Oktapodi

(festivalový názov)
  • Francúzsko Oktapodi
všetky plagáty
Celý film

V klidném řeckém městečku se odehraje napínavý zápas o život dvou zamilovaných chobotniček prchajících před chtivým kuchařem. (Mertax)

togaf

On zachraňuje Ji, ale pak se i růžová chobotnička nas... :D Kam se hrabou americké romantické komedie. Francie je kolébkou romantiky... i té zvířecí :D ()

Gereth

Chobotnice letí sem, chobotnice letí tam a ne a ne se ta slizká přísavná bestie vzdát. Jakou mohl mít šanci chudák poslíček, když oni...se mají rádi. // 70% ()

easaque

chobotničková honička. Na 4* bych tam chtěl mít víc. [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Aelita

Úplně na mne dýchlo to teplo, moře a rybina namíchaná s vůní fíků. A letecký úprk milenců střešními bazény tu jižní atmosféru jen dokreslil. Najednou mi tma, vítr a zima, která je venku, vůbec nevadí. ()

bartias

Roztomilá hříčka se zamilovanými chobotnicemi sice možná není animovaná stejně dobře jako každá novější pixarovka, zato stejně perfektně jako ony (a místy možná ještě líp, protože je němá) dovede navázat na tradici potřeštěných kreslených vtipů. ()

moviefilm

Pre mňa nezaujímavý príbeh a ani animácia nebola najlepšia. Za dve a pol minúty mi to neprinieslo nič nové, čo sme nemali možnosť vidieť. Pixar by nielenže urobil tento filmček lepším, ale by ho ani nezačal robiť, lebo Pixar nám niečo skoro rovnaké priniesol už veľmi veľmi dávno... ()

mr.filo

Svižně podaná honička člověka a chobotničky mohla být i delší. Zde by se některé filmy mohly učit, jak dostat lásku, akci, napětí a vtip do mnohem kratší stopáže. ()

Mr.Ripley

Stačilo jedno jediné shlédnutí a mé srdce zaplesalo radostí z hravé, leč mírně nedokonalé animace, ale především jedno z největších love story, které spatřilo filmové animované plátno. Otázkou zůstává, jak by asi vypadal "létající" sequel. ()

Estrellita

Krásný náhled na citový život a věrnost malých barevných animovaných chobotniček, kdy jedna chce zabránit sežrání druhé člověkem. Skvěle pobavilo! ()

Petr23

Zajímavé co lidé mohou vymyslet a nacpat do 3 minut, pěkná animace a skvělá hudba střídající se s akcí v uličkách města v Řecku. A ta finální záptetka se tam skvěle hodí. Úžasné! Láska dvou hlavonožců nezná hranic. ()

dANo

Milé, vtipné, akčné a popri tom všetkom krátke... Tak nejak má vyzerať dobrý krátky film a vôbec sa nečudujem všetkým tým oceneniam. ()