Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Catherine ale má podezření, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí osudové události, které začnou ohrožovat celý její život i všechny okolo... (oficiálny text distribútora)

cinemaboy7

Netradičně vystavěný thriller, kde nehraje hlavní roli akce, ale pozvolný, dobře vystavěný psychologický příběh trojúhelníku /žena - výborná Julianne More, její muž a šlapka/. Nečekaných zvratů není mnoho, ale těch pár stojí zato. A závěrečná spona ve vlasech dotahuje vše téměř do dokonalosti. Takových nenápadných filmů, o kterých se moc nemluví a nakonec mile překvapí je málo, a proto mám radost, když na nějaký narazím. Tohle je jeden z nich. 70% ()

E lan

Velmi dobře vystavěný příběh podpořený výbornými výkony všech tří herců v hlavních rolích. Bohužel závěr se vůbec nepovedl, ne že by spadl do amerického průměr, jen tak nějak vyšuměl. Přesto se jedná o velmi dobrou zábavu s dobře zobrazenými emocemi. ()

Aurewen

Okaté a Amandin pohled se mi vůbec nelíbí, pořád tak divně kouká, hodí se na ní role jako ryba apod. :-) Příběh ale zajímavý. Možná jsem jen čekala trošku něco více od Liama a Julianne. ()

Lasombra

Prvních 20 min. upoutal film mou pozornost. Ale další minuty se vlekly a já si říkala, když už tohle skončí a doufala, že se aspoň dočkám překvapivého konce.. nebylo tomu tak. ()

Kingjiri

Velmi zajímavé drama na téma, které snad zajímá a baví každého - sex. Kromě zpracování tohoto tématu jsem byl také zvědav na Liama Neesona, který tu však tolik prostoru nedostal, ale i přesto se mi ve své roli líbil. Pro všechny (nejen) mužské fanoušky Juliane Moore bude jistě dobrou zprávou, že se tu objeví polonahá a když budu spoilerovat, tak jí tu uvidíme dokonce i v lesbické scéně. I když zde šlo vlastně jenom o sex, tak byl příběh velmi dobrý se zajímavým koncem a pro mě v něčem i nepředvídatelný. Možná, že tenhle snímek zapůsobí ještě více na lidi, kteří procházejí, či prošli v manželství krizí středního věku a nebo jsou spolu již příliš dlouho, že už si nepřijdou sexuálně přitažliví. Sigmund Freud by měl z Chloe jistě radost a já dávám čtyři slabší hvězdy. ()

liberator

Egoyanove filmy sa mi vždy páčili. Nešlo ani o to, že je brilantný rozprávač a režisér, ako skôr o jeho schopnosť povedať a spraviť vo filme presne to, čo chce - v rámci filmového umenia nerobiť žiadne kompromisy. Pri tomto filme ma naviac potešil aj Egoyanov "návrat" k vizuálnym a rozprávačským postupom starších filmov ako Felicia's Journey (1999) alebo Sweet Hereafter (1997). K plnému hodnoteniu veľkou mierou prispela aj atmosférická hudba Mychaela Dannu a kostýmy od Debry Hanson - nech má Julianne Moore na sebe čokoľvek, vo všetkom vyzerá výborne. ()

ZnalecH

Velice zajímavý film. Po půl hodině jsem měl pocit, že film dám asi odpad a po hodině jsem to málem nevydržel a vypnu ho. Ovšem v následující půlhodině se vše, co se mi na filmu nelíbilo obrátilo úplně naruby. Jsem opravdu rád, že jsem to vydržel a dokoukal ho až do konce. Celý film je takové psycho a pokud se na něj rozhodnete koukat, tak ho rozhodně dokoukejte až do konce. 70% ()

mira.l

Je to takové ... zvláštní. Minimálně od postelové scény J. Moore a A. Seyfried. Ta mi díky jejich věkovému rozdílu nějak neseděla. Ten námět není špatný, A. Seyfried coby luxusní společnice, kterou si najme J. Moore na manžela, o kterém si myslí, že jí zahýbá, a ono se to trochu zvrtne, ale něco tomu chybí a něco asi naopak přebývá. Jinak nějak nevím, co bych k tomu víc napsal. Od filmu označenému tagem "lesby" bych asi čekal něco víc než jednu postelovou scénu, pár nahatých záběrů a dva, tři polibky dvou žen, z nichž jedna by mohla druhé dělat mámu, aniž bych něco měl proti J. Moore nebo A. Seyfried. Takové průměrné tři *. ()

