Mladý muž, šťastný a bez práce, sa rozhodne stráviť zbytok života s jeho životnou láskou - 25 ročnou televíznou herečkou, ktorá žije v Hollywoode. (milanzitka)

hellstruck

Ani sympatická Rachel tenhle film nezachránila. Nemám ji za bůhví jakou herečku, v Hart Of Dixie je skvělá a ve filmech zase většinou průměrná, s těmi jejími výkony je to trochu jako na horské dráze. Každopádně příběh je naprosto o ničem, trailer vypadal na slibnou romantiku a místo toho jsem dostala jedno velké nic o labilním klukovi, který si povídá s mrtvými rodiči, tváří se jako naivní osmiletý kluk a pronásleduje dívku, se kterou se přátelil jako dítě. Celou dobu jsem si přála dát Willovi facku, aby mu zmizel ten pitomý zasněný výraz z tváře. Jen tak mimochodem a úplně zbytečně se na pozadí děje odehrála samoúčelová vražda, nemluvě o tom, jak ke konci jela Emma za Willem, přestože to byl labilní a uplakaný idiot a ona už ho téměř neznala (možná má ale taky nějakou psychickou poruchu a dává přednost slabochům před chlapy). Navíc tam nedávalo smysl víc věcí a já nějak nechápu, co to mělo znamenat..Souhlas s uživatelem bagetka007 :) ()

Pethushka

Moje hodnocení vůbec není čisté, protože mě láká dát 4*. Na druhou stranu si je vůbec nezaslouží. Rachel Bilson tady není ve své kůži, ale mužská část u mě boduje na plné čáře. Zaujal mě docela originální děj, který je ale vlastně skoro o ničem. Je také pravda, že je film trochu nevyrovnaný. Některé části filmu jsou poměrně odfláknuté a nevysvětlené. Pak je tu ale kouzlo, které průměrný film většinou nemívá. A právě to kouzlo mi hezky zamotalo hlavu..3,3* ()

LihO

Nával emócií rôzneho druhu som vnímal ako pozitívnu stránku, skôr mi vadil ten nezáživný scenár, ktorý sa dal napísať podstatne lepšie. Inak však veľmi dobrý príbeh, hudba, obsadenie... Rachel Bilson tam sadla dokonalo. Tie "flashbacky" do minulosti mi prišli trochu gýčové, ale bavilo ma to tak či tak :) ()

Hrabka

Když už romantický žánr, tak dávám spíš přednost romantickým komediím než romantickým dramatům, takže na tenhle film jsem se podíval hlavně kvůli mojí oblíbené Rachel Bilson. Musím říct, že se mi to docela líbilo a nejen díky Rachel, která je jako obvykle skvělá. První polovina byla velmi dobrá s několika silnými momenty. Bohužel ke konci se to na můj vkus až moc zamotalo a už to nepůsobilo moc reálně. Mírně nadprůměrné hodnocení si ale film zaslouží. 60% ()

Rosaviva

"I am imaging a day when I get up and I know that I will not see you, because you´re far away. Okey? Will not see you, no chance, will not. And now, I am imaging a day when I get up and I know I might see you. Okey? Might, could, maybe. Of those two days, that´s the day I want, that´s the day I choose and how can one step away from you ever be anything for me but step in the wrong direction? How?" Obyčejný film o lásce, který je neobyčejný díky hlavnímu hrdinovi, stvárněnému Tomem. Já chápu, že způsob jakým Emmu pronásledoval byl divnej a že bych nikdy v realu nechtěla aby mě takhle někdo pronásledoval, protože by to pravděpodobně byl úchyl, ne romantik jako tady, ale mě se to zdálo tak zatraceně romantický jako už dlouho nic. Možná trochu přidám, ale ten konec se mi hrozně líbil 5* ()

eLeR

Nie je natočené aj pokračovanie? By ma zaujímalo, ako dlho spolu vydržali ... kamarátiť. Tom presvedčivý, Richard zase skvelý a muzika podobne. 2,5* ()

ARI50

Hodně ale hodně slabé natočení filmu, žádna pořádna romantika ani drama ani příběh není moc extra celou dobu se spíš mračím a nudím vždyt to snad ani nechtěli točit ne, někde nastala chyba bohužel a soundtrack spackaný ()

Kamca_

Trailer napovídal, že to bude skvělej film, ale po shlídnutí takovej pocit vážně nemám. Jednalo se o obyčejnou až trapnou romantiku ... Ona byla super, ale u něj mi vadila ta jeho až moc velká naivnost. Bohužel na víc jak na tři hvězdičky to nemá. ()

ScarPoul

Jadrom celého príbehu je tragédia. Na nej je postavený charakter hlavného hrdinu a vďaka nej je film viacej temnejší ako by mal skutočne byť. Ak si totiž predstavíme romantický film, máme v ňom zaužívané nejaké pravidlá. Tieto pravidla, alebo konvencie, môžme prekročiť, alebo zmeniť, aby sme ponúkli niečo nové. Aby sme film spravili pútavejším a zaujímavejším. V tomto prípade to nefunguje natoľko, aby som hovoril o filme v superlatívoch. Pravdou je, že mi nebolo ľúto nikoho aj keď sa hlavnej dvojici stávali naozaj zlé veci. Ich spojenie, nebolo osudovo prepojené, ani nebolo plné jednoduchých náznakov ako to vyznievalo z rozprávania hlavného hrdinu na začiatku - alebo retrospektív. Samozrejme, že to bol účel filmu a niekomu sa práve toto môže zdať dobré, mne to akosi nestačilo. Pretože po skončení to bolo vlastne o čom? O konfrontovaní sa s problémami? O láske? O životných postojoch, ktoré sa musia zmeniť? O kamarátstve? Film sa nám snaží nahovoriť že o všetkom, ale pravdou je, že žiaden s týchto aspektov nefunguje naplno. V rozmedzí svojho pôsobenia sú tieto aspekty nezaujímavé a bez nejakého ráznejšieho, alebo invenčného prevedenia. Je tam, všetko vďaka čomu je príbeh ucelený, ale ani jedna z vecí, vďaka ktorej by bol zaujímavý. Na konci som mal v sebe namiesto jednej pozitívnej, alebo negatívnej emócie, emotívny guláš. ()

Makky

Maximálne nevyrovnaný snímok! Prvá polovica filmu predstavuje hlavného hrdinu sladkého ako karamelový cukrík, vkuse oblečeného vo flanelovom pyžamku a neustále tlachajúceho oničom ako sfetovaného študenta filozofie. Ostatné postavy stáli rovnako za veľkú potrebu a jediná schopná bola Rachel. Našťastie po trištvrte hodine sa hlavné postavy aj stretli (!) a zrazu sa všetka stupídna infantilnosť a demencia vyparila. Z filmu sa stalo to, čím mal byť v celom svojom priebehu. Príjemnou romantikou s prvkami drámy. Nakoniec som rád, že som to dopozeral... ()

ABLABLABLA

Na první pohled velmi zajímavý snímek. Po zhlédnutí až tak moc ne. Role Willa mi byla místy dost protivná, aneb byl to opravdu šílenec. Mělo to na člověka působit jako dojímavé romantické drama, kdy si přejeme ať daná dvojice skončí spolu. Já si říkala, že Rachel Bilson alias Emma bude cvok, jestli si s tím Willem něco začne. Ale jinak jsem samozřejmě jako každá holka, která brečí u poloviny filmů byla taky místy dojatá. ()

runner85

Pre mňa veľmi silný a zaujímavý film z divným hereckým obsadením. Neviem ako na vás ale na mňa ten hlavný hrdina pôsobil ako keby fetoval a nespal. Ale to možno pôsobilo to neskutočné zamilovanie sa do hlavnej hrdinky. Tá ma teda ale tiež až tak veľmi neoslnila. Ale bola to sranda. Takto dajako si predstavujem romantickú komédiu ... ()

Reesam

Tak prostý film, který je vlastně o ničem, si získal mé srdce na plné čáře. Nejen díky Tomovi, ale díky jeho roli. Když pronáší věty o lásce, o tom, co cítí k Emmě, srdce mi blahem plesá. Romantika, kde vlastně nedojde ani k polibku hlavních postav.Mé uši byly naprosto ohromeny soundtrackem. Škoda některých částí, které mohly být lépe natočené. Také si režisér mohl odpustit pasáže, které ukazovaly na minulost. Ale nevadí. ()

carly

trochu ťažko sa mi hľadajú slová, ktorými by som popísala zážitok, ktorý vo mne film zanechal. ale určite by boli všetky pozitívne. na celkom malom priestore toho ukázali celkom dosť veľa. Will bol veľmi zaujímavá postava a vidieť ako sa on a jeho brat rozdielne vyrovnávali so stratou rodičov bolo celkom dosť srdcervúce. a jeho náklonnosť k Emme sa mohla zdať posadnutosťou, ale pre mňa ona pre Willa predstavovala šťastie. obdobie, keď bol šťastný, človeka, s ktorým bol šťastný. a v období, keď všetko bolo smutné a zložité, kto mu môže zazlievať, že sa upol na kúsok svetla. tento film do veľkej miery stál na výkone Toma Sturridga a on ma nesklamal. jeho Will bol stále tak trochu dieťa, život videl vo farbách a pre Emmu by urobil čokoľvek. aj keby to znamenalo zlomiť si vlastné srdce na kúsky a nechať jej ho pri nohách. ()

pufina

Film byl trochu zklamáním, stopovala jsem to asi desetkrát než jsem to dokoukala. Na začátku to vypadalo slibně, ale nakonec se z toho vyklubal jen průměr. Rachel Bilson se sem absolutně nehodila. A řekněte mi někdo, je Tom Sturridge tak hrozný i v jiných filmech? Nicméně aspoň trocha záchrany ze strany hudby, která byla skvělá. ()

3n3my

Neodsudzujem drámy ani romantické filmy, v ktorých sa vie pritlačiť na pílu, aby divák vyronil nejakú tú slzičku, ale musí to pôsobiť prirodzene, vyplývať z príbehu. Tu to zdá sa nevyšlo najmä kvôli scenáru, ktorý je pozliepaný, nedotiahnutý a rušivo pôsobí najmä zopár nezodpovedaných otázok ku koncu filmu. Vidieť to v telke tak neriešim, ale na kino to nie je. ()