Sama doma

(relácia)
Publicistický
Česko, 1998, 56 min

Účinkujú:

Veronika Boleslavová (moderátor), Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová (viac)

Živě vysílaný kontaktní publicistický pořad poskytuje především ženskému publiku zajímavý a inspirativní program, servis, zábavu i informace - a to vše živě s možností okamžité reakce Vás diváků. Program se skládá z celé řady rubrik a doplňují jej hosté z řad lékařů, sociologů, psychologů, ale i známých a zajímavých osobností. Ženy se samozřejmě dozvědí mnohé i o nejnovějších trendech v oblasti odívání, kosmetiky, úpravy vlasů atd. Nechybí ani zajímavá soutěž. (oficiálny text distribútora)

josefklimes odpad!

Opravdu mám koukat na takovou kravinu, kde probírají žlučník a jak zalévat a hnojit kytičky? ... Sorry ale nic pro mě, nechápu, opravdu nechápu, že se tahle kravina mohle dočkat 12. výročí. Doufám, že brzo skončí ... 5%, HNUS ()

Nerdvana odpad!

Tak tohle je skutečně moje noční můra. Pokaždé, když slyším úvodní melodii, mám pocit, že mi někdo řeže končetinu. Proč dávat vysílací práva pomateným ženštinám papouškujícím poučky módního průmyslu? Proč celá ta přehlídka laktační psychózy a šílenství okolo žrádla a krémů? ()

SuzieS odpad!

pokud si něco Odpad zaslouží, tak je to tento pořad. Nikdy jsem mu jako dítě nerozuměla, vždy mi byl velmi nepříjemný a rychle ho přepínala. Když jsem zaslechla tu otřesnou znělku, tak mě to zkazilo náladu... Nedávno jsem zkoušela sledovat alespoň pár minut, třeba když člověk dospěje, uvidí to jinýma, ženskýma očima... Byly tam rovnátka na nehty u nohou. Dost! ()

Komfidia

Nechápu tak nízké hodnocení pořadu. Uznávám, není to zrovna odvaz, ale cílová skupina - ženy na mateřské, si myslím, můžou být spokojeny. Občas se zde ukážou i poměrně známé zdravotnické kapacity a odborníci napříč mnoha obory, že i já, člověk, co kouká na podobný druh pořadu jen proto, že nemůže najít ovladač, s napětím poslouchám. Normálně bych to viděla tak na 2,5*, ale mám pocit, že je potřeba "přitlačit" a za Sama doma trochu postavit. ()

rytir1

Co napsat? Také často bývám sám doma, ale po seznámení se s tímhle ,,kontaktním publicistickým! pořadem" pro ženy už nelituji, že se naše veřejnoprávní televize genderově hrubě proviňuje vůči mužům neexistencí pořadu s přechýleným názvem i obsahem...napsal uživatel, který nepochopil, že pořad je určen ženám v domácnosti, na mateřské, babičkám..chlapi máme snad automagazíny a jiné, ne? I když by mohlo být něco i pro nás, nepopírám. ()

buchannon

I když je tento již více než dvacet let vysílaný pořad hlavně pro ženy, nepřipadám si jako buzerant, pokud ho sleduji. Zkrátka, co dělat, když jsem drtivou většinu mého času doma. "Sama doma" mě vůbec nepohoršuje, je plná informací a vůbec nechápu vaše odpady, ale asi jsem jeden z mála chlapů, kteří tento pořad sledují a považují ho za sledovatelný. ()

Fenk

Týýýdam tadadydam... klasika pro buchty v domácnosti nebo na mateřský, kde se nemůžu zbavit dojmu, že silvestrovská verze (2006) s Pokondrem měla větší koule. ()