Manéž Boleslava Polívku

(relácia)
  • Československo Manéž Bolka Polívky (viac)
Talk-show / Komédia

Bolek Polívka

Hudba:

Petr Hapka

Účinkujú:

Bolek Polívka, Marie Rottrová, Jiří Pecha, Chantal Poullain, Lenka Filipová, Hana Hegerová, Arnošt Goldflam, Pavel Bobek, Miroslav Horníček, Jiří Stivín (viac)

Od roku 1987 je pojem manéž spojen zejména s Bolkem Polívkou. Račte proto vstoupit do známé Manéže Bolka Polívky, která je někdy komickým obrazem našeho vlastního života a jindy fantazií světa klaunů. (Česká televize)

RonaMidu

na manéži je vidět,jak někdy čas mění (můj) pohled na některý druh humoru...nemůžu jako da.silva říct,že by v osmdesátých letech pro mne byl pořad netrpělivě očekávanou událostí,ale dobře si pamatuju,jak jsem se u něj nasmála...je mi skoro líto,že teď se občas až útrpně kousnu do rtu,když náhodou - nevyhledávám - na některý kus narazím (škoda,že POMO byl v dobách plenek Manéže ještě školáček a já neměla internet,asi bych bodovala o hodně víc)...a nebooooo...možná ztrácím smysl pro humor?! :-) ()

Kri-kri odpad!

Tento pořad mě nikdy nebavil, připadal mi nudný a nezajímavý. Styl humoru mi vůbec nesedl, účinkující si spíš hráli na rádoby intelektuály a mně je přece jen mnohem bližší komunální satira. A když tu pročítám seznam všech, kteří se v pořadu zadluženého propagátora paštik a Drahošova kámoše angažovali, až na pár výjimek je to jeden kavárník, přemluvbába a chvilkař vedle druhého. Jako by epizoda Klauni z 30 případů majora Zemana byla s mnohaletým předstihem natočena vyloženě o nich. Není divu, že mě tento pořad nedokázal oslovit. Třebaže jsem léta uděloval 1 *, i když pořádně ani nevím, za co (nejspíš proto, že před mnoha lety jsem u tohoto pokleslého pořadu alespoň chvíli vydržel), poté, co věčně zadlužený valašský ochlasta shrábl od ODSácké mafie milionové dotace coby protislužbu, že za ně léta vehementně kope snižuji na nekompromisní odpad! ()

geklon

do jisté doby vrchol české, potažmo československé televizní zábavy. Ale s tím jak stárne Polívka, večerní menu začíná stydnout a zavánět Donutilovským bavičským diktátorstvím a egocentrickou bafunařinou. Pomalu se nám z této božihodové klasiky stává Marnéž aneb Šašek prochlastenej. ()

Master19

Zajímalo by mě, jestli ještě někde na světě existuje pořad celostátní úrovně, který by byl postavený na klaunství. Fenomén. ()

Elisebah

Tak Manéž Bolka Polívky fakt nemusim. Polívku nemám zrovna dvakrát oblíbenýho tak mi nějak vadí i v tomot pořadu. Viděla jsem to asi třikrát a to ještě omylem a od té doby se tomu vyhýbám na sto honů. ()

Ravi

Manéž je místy nezáživná dokonale šaškovská záležitost, u které si na vtip musíte chvilku počkat, ale o to víc pobaví. Není to hláškovací souboj, ani komediální smršť. Je to cosi jedinečně neopakovatelného, nepřevzatého, v zásadě praštěného, dokonale vymyšleného a sebereflexního pojetí současnosti každého jednoho dílu v dané době. Na hokejisty, kteří čas od času vylezou z díry v Evropě, vyhrajou olympiádu a zase do díry zalezou, nejde zapomenout ani za tisíc let. Bolek umí, Bolek je šašek ... 100% = 5/5 ()

Kosmik 1

Nedávno jsem byl na představení Bolka Polívky tady u nás a prostě umí. Byly to dvě a půl hodiny smíchu a neskutečné zábavy. Kde na ty nápady chodí mi však zůstává záhadou. Manéž sleduju vždy se zaujetím a očekáváním, co zase Bolek vymyslí. Jeho humor je osobitý, jedinečný a každopádně i zábavný. :-) ()

Čtec

Teď už to tak sice není, ale pamatuji, jak v osmdesátých letech byla každá nová Manéž velkou a netrpělivě očekávanou událostí. ()

BMAJTZ

Proste klasika ceskeho humoru, ktera si podle me zachovala svych kvalit i pres nespocet svych dilu. Dokonce i ted po X te reprize se na to rad podivam. ()

Zagros

Další z řady pořadů, které jsem sledovával ještě v televizi u našich. Manéž se také řadila po bok těch, u kterých jsem vždy vydržel. Úroveň zábavy byla sice značně kolísavá, ale převážně pobavit dokázala a některé vydařené scénky si vybavuji dodnes. Když si navíc uvědomím, že pořad vznik ještě před rokem 1989 a Manéž dokázala vydržet na televizních obrazovkách přes třicet let, tak nakonec přidám i tu (slabší) čtvrtou hvězdu. ()

Hanys_

Manéž je prostě klasika. Některé díly byly sice jenom průměrné, ale plno scének na druhou stranu bylo naprosto úžasných...7/10 ()

Paity

Manéž Bolka Polívky se skutečně povedla. Přestože ty novější "díly" už nemusím, tak první dvě třetiny historie této "talk-show" patřily k tomu nejlepšímu co se na poli zábavy u nás vyrobilo. ()

Zemřel herec Jiří Pecha

Zemřel herec Jiří Pecha

28.02.2019

Svět opustil další známý český herec. Ve věku 74 let zemřel Jiří Pecha, nejlepší kamarád a častý herecký partner Bolka Polívky. Asi nejvíc jej proslavila role anděla ve filmu Dědictví aneb… (viac)

Vysílá studio Brno

Vysílá studio Brno

11.10.2016

Pojďte si zahrát AZ kvíz a moderovat zprávy ve výstavě na Špilberku. Vybrat písmenko a správně odpovědět, zasednout před mikrofon a čtecí zařízení a přednášet zprávy, nakouknout do zákulisí slavných… (viac)