Trosečník

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2006, 14x54 min

Soutěž TV PRIMA s moderátorem Markem Vašutem. Šestnáct odvážných trosečníků svádí boj se sebou, svými protihráči a s přírodou celý jeden měsíc na opuštěném ostrově. Tato reality show se natáčela 50 km od Panamy v souostroví v Tichém oceánu. Ostrovy jsou obydleny divokými zvířaty a spoustou druhů hmyzu. Prostředí je velkým testem pro psychické a fyzické možnosti soutěžících. Výherce získá 5 000 000 Kč. (duklak2)

Ajinka126

Uznávám, že lidé se v krizových situacích chovají podivně, ale aby jeden tábor schválně vyjedl tomu druhému zásoby jídla, kterých mají oba tábory velmi málo, tak to je podobné spíš tomu zvířecímu chování. A možná to byl záměr, udělat z lidí drahou zvěř.. No ale jinak my ty reality show moc neumíme... netuším, kde je problém ? :) ()

Vxxx odpad!

Americký Survivor je moje srdcovka, takže takovouhle napodobeninu beru jak výsměch. Zvlášť když je první "výzva o imunitu" přetahování lana :S Odpad ()

Laxik

Mě to docela bavilo, i když modří dostali po tlamě. Nedosahuje to sice kvality originálu, ale Vašut byl dobrej a některý trosečníci taky nestáli za zahození. ()

IllIlIlIIl

Když se kdysi objevila zpráva, že také Česko bude mít svého Survivora, tak jsem byl štestím bez sebe. Žel s prvním odvysílaným dílem už přislo mé vystřízlivění. Takovou ostudu a paradoii na USA Survivora jsem ani v nejhorším snu nečekal..... ()

stration

Bylo mi opravdu trapně, styděl jsem se za tvůrce i za chudáka Vašuta, který se mohl rozkrájet, ale výsledku nepomohl. Tragédie, ubohost a nechtěná parodie originálu. ()

honajz2

To se hodně nepovedlo... S originálem to nemůžu, vlastně to ani nelze srovnávat. Za celou soutěž se nic neděje, souboje o imunitu jsou udělány dost, ale fakt dost špatně (hraní karet, apod...). Kdybych měl popsat celé dění, tak ani nevím přesně jak... Máme zde modré a červené. Červení neustále všechno vyhrávali (protože měli dva silné soutěžící: Martina a Franka), zatímco modří vše prohrávali a tak museli vyřadit skoro celý kmen. Soutěžící stojí za prd, všichni to berou jako nějakou dovolenou. Červení nebyly moc výrazní, u modrých se ale někdo zajímavý našel - Lukáš, kterého štvalo, že neustále modří prohrávají a Otto, který se snad jako jediný se snažil ulovit něco k jídlu (o které nebyla nouze, protože všude bylo plno jídla a pocity hladu zde neměl snad nikdo), zbytek kmene to bere jako dovolenou. Otta vyřadili před sloučením a Lukáš šel při sloučení jako první - takže tu zde nebyl nikdo, komu by se dalo fandit. Celou soutěž vyhrála totální kráva, která si na ostrov vzala řasenku a když byla ještě u modrých, neudělala pro kmen nic potřebného. Vašut jako moderátor se snaží (i když ten výsledek taky za moc nestojí). No nic, teď uvidíme, jak dopadne Robinsonův ostrov, protože Trosečník nestál za nic. Ta hvězda je za Vašutovu snahu, Lukáše, Otta a pár záběrů z Panamy. ()

cariada

Tak nák mě pořad zklamal, čekal jsem od toho mnohem víc. Sice prostředí ostrovů pěkné, ale jinak jsem čekal něco jiného. Nejvíc mě štvalo to vyřazování. To se dalo tak ovlivnit až běda. Mohl si být nejlepší ostatní tě označili a naopak to samé. Stačilo se s pár lidma domluvit koho označit a už jsi byl venku. Tohle mě přišlo nespravidelné. Soutěže nic moc. A celé to bylo až přímo dělané jako v cizině. Závěrečné hlasování o vítězi taky moc nevypovídá a o tom kdo si to jak zaslouží. ()

Attta odpad!

Česká verze je hodně pozadu od té původní od CBS. Určitě do toho mluvil hodně i rozpočet, ale evidentně šlo vidět, že štáb co na tom pracoval vůbec nekoukal na amerického survivoa (max Vašut), ale ten to stejně nezachránil, a tak prostě nemůžu dát vyšší hodnocení než tohle. Nemá to žádnou úroveň a soutěžící byli příšerní.....známí známých.... ()

sir-dave

Americký Survivor je oproti českému Trosečníku daleko kvalitnější, to je jasné. Jenže Vašut nebyl špatný a občas jsem to sledoval. ()

honza7 odpad!

Brát to jako komediální reality show.. mělo by to lepší úspěch. Na survivor jsem koukal a koukám ještě dnes už od mala. To co ale předvedli čeští experti bylo něco. Všechno špatně a banda vypatlanců na ostrově. Ty bych neposlal ani do vyvolených! Už to nikdy nenapodobujte prosím! ()

Koocik odpad!

Nu což, jsme v Česku a tady se vždycky někomu jednou povede sprznit cokoliv. Ve světě tento pořad funguje, tak proč ne tady. Bohužel (nebo spíš bohudík, že tohle byl takovej brak a nevznikly další řady) se toho chopila super TV PRIMA a zmákla to. Sice né na jedničku, ale odpad se k tomu hodí. Ono co taky chcete, když tam vezmou bandu retardovanejch mamlasů, kteří nedávno utekli z blázince a myslej si, že jedou na dovolenou. Když by tam ta Mašlíková aspoň ukázala kundu, tak bych možná (no spíš asi ne) uvažoval o jedné *, ale kde nic tu nic. A ten Vašut.. No jako ten jeho hlas mi byl tak nepříjemnej a to vystupování, kdy si hrál na Jeffa, kterýmu nesahá ani po kotníky, tak mi přišlo dost trapný. Ani si už nepamatuju, kdo vyhrál. No vlastně já si z toho radši ani nic pamatovat nechci. Nejhorší na tom je, že když máte zkouknutý pravý "Kdo přežije" a pak mrknete, tak to je hodně těžký a kdo to má v plánu teprve zkouknout, tak doporučuju předtím pár hodin nejíst.. Jinak se vám udělá tak zle, že všechno jídlo je za moment zase venku (a tím myslím oba směry xD). ()

Petr23

Opravdu nekvalitní obšlehnutí suprového USA survivora, aspoň jednu * za ten pokus, i když by bylo lepší kdyby to vůbec nevzniklo... ()

lucascus

Mohlo to být velkolepé, jenže nebylo.. Americké reality show se to ani nepřiblížilo, nebyly věnovány téměř žádné prostředky na propagaci a reklamu, na ostrově byl pouze minimální program (soutěžící se museli parádně nudit), vysílání bylo pouze jednou týdně na krátkou dobu, navíc třikrát přerušeno reklamou, prostě to nemělo žádný šmrnc a žádné grády, na rozdíl od amerického "Kdo přežije". ()