TheRay97

Fakt, že tenhle nápad se dostal do filmu, mě trochu znepokojuje. Ostatně, kdo by chtěl, aby nějaká random týpka šla za prachy svádět manžela, přestože nemá důvod věřit úplně cizímu člověku. Nicméně, film nehorázně vyzvedly herecké výkony, ostatně si ve snímku zahrálo několik známých tváří. Každý si určitě najde něco, jak vydržet do konce, ale žádné velké haló z toho není. ()

vojtik

Povedená variace na - co všechno se může stát, když žárlím na svého manžela. Tempo děje je ve výborném kompromisu mezi o co tady jde a co už asi tuším. Jinými slovy scénaristé vás pomalu vedou po stezce, u které později vytušíte kam asi povede, ale důležitý zvrat přijde ve správnou chvíli, kdy ještě nebudete litovat promarněného výletu. Ale, žádnou očividnou předvídatelnost nečekejte - scénaristé si s vámi chtě nechtě budou hrát. Julianne Moore si opět vybírá z pestrých rolí a v tomto případě taky velice odvážných. Amanda Seyfried má líbezný kukuč a budete ji chtít poznat do hloubky. Liam Neeson je jako obvykle bez chyby. Intimní drama s výborným hereckým obsazením. Dal bych maximální hodnocení, kdyby nebylo toho unáhleného konce. Jinak dobře strávený čas ve hvězdné společnosti. ()

polonius

Film, režijně trochu rozpačitý, mě nějak zvlášť neoslovil. Nad vodou ho drží herecké výkony, ani ten příběh nakonec není úplně zlý, ale moc se to táhne, postrádá to náboj a tajemství. ()

danielK

Znám původní francouzský film - Žena mého muže s E. Béart, mám ho i docela rád. Proto, když jsem se doslechnul o remaku, zatmělo se mi před očima. Stejně jsem se ale na něj podíval a nelituji! Chloe se díkybohu dostává do malého procenta remaků, které jsou lepší/stejně dobré než původní film. Dějová linka je u remaku mnohem propracovanější, děsivější, atmosféra, hudba, stylizace do jemných barev - bravurní!Herecká plejáda je úžasná. Julienne Moore je skvělá, na svůj věk i velice krásná, do role se typově moc hodí. Stejně tak Liam Neeson je velmi dobrý, i když nepatří mezi mé oblíbence, tak jsem mu tady všechno uvěřil. A Amanda Seyfried je to, co tomu filmu dává náboj - to nejlepší v něm! Je neuvěřitelně uvěřitelná, charismatická, do role typologicky vhodná - ještě jeden takový výkon a poslední místo v mé TOPce je vyplněno. Tady už záleží jen na vás, jestli dáte přednost této více šokující americké verzi nebo jestli té naší, evropské, které je přeci jen trochu decentnější. HODNOTÍM: 5/5 ()

Lilien

neviem mne to strhujúce neprišlo, zdalo sa mi to prázdne. Film mal celkom dobré herecké obsadenie, no samotné postavy nevedeli čo chcú, tie vzťahy boli príliš umelé, zvrat bol chaotický a záver rýchly a dosť nejasný. ()

BrianStorker

Taková pěkná oddychovka na nedělní večer. Liam Neeson opět perfektní výkon. Slabinou tohoto filmu je, že pozorný divák během dvaceti minut odhadne celou pointu filmu a sled dalších událostí. ()