Svatební noc

(TV film)

Komedie o splnění toužebného přání. Nadsázka je jedním z typických prostředků komediálního žánru. V dějinách dramatu se s ní velmi často setkáváme. Jak s ní dokázal pracovat scenárista Mirko Stieber a režisér Ján Roháč se můžete podívat v komedii z roku 1970 ve hvězdném obsazení – R. Hrušínský, J. Somr a I. Janžurová. A jak to všechno začalo? Dva muzikanti – houslista a klavírista – konečně uspořádali vlastní koncert. Ten dopadl dobře, a tak se rozhodnou úspěch oslavit po svém. Jeden z nich poslal ženu z domu a zjednal prostitutku, aby si užili „svatební noci", od níž si slibují nevídané zážitky... (Česká televize)

Padme_Anakin

Úsměvná záležitost, taková roztomilotina.. Pánové Somr a Hrušínský to rozehráli fantasticky, velké plány, přípravy, těšení i nervozita z návštěvy jedné placené dámy.. Ovšem při příchodu Ivy Janžurové mi spadla brada, moc jí to slušelo a v roli šlápotky byla jedním slovem báječná.. A to vše za doprovodu překrásné hudby, tedy u mne spokojenost.. ()

Ej Hlemýžď

Skvělá TV komedie o dvou hudebnících, kteří si pozvali k sobě do bytu na večírek profesionálku. Tenkrát tam byla k mání za 400,- Kčs. Herecký koncert Hrušínského, Somra a Janžurové. ()

Tom_Lachtan

Lehce stravitelná skladba na téma tří výborných herců, dvou místností a o jednoduchém ději, který nemá čím překvapit, snad jen výbornou prací, kterou trošku atypicky odvedla hudba velikánů J. S. Bacha a Antonína Dvořáka. ()

Aky

Lehká minikomedie zahraná trojicí skvělých českých herců té doby, kteří příběh o mužské nemohoucnosti povyšují nad jeho samotný text. ()

mchnk

O jedné té "Takové" a dvou erotických teoreticích, kteří ovšem skvěle ovládají své nástroje."tak kdo pude první...nebo...chcete oba najednou??". Po stránce sexuální velmi otevřený snímek, i když Janžurka ani nerozepne celou blůzku. ()

Mariin

Nevím, toto snad nelze nepatří do žánru komedie. Je to poněkud nahořklé a myšlenkově až trapné. Hrušínský je mimořádný herec, ale zde ve slabém a celkem předvidatelném scénáři. ()

Marthos

Já jsem ještě nikdy žádnou...takovou...neviděl. – Já taky ne. Dva muži a jedna žena. Dva hudebníci a jedna profesionálka. A samozřejmě vidina žhavého večera plného vůně, vzrušení a vášně. Skromný, ale o to působivější herecký koncert Rudolfa Hrušínského, Josefa Somra a Ivy Janžurové. ()

helianto

"Vy jste moc krásná. Vy jste tak krásná jako moje žena..." Když to nejde, tak to prostě nejde... :o))) Koncert pro dva hudebníky a jednu profesionálku... ;o))) "Ráno přijde Božka, přitiskne ke mně ty svoje studený nohy a řekne, spi, ty mamute..." :o))) ()

topi

Dva přátelé hudebníci (Rudla Hrušínský a Pepa Somr) si do bytu pozvou prostitutku (Iva Janžurová), aby jí pořádně naložili :D. ()

FilmFan24

Za cenu vskutku lidovou Kčs 400,- je v této televizní mikrokomedii k mání lehká děva. Vězte ale, že se vám dostane zábava nejlepšího kalibru! ()

andrii

Malé noční komorní trio v decentní etudě o hříchu-nehříchu. Černé punčochy, dekolt rozepnutý. Placená společnice (slečna Večernice) a dva pánové odhodlaní k jednomu necudnému konání. ()

HonzaBez

"Vy jste moc krásná. Vy jste tak krásná jako moje žena..." Když dva roztomile natěšení erotičtí teoretikové (Hrušínský se Somrem)  rozehrají na vcelku malém prostoru svůj (nejen) herecký koncert s profesionální šlapkou Ivy Janžurové, je opravdu na co se koukat. a k tomu si ještě užít trochu té krásné (tuším že Dvořákovy) hudby. Erotiku netřeba čekat, tedy leda až "ráno přijde Božka, přitiskne ty svoje studený nohy a řekne, spi, ty mamute..." :D ()