Poslední premiéra

• Thajsko Program Na Winyan Akat (viac)
všetky plagáty

Jaké scény filmů Vás děsí nejvíce? Duchové, kteří se plíží za hlavním hrdinou? Když zjistíte, že duch byl sám hlavní hrdina? Ale nejhorší je zjištění, že když přijdete domů z kina, zažíváte stejné věci jako hrdina filmu, který jste právě viděli. Tento film Vás bude děsit již od okamžiku, kdy vstoupíte do kina. Horor, který jste viděli, se přihodí i Vám! (oficiálny text distribútora)

Campbell

Další Thajská duchařina, a zase jsem asi čekal moc. Ale pozor není to vůbec špatné. FIlm je sice ohraný a rozhodně není zajímavý, ale dokože po dlouhé době celkem postrašit. Herci jsou sympatičtí a dokonce i něco hrají, lekačky či atmosférické momentky tu jsou je pravda že jich není mnoho ale jsou fajn. Maska ducha je ale výborná vážně naháněla strach. Dobré je že film dokáže dost napnout(viz. scéna s oběšením). A abych to ukončil, distributoři si skvěle vyhrály z obalem. Plus pro ně. ()

sniper18

Je to celkom dobrý thajský horor. Má výborný príbeh o tom ako hlavného hrdinu začne prenasledovať duch obesenej ženy potom ako uvidí jeden horor a tak sa samozrejme pokúsi o nej zistiť pravdu, aby sa zachránil. Som spokojný aj s jeho spracovaním, síce stále je tu použitá tá istá schéma deja ako aj pri ostatných podobných filmoch, ale tu je ešte navyše niekoľko nových prvkov, ktoré sú len plusom. A filmového fanúšika určite potešia také témy vo filme ako točenie filmu, nelegálne kopírovanie a tiež aj prostredie kina. Ale myslím si, že tento film je potrebné vnímať hlavne po príbehovej stránke a nie po hororovej, pretože tak moc nefunguje. Hororová atmosféra tu nie je, napätie je veľmi zriedkavé, vlastne je tu asi len jedna pomerne napínavá scéna. Duch obesenej ženy je originálny a zaujímavý, ale nevyvoláva žiadny rešpekt. Som spokojný so záverom, ktorý určite nie je šokujúci, ale pre tento typ filmu je netradičný. S hereckým obsadením tiež nemám žiadny problém, obaja hlavní hrdinovia sú dôveryhodní. S filmom som spokojný, síce ako horor moc nefunguje, ale zaujímavý príbeh to vynahradzuje. Koho ešte táto schéma deja neprestala baviť tento film určite poteší. Objektívna kvalita filmu- 67%, film sa páči mne na 74%. ()

zolo23

Po dlhšej odmlke ázijských duchárskych hororov opäť niečo pre mňa. "Šikmooký" to jednoducho s napätím a lakačkami vedia a inak to nebolo ani v Poslednej premiére. Je pravdou, že príbeh sa podobá na niektoré klasickejšie a známejšie duchariny, ale fakt že som si tento film pozrel v noci sám a parkrát to so mnou docela jeblo...bolo mi to ukradnuté. Veď tieto "klenoty" slúžia hlavne na to, aby to s Vami niečo urobilo. Ja som sa bavil a chýbalo málo (niečo prekvapujúce ,nové čo by ma dostalo) ,aby som neflákol štvrtú hviezdičku. ()

sarkareifova

Když už mi bratr to DVD koupil, tak jsem se na to podívala. Neměla jsem velké očekávání, protože Thajské horory opravdu nemusím. První půl hodina byla prakticky o ničem. Ve své podstatě je určitě děsivé, když přijdete domů z kina a hlavní hrdina z toho filmu se Vás snaží dostat. Kdyby se z filmu vystřihlo jen posledních 20 minut, byl by to fakt kvalitní horor. Hromada lekaček a záporák se konečně dává do akce. ()

Flopik

53% ako to ? Ja osobne som sa takto nebál ani nepamätám , naposledy asi pri V zajatí démonov.Neznášam filmy z Thajska , Japonska,Číny to fakt Už musí byť aby som si niečo pozrel no teraz som urobil naozaj dobre.Pri trailery som sa 3 krát zľakol a pri filme ani nepočítam.Duch bol nechutný a v podstate stále na vás z niekade vyskočil.Nerobím si srandu , od prvej minúty to začne a vážne len občas sa tam niečo nedeje.Klobúk dole viac takýchto hororov a pre mňa za plný počet.Vrelo doporučujem. ()