Mladý muž, šťastný a bez práce, sa rozhodne stráviť zbytok života s jeho životnou láskou - 25 ročnou televíznou herečkou, ktorá žije v Hollywoode. (milanzitka)

Kumbula

Krásná hudba. To zaprvé. Sice mě možná trochu iritoval Will, ale bylo to tak schválně. Dávám 3 hvězdičky, nebyl to film, u kterého bych brečela hrůzou ani nadšením, zlatý střed :) ()

Sodan Molotov

Chvíle kdy jsou Willie a Emma spolu vás prostě zasáhnou a na tváři se vám vyrojí usměv, aniž by jste si to uvědomili. Od začátku až do konce film stojí pouze na té nejsilnější emoci a ani jednou nespadl. Rachel Bilson a Tom Sturridge tomu všemu dodali přesně to co bylo potřeba... Překrásnou dívku na kterou se vyplatí čekat navždy a slepě zamilovaného kluka, který se nakonec dočká.. ()

madline24

Nuda šeď. Ani po 20 minutách jsem nezaznamenala žádný zajímavý děj, takže jsem to raději vypla. Jestli se to pak zlepšilo, tím lépe,ale já už to holt nezjistím. ()

splaty

Nebylo to zase tak hrozné... Sice jsem v jednu chvíli měla pocit, že se film svrhává do psycho stalkerského žánru, ale vse se nastesti rychle vyresilo. Nutí mě přemýšlet, jestli je něco takového reálné. Pokud ji tak moc miloval tolik let, neverim, ze by za ni nezasel drive. Ale tak... Ktery romanticky film je realny, ze? Nejkrasnejsi z celeho filmu je posledni scena, kterou dokresluje skvělý song. 45% ()