Sexy biják

• USA Sexy Movie
všetky plagáty

Jay touží natáčet filmy, začátky ale nejsou jednoduché. Jeho přítelkyně Teri by z něj navíc měla radši účetního než filmovou hvězdu. Jayovi docházejí peníze a tak to s ním nevypadá vůbec dobře. Pak dostane šanci natočit erotický film pro známého producenta, který ho ale podrazí. Jay se přesto nevzdává a se svým kamarádem Scottem zkusí sám natočit pár pornofilmů. Ocitá se ve společnosti sexy žen, ale také v nebezpečí. (alambert)

mikla

Ano čítam tu vela kommmentov ktoré zatracujú tento film, len preto že je to porno. Ale tento porno film alebo lepšie povedané erotický film- je to spisovnnnnnnejšie a viac vystihuje názov. Ak pri niektorých filmoch s názvom ako Sex a pod platí to, že herci si sexuálne scény na placi neužívajú, o tomto filme to absolutne neplatí. Možeme napríklad pri scéne v bázene vidiet ako si priam uživali a bolo cítit tú vášen a ten skvelý pocit z vrcholu- orgazmu. Jednoznačne sa stotožnujem s niekorými kommmmmmentmi čo tu padli ale i ja súhlasím že je to najlepší erotický film na svete zo skvelou myšlienkou, skvelými hercami- hlavne herečkami, krásne dievčatá, pekné prostredie...proste patrí tvorcom velká pochvala. ()

Chrustyn

Typická erotická slátanina o dvou mladících, kteří se zapletou s natáčením porna. Nic moc holky, nudná erotika a nulové herecké výkony. ()

korbitch22

Lacinej televizní eroťák pojatej ve stylu komedie ;-) Občas sem se zasmál a to jak vyjebal s tou svojí namyšlenou přítelkyní se mě taky líbilo,no a ta blondýnka s efkama byla taky good :-) 40%. ;-) ()

waits

Standardní erotický film pro TV vysílání, který se většinou vyrobí tak, že se z hard corové předlohy vystřihnou ty nejzajímavější scény a předhodí se chtivému obecenstvu, línému stáhnout si něco z netu jako soft film. Nova sem tam nějaký ten produkt po sobotní půlnoci předloží a tenhle patří mezi ty vydařené. Film samozřejmě nezastírá, že jde o video produkci, účastné slečny jsou v této kategorii zaměnitelné, ale pobavil mě scénář i přihlouplá zápletka. "Herečka: Potřebuji něco vědět o motivech postav. O čem přesně má být následující scéna? Producent (rozčíleně): Ta je o tom, že si chceš nechat vylízat .. .." Jo jo, tenhle film odvádí přesně to, co slibuje, a to je vždycky důvod ke chvále. ()

alambert

Přestože se jedná o erotický film, je tu jasně vidět děj, který se v některých jiných filmech tohoto žánru, tak trochu ztrácí. Navíc jsem byl docela napjatý jak to skončí, takže to nebyla taková hrůza, jak jsem předpokládal. V rámci erotických filmů lehounký nadprůměr. ()

Olík

Ten obal, ten obsah………myslel jsem, že půjde o trochu víc, než o popůlnoční erotiku pro ty, kteří se oženili se svou pravou rukou. Chyba lávky, Sexy Movie je jenom televizní erotický standart a tudíž není třeba dalších komentářů. ()

blahblah12

Prostě typický erotický film (nudný),kde je přád jen sex,sex a sex...Co víc čekat od erotického filmu? Jinak herecké výkony opravdu příšerné. ()

Marrakech86

Koukatelný, příjemný, erotický... s příběhem :) Myslel jsem, že to bude větší blbost, ale nakonec se z toho stal pěkný film :) musí se to brát trochu z nadhledu a pár scének bylo opravdu pěkných ()