agonie. To už by se tento pořad dal vážně použít jako motivační před hodem televizí do dálky. Neodvážím se hodnotit. ()

TonoM

Snídat s tímhle pořadem bych nedoporučoval, často tě může přejít chut'... No ale furt mnohem lepší, než Televizní noviny a další TV NOVA hovadiny, za to 1. hvězda 15% ()

DAJAAAA odpad!

Blbe kecy,reklama,blbe kecy,reklama,zpravy a jako host akter ze dvou nejdebilnějšich serialu,ulice nebo ordinace, mezi tim přišerna pisnička od Rihany. ()

HELLERcz

Dávám * hvězdu a ne jasnej odpad za to, že kdysi jsem s tímto pořadem vstával do školy a bavil mě tam Slávek s Markétou ... od té doby to bylo horší a horší ! ()

carl.s

A nyní otázka za 5 tisíc korun: Která televize vysílá snídani s Novou? a) Nova b) Nějaká alespoň trochu normální televize Volejte ihned! Vyhrát může každý :D ()

Severus007

Snídaně s Novou se vysílá dvacet let, za tu dobu prošla mnohými obměnami a nelze ji hodnotit jako celek. Něco se mi líbí (líbilo), něco méně, něco bylo opravdu nepovedené a něco fakt bizarní. ()

DanielW94cz

Přidám se k řadě komentářů typu, když jsem ještě chodil na základku.......Ráno když jsem vstal první co jsem udělal,sáhl jsem ospalí po ovládači a zapnul jsem si tento pořád.Když mi bylo 10 let,rád jsem se na to než jsem šel do školy podíval,hlavní důvod proč jsem se na tento pořád díval byla pohádka a zpravodajství.Červený traktůrek byl asi jeden z nejoblíbenějších,zpravodajství za moc nestálo,dokola se opakující a nudné.Z velkým odstupem času musím uznat že to stálo skoro celé za prd,ono by se s toho dalo vytěžit daleko více,ale to by tento pořad nesměl být v režii TV Nova!! Jedna hvězda patří pohádkám,nebýt jí,byl by to jasný odpad. ()