Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Catherine ale má podezření, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí osudové události, které začnou ohrožovat celý její život i všechny okolo... (oficiálny text distribútora)

Rokle

Škoda závěrečné půlhodiny, jinak by ty 4* byly mnohem silnější. I tak ale pečlivě budovaná atmosféra skrz dobře odehrané party. Je jasné, že Amanda je moc pěkná a ty její kukadla by dokázala svést i slepého, ale obdivuju i stále krásnou Julianne. ()

mala_kea

Jako odpočinkový film ideální. Erotické drama, kde se s nahotou nešetří, dokáže v některých momentech příjemně strhnout, v některých však poměrně nudí a tak nějak poskakuje na místě. Pomalejší tempo totiž nemusí svědčit každému. Každopádně si to dokáže udržet napětí po celou dobu stopáže i přes fakt, že pointa je lehce odhadnutelná a důmyslnější divák s ní nebude mít žádný velký problém. Příjemná stopáž potěší, stejně tak jako výtečné herecké obsazení v čele s úžasnou Amandou Seyfried a Juliannou (to nemyslím jen jejich nahé scény). Škoda, že Liam nedostal takový prostor ()

hororwatch

Hned na úvod řeknu, že mě se Julianne Moore nelíbí, je mi nesympatická a vůbec bych se nedivil, kdyby jí Neeson zahýbal. Navíc hraje takovou roli schizofreničky, že to už bych se Neesonovi nedivil vůbec. Je teda pravda, že on tomu svym odtažitym chováním taky moc nepřidává, ale mezi náma chlapama, kdo vedle sebe dlouho snese někoho, kdo se neumí uvolnit, chová se nepřirozeně ,stresuje. No nic. Příběh samotný je celkem dobrý a Amanda S. tomu zdatně sekunduje těm hereckým výkonům( žádn jiné herečce by tahle role na druhou stranu asi lépe nesedla- J.M) a svým zajímavým vzhledem přidává intimním scénám šmrnc. Za půlkou pak příběh lehce překvapí, ikdyž ne moc( mě osobně jen potvrdil jednu z možností). Celkově dobrý drama. Jen jsem nevěřil moc tomu napětí v rodině, do které nás film uvrhnul. Takový problém se musí podle mě vyvíjet delší dobu. Ona sice Juli říkala, že si už delší dobu nepřipadá sexy, ale to mi tak trošku nevysvětluje, proč je celá rodina na spadnutí, ani proč se k ní Neeson skutečně chová, jako by jí už nějakej ten pátek nedal. ()

hazaba

Psychologické drama s atmosférou, skvělou hudbou a neuvěřitelnými výkony obou ženských představitelek. Tohle v hlavě chvíli utkví... ()

korok

Děj snímku je založen na filmu Nathalie (Žena mého muže) s tím rozdílem, že u Chloe je zápletka širší, dotýká se navíc lesbického vztahu obou hlavních protagonistek či syna Julianne Moore. Díky tomuto širšímu zpracování je i moje hodnocení této verze vyšší než u Nathalie. Dle mého názoru příklad toho, kdy remake překoná svého předchůdce. ()

Olík

Lesbická scéna mezi Julianne Moore a Amandou Seyfried (nebo jejich dublerkami)............to, že po uplynutí 24 hodin v mé mysli zůstalo pouze těchto několik sekund může znamenat pouze dvě věci. Buď jsem za a) neukojený úchyla. A nebo mne za b) manželská krize Catherine a Davida zapůsobila jako výroční schůze klubu synchronizovaného plavání. ()

n3uro

Stokrát ohrané klišé drama, nebýt Julianne Moore a chvilkama excelentního soundtracku, nejspíš bych dal hvězdu jen jednu. ()

Harts

Krize středního věku, druhá míza muže a podezřívavá manželka a drama kolem toho, bylo to zajímavé, ale nic nového ()

Mr.FreeZer

Dramatický milostný příběh, který počítá s nepředvídatelnými údalostmi a zajímavým příběhem. Svůdná Amanda a vlastně celé trio hlavních postav odvádí herecky dobrou práci. ()

Majduska

Aha, někdo někde zase zkritizoval film a už ho kritizuje celé ČSFD!!! Mohu jen říct, že jsem ráda že mám svou neovlivnitelnou soudnost.. Jak už bylo řečeno, moc pěkně vytvořená mozaika lidských emocí a hlavně situace, do kterých se může dostat každý z nás. Film jinak skončit ani nemohl, i když to určitě hodně z nás zamrzí. Julianne Moore i Liam Neeson se do svých rolí naprosto hodí. P.S: Nechápu jakou rychlost si představujete při komorním zpracování námětu... Mně to prostě sedlo! ()

Kingjiri

Velmi zajímavé drama na téma, které snad zajímá a baví každého - sex. Kromě zpracování tohoto tématu jsem byl také zvědav na Liama Neesona, který tu však tolik prostoru nedostal, ale i přesto se mi ve své roli líbil. Pro všechny (nejen) mužské fanoušky Juliane Moore bude jistě dobrou zprávou, že se tu objeví polonahá a když budu spoilerovat, tak jí tu uvidíme dokonce i v lesbické scéně. I když zde šlo vlastně jenom o sex, tak byl příběh velmi dobrý se zajímavým koncem a pro mě v něčem i nepředvídatelný. Možná, že tenhle snímek zapůsobí ještě více na lidi, kteří procházejí, či prošli v manželství krizí středního věku a nebo jsou spolu již příliš dlouho, že už si nepřijdou sexuálně přitažliví. Sigmund Freud by měl z Chloe jistě radost a já dávám čtyři slabší hvězdy. ()

Eki

Líbilo se mi, jak si film hraje s divákem. Začíná to manželskou úsečkou, potom to vypadá na nemanželský trojúhelník a chvilkami dokonce na rodinný čtverec. A nakonec je to jinak. ()

tranquill

Krásná Amanda Seyfried mě asi uhranula... Každopádně jsem očekával u tohoto lehce erotického dramatu trochu jiné rozuzlení, ale možná proto se mi film líbil. Musíte ale přijmout poněkud rozvláčné až psychologické zpracování, melodrama to ale není. ()

Torgal

V prvej polovici som nechápal prečo má film s tak banálnou zápletkou také hviezdne obsadenie a v duchu som si maľoval twist, ktorý by film urobil omnoho zaujímavejším. A našťastie som sa ho aj dočkal, lenže tvorcovia z neho vymačkali pomerne málo. Namiesto thrilleru sa totiž zamerali viac na psychiku podvádzanej ženy a tá, úprimne povedané, nie je pre mňa zas tak zaujímavá. 6/10 ()

bakeero

Nejspíš to mělo být hutné psychologické drama, i když podle zápletky jsem očekával něco podobného jako remake Stepfathera. Nakonec se nekonalo ani jedno, takže všechno zachraňují pouze sympatičtí herci v čele s Liamem. ()