Nastal čas vrcholu římského impéria, doba mocných gladiátorů, bujarých žen a zuřivého jednookého netvora, který zabíjí každého, kdo je tak pošetilý a vstoupí do jeho lesního panství. Šílený císař Tiberius (Eric Roberts) má plán jak uspokojit krvežíznivý dav - chce chytit nebezpečnou obludu a vypustit ji do arény spolu s odsouzenými otroky, mezi nimiž je i neprávem uvězněný generál Marcus Romulus (Kevin Stapleton). Řím si tak vychutná zběsilost rozpoutaného pekla na vlastní kůži. Začíná definitivní boj mezi člověkem a netvorem, mezi dobrem a zlem… (oficiálny text distribútora)

weetya odpad!

Bohatě krvavé, ale jinak fakt hodně levná blbost. Kyklop tam snad ani nemusel být. Ty kostým, ve kterých tam chodili! Vypadalo to že vznikaly tak, že filmový štáb nasypal na hromadu svoje špinavé prádlo a z ní se pak losovaly kusy oděvů pro herce. A ty kulisy. Nevěděl jsem, že Řím byla vesnice. ()

pratoriax odpad!

Doslova SRAČKA, co ted běží v televizi a kterou musim vypnout po par minutách. Todle je výsměch. Římani s keltskýma štítama, imitace pretoriánů, kteří chodí s něčím co asi mělo vypadat jako pilum atd. atd. Víc než pár minut skutečně nezvládnu, tím spíš jako milovník starověku a především Říma. ()

2kocour

Tento film se sice moc nepovedl ... sám jsem u něj nevydržel. Ale na druhou stranu jsem se dost bavil při scénách jak kyklop zabíjel krvelačné lidi, toužící po mase oveček nebo jak v poutech ukousl ruku tomu "hrdinému" spratkovi. Za to ty 2 hvězdičky. ()

gremlin101 odpad!

Naprostá zhovadilost, jeden z nejhorších filmů co jsem v poslední době viděl... Herecké výkony nulové, počítačově přidaný kyklop byl tak nepovedený že to bylo až k smíchu, nebo pláči?.....ODPAD! ()

legenda odpad!

tak tohle byla fakt slabota, hrůzná hrůza.já osobně dávám odpad jen těm největšim krávovinám a tohle je jedna nich.a horor to teda fakt není spíš komedie. ()

padlar odpad!

Pokud může být ve filmu něco špatně, tak to 100% najdete i tady. Mizerně udělené monstrum, opakující se záběry jediné budovy v Římě, strašlivé dialogy či nazvěme to pokusy o herectví. Prostě děs a hrůza. ()