Sexy biják

• USA Sexy Movie
všetky plagáty

Jay touží natáčet filmy, začátky ale nejsou jednoduché. Jeho přítelkyně Teri by z něj navíc měla radši účetního než filmovou hvězdu. Jayovi docházejí peníze a tak to s ním nevypadá vůbec dobře. Pak dostane šanci natočit erotický film pro známého producenta, který ho ale podrazí. Jay se přesto nevzdává a se svým kamarádem Scottem zkusí sám natočit pár pornofilmů. Ocitá se ve společnosti sexy žen, ale také v nebezpečí. (alambert)

Chrustyn

Typická erotická slátanina o dvou mladících, kteří se zapletou s natáčením porna. Nic moc holky, nudná erotika a nulové herecké výkony. ()

korbitch22

Lacinej televizní eroťák pojatej ve stylu komedie ;-) Občas sem se zasmál a to jak vyjebal s tou svojí namyšlenou přítelkyní se mě taky líbilo,no a ta blondýnka s efkama byla taky good :-) 40%. ;-) ()

waits

Standardní erotický film pro TV vysílání, který se většinou vyrobí tak, že se z hard corové předlohy vystřihnou ty nejzajímavější scény a předhodí se chtivému obecenstvu, línému stáhnout si něco z netu jako soft film. Nova sem tam nějaký ten produkt po sobotní půlnoci předloží a tenhle patří mezi ty vydařené. Film samozřejmě nezastírá, že jde o video produkci, účastné slečny jsou v této kategorii zaměnitelné, ale pobavil mě scénář i přihlouplá zápletka. "Herečka: Potřebuji něco vědět o motivech postav. O čem přesně má být následující scéna? Producent (rozčíleně): Ta je o tom, že si chceš nechat vylízat .. .." Jo jo, tenhle film odvádí přesně to, co slibuje, a to je vždycky důvod ke chvále. ()

alambert

Přestože se jedná o erotický film, je tu jasně vidět děj, který se v některých jiných filmech tohoto žánru, tak trochu ztrácí. Navíc jsem byl docela napjatý jak to skončí, takže to nebyla taková hrůza, jak jsem předpokládal. V rámci erotických filmů lehounký nadprůměr. ()

Olík

Ten obal, ten obsah………myslel jsem, že půjde o trochu víc, než o popůlnoční erotiku pro ty, kteří se oženili se svou pravou rukou. Chyba lávky, Sexy Movie je jenom televizní erotický standart a tudíž není třeba dalších komentářů. ()

blahblah12

Prostě typický erotický film (nudný),kde je přád jen sex,sex a sex...Co víc čekat od erotického filmu? Jinak herecké výkony opravdu příšerné. ()

mikla

Ano čítam tu vela kommmentov ktoré zatracujú tento film, len preto že je to porno. Ale tento porno film alebo lepšie povedané erotický film- je to spisovnnnnnnejšie a viac vystihuje názov. Ak pri niektorých filmoch s názvom ako Sex a pod platí to, že herci si sexuálne scény na placi neužívajú, o tomto filme to absolutne neplatí. Možeme napríklad pri scéne v bázene vidiet ako si priam uživali a bolo cítit tú vášen a ten skvelý pocit z vrcholu- orgazmu. Jednoznačne sa stotožnujem s niekorými kommmmmmentmi čo tu padli ale i ja súhlasím že je to najlepší erotický film na svete zo skvelou myšlienkou, skvelými hercami- hlavne herečkami, krásne dievčatá, pekné prostredie...proste patrí tvorcom velká pochvala. ()

Marrakech86

Koukatelný, příjemný, erotický... s příběhem :) Myslel jsem, že to bude větší blbost, ale nakonec se z toho stal pěkný film :) musí se to brát trochu z nadhledu a pár scének bylo opravdu pěkných ()