Manéž Boleslava Polívku

(relácia)
  • Československo Manéž Bolka Polívky (viac)
Talk-show / Komédia

Bolek Polívka

Hudba:

Petr Hapka

Účinkujú:

Bolek Polívka, Marie Rottrová, Jiří Pecha, Chantal Poullain, Lenka Filipová, Hana Hegerová, Arnošt Goldflam, Pavel Bobek, Miroslav Horníček, Jiří Stivín (viac)

Od roku 1987 je pojem manéž spojen zejména s Bolkem Polívkou. Račte proto vstoupit do známé Manéže Bolka Polívky, která je někdy komickým obrazem našeho vlastního života a jindy fantazií světa klaunů. (Česká televize)

SOLOM.

Bolek Polívka byl svého času „king“ a to nejen coby herec, ale i bavič. Jeho svérázný smysl pro humor a pasování se na valašského krále – z čehož měli stejně všichni prdel (hlavně my na Valašsku), ale tak dělal mu reklamu a navíc rád chlemstal slivovicu, byla s ním prdel a i tento svůj pořad dokázal držet na vysoké úrovni. Jen škoda, že mu ve staří jaksi došel dech…Každopádně hodnotím nadprůměrně, protože já se u Manéže bavil, přestože to občas zavánělo trapností. Nicméně i díky Dědictví si Bolka vážím dodnes… ()

Kimon

2011, 2012, .... zábavná úroveň postupně klesá a častá improvizace nahrazuje čas na přípravu dialogů. Něco s tím Bolku dělej nebo to bude za chvíli k nekoukání. Už "60" Jubilejní padesáté vydání bylo bohužel často trapné. ()

maseer2

v době, kdy jsem Manéž sledoval, to byla zaručená porce zábavy.. pak jsem ji nějak sledovat přestal a ani nevím, zda se ještě pořád čas od času vysílá.. ()

NinonL

Bolek Polívka je asi jediný klaun, kterého se nebojím a který mě i baví. Humor i hosté střídavě oblačno, ale jako pořad hodnotím nadprůměrně. ()

UncleG

Bejvávalo... Jó, bejvávalo dobře. Pamatuju ještě časy, když každá nová manéž byla Událost s velkým U. Věc, která se prostě musela vidět. Současné manéže mě však nechávají zcela klidným, ba dokonce si je nechávám s radostí "utéct." Kvalitativní propad je totiž tak markantní, že je mi slovutného Bolečka až líto, kam nedostatkem sebereflexe sám sebe dostal. A když už v té záplavě marastu narazíte na zajímavého, vtipného hosta, častokrát se stane, že se Bolek do scény vnutí a výstup vyloženě zkazí. Au! Au! Přestože se současná úroveň tohoto dávno mrtvého pořadu pohybuje někde na pokraji zoufalství, nemůžu už z nostalgie dát míň než tři. Nezapomenutelné scény: Suchého věštění z koberce, Lenka Filipová se zkrášlovací procedurou, Boleček s parožím a italské duo v autě. :) ()

ABLABLABLA

Bolek Polívka je pro mě naprostý buran a člověk, který by neměl v televiz skoro co dělat. A oni mu dají ještě vlastní pořad. Děs. Ovšem uznávám, že sem tam se objevila nějaká povedená scénka a aji něco co mělo do sebe víc něž jen blbý hůmor, takže 2 hvězdičky. Jinak, kdyby se někdo divil, proč jsem se na to dívala, když nemám ráda POlívku, tak proto, že se na to díval tatínek a přepnout jsem to nemohla. :) ()

Petroff

Mistr opilec mi nevadí ve filmech, tam se mi i většinou celkem zamlouvá. Jeho manéžová exhibice podporovaná dozajista nezřídkavými doušky v zákulisí mě ale nikdy nebrala, vlastně spíš naopak, mám k tomu dost negativní postoj... ()

lekr

Polívka je opravdu výborný bavič. Vynikající vtipy, skvělé historky, scénky a zajímaví a vtipní hosté. Tohle Bolkovi opravdu jde. ()

Martin741

Bolek Polivka je clovek, ktoreho rozhodne nepovazujem za alkoholika, ale skor za bonvivana, ktory vie, co je v zivote dobre. Ak takymto sposobom bude pan Polivka pokracovat, moze o par rokov kludne konkurovat velikanovi ako bol Vlasta Burian. Jo a k filmu/relacii : Manez Bolka Polivku sa vzdy postara mne o vybornu zabavu, kde sa mozem dosyta narehotat : 86 % ()

cariada

Letitý pořad v čele s Bolkem někdy je to vtipné, jindy méně, přesto se na to nechá dívat. Třeba scéna s Tour de France byla nepřekonatelná. ()

dr.fish

Dávám si ty manéže od prvního dílu. Je to kronika našich životů. Jestli jste zapomněli jak bylo v letech minulých, Bolek to připomene. Ten chlap byl prostě kanón, dokázal vytáhnout ze společnosti zajímavé lidi a přivést je do manéže. Sám je geniální klaun, stand up komik a moderátor. Táhne to silou buvolí dopředu a nikoho se neptá jestli se mu to líbí, zda je to dost anebo málo vkusné, jestli někoho urazí nebo ne. Kašle na to co si o něm lidi myslí, je sám sebou a já před ním smekám. Směju se a je mi fajn. Díky Bolku. 100% ()

otík

Manéž byla vždy vše jiného než nudná. Ano, byla jiná než spousta zábavných pořadů, byla prostě Bolkova a takovou zůstala až do konce jejího vysílání. Pro někoho skvělé, pro druhé divné. Pro mně průměrně dobré. ()

sator

Pramen vody živé za komančů... 1. díl: 2. díl: 3. díl: 4. díl: 5. díl: 6. díl: 7. díl: 8. díl: 9. díl: 10. díl: 11. díl: 12. díl: 13. díl: 14. díl: 15. díl: 16. díl: 17. díl: 18. díl: 19. díl: 20. díl: 21. díl: 22. díl: 23. díl: 24. díl: 25. díl: 26. díl: 27. díl: 28. díl: 29. díl: 30. díl: 31. díl: 32. díl: 33. díl: 34. díl: 35. díl: 36. díl: 37. díl: 38. díl: 39. díl: 40. díl: 41. díl: 42. díl: 43. díl: 44. díl: 45. díl: 46. díl: 47. díl: 48. díl: 49. díl: 50. díl: 51. díl: 52. díl: 53. díl: 54. díl: 55. díl: Klaun slaví 70 2* 56. díl: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1093417350-manez-bolka-polivky/31929131012-manez-bolka-polivky-klaun-slavi-70/ ()

Zemřel herec Jiří Pecha

Zemřel herec Jiří Pecha

28.02.2019

Svět opustil další známý český herec. Ve věku 74 let zemřel Jiří Pecha, nejlepší kamarád a častý herecký partner Bolka Polívky. Asi nejvíc jej proslavila role anděla ve filmu Dědictví aneb… (viac)

Vysílá studio Brno

Vysílá studio Brno

11.10.2016

Pojďte si zahrát AZ kvíz a moderovat zprávy ve výstavě na Špilberku. Vybrat písmenko a správně odpovědět, zasednout před mikrofon a čtecí zařízení a přednášet zprávy, nakouknout do zákulisí slavných… (viac